1xbet

Yuka – Food & Cosmetic Scan V4.12 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
Sağlık ve FitnessUygulama
– Yuka

1xbet

Yuka – Food & Cosmetic Scan v4.12 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Şimdi yemek için endişeleniyor musun? O zaman hemen Yuka’yı seçin çünkü bu, seçtiğiniz yemek konusunda kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu sağlık uygulaması, modernliği ve olağanüstü büyümesi ile çokça biliniyor. Uygulama, menşeini

1xbet

Şimdi yemek için endişeleniyor musun? O zaman hemen Yuka’yı seçin çünkü bu, seçtiğiniz yemek konusunda kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu sağlık uygulaması, modernliği ve olağanüstü büyümesi ile çokça biliniyor. Uygulama, menşeini görmek için yiyecekleri taramanıza yardımcı olacak ve size o yiyecekteki göstergeleri verecektir. Kullanıcılar, bilgilerin yanı sıra tamamen doğru ve titiz bir incelemeye sahip verilerle güvence altına alınır.

HIZLI TARAMA YETENEĞİ

Uygulama, barkodlar, QR kodları ve hatta farklı kod türleri gibi her türlü bilgiyi içeren modern bir tarama moduna sahiptir. Bilgileri hızlı bir şekilde işleme yeteneği ile birleştirilmiş modern tarama modu, uygulamanın müşterilerden memnun kalmasına yardımcı olacaktır. Ana vurgu, uygulamanın bilgilerinin tamamen doğru olacağı ve kullanıcıların gönül rahatlığıyla kullanabileceğidir.

1xbet

GENİŞ ÜRÜN ÇEŞİTLİ

Uygulama, gıdaların ve kozmetikler, aletler vb. gibi diğer birçok şeyin taranmasında kapsüllenmiştir. Bu optimal iyileştirme, kullanıcıların farklı türlere bağlı olarak kullanmalarına yardımcı olmaktır. Daha spesifik olarak, uygulamanın büyümesinden en iyi şekilde yararlanılmaktadır.

SAĞLIK ENDEKSİ

Farklı bir gıda formunu taradığımızda uygulama aynı zamanda sağlık göstergeleri de verecek ve önerilerde bulunacaktır. Bu, ihtiyaçlarınıza ve amaçlarınıza göre seçim yapmanızı sağlar. Bilgiler çok doğru olacak ve kullanıcılar göstergelere tamamen güvenebilecek. Herhangi bir ürünü kullanabilirsiniz ve sağlık istatistikleri hemen size sunulacaktır.

POPÜLER ÖNERİLER YAPIN

Modern alternatifler bulmanıza yardımcı olacak benzersiz öneri özelliğini kullanabilirsiniz. Ürünü taradıktan hemen sonra, hemen bir dizi ilgili öneri verilir. Bu tavsiyeler verimlidir ve sunduğunuz kaliteyi ve ürünü, hatta daha fazlasını garanti eder.

Uygulama, kullanıcıların tüm yiyecek, içecek ve diğer ürünleri barkod sistemi üzerinden taramalarına yardımcı olacaktır.
Hızlı tarama ve bilgi verme özelliği, kullanıcıların bunları kolayca kavramasına ve güvenli bir şekilde kullanmasına yardımcı olur.
Uygulama, sağlanan tüm bilgilerin tamamen doğru olduğundan emin olmak için bilim adamları ile titizlikle test edilir.
Uygulama ayrıca her zaman kullanıcıların hızlı ve hızlı bir şekilde kavraması için kullanım önerileri sunar.
Kullanıcıların kullanırken daha güvende hissetmelerine yardımcı olmak için tarama ve arama modlarında her zaman bir gelişme vardır.

Yuka İndir

Artık indirmeye hazırsınız Yuka ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

TheoTown

YuFace

Rising Super Chef

Nonton Anime Streaming

Kryss

Smart Alarm

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın