Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

XVideoPlayer V2.3.0.5 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
UygulamaVideo Oynatıcılar
– Video Player All Format

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

XVideoPlayer v2.3.0.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Video Player All Format, bir format video oynatıcı uygulamasıdır; altyazıları destekleyen güçlü bir medya oynatıcıdır. 4K/HD videoyu yüksek kalitede oynatabilir ve gizlemek istediğiniz videoyu kilitleyebilirsiniz. Ayrıca kullanımı kolaydır ve gelişmi

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Video Player All Format, bir format video oynatıcı uygulamasıdır; altyazıları destekleyen güçlü bir medya oynatıcıdır. 4K/HD videoyu yüksek kalitede oynatabilir ve gizlemek istediğiniz videoyu kilitleyebilirsiniz. Ayrıca kullanımı kolaydır ve gelişmiş donanım hızlandırmasına sahiptir. Tüm formatlı video oynatıcı, filmlerinizi oynatan ve özel videolarınızı koruyan bir HD video oynatıcıdır.

FORMAT DESTEK FONKSİYONU

Neredeyse tüm mevcut videoların büyük bir kısmı için format desteği. Liste 3gp, asf, ASX, avi, DAT, DivX, F4V, Flv ve sayısız diğer video formatlarını içerir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

BELLEKTEN VİDEOYU OTOMATİK OLARAK KEŞFEDİN

Video Oynatıcı Tüm Biçim, kullanıcıların cihazınızdaki ve SD Kartınızdaki tüm video dosyalarını otomatik olarak tanımlamasına yardımcı olmak için destekler. Ayrıca, kaldırma veya taşıma gibi bir dizi temel özelliğin desteklenmesine de yardımcı olur. Ayrıca bu yazılımda video paylaşım özelliği de bulunmaktadır. Bu, mkv oynatıcı, avi, film, HD video oynatıcı işlevlerini iyi yerine getiren bir uygulamadır.

ARAYÜZ TÜM FONKSİYONLARI AZALTIR

Kullanıcılar, filmlerin daha net bir şekilde keyfini çıkarmak için tam ekran modunda video oynatmayı kullanabilir. İleri veya geri gibi düğmelerin görüntülenmesiyle videoyu durdurun, videoyu geçici olarak sessize alın veya tercihinize bağlı olarak ekranı yatay veya dikey bırakın. Daha spesifik olarak, filmin keyfini kesintisiz olarak çıkarmanın heyecanını artırmanıza yardımcı olacak geçici bir ekran kilidi işlevi vardır.

AKILLI EKRAN VE HIZLI ARAMA

Video düzenlemeyi tamamladıktan sonra, küçük resim, ad, zaman ve boyut görüntüsü yazılım tarafından belleğe kaydedilir. Ayrıca, kullanıcının arama süresini optimize etmek için en son düzenlediğiniz zaman da saklanır. İhtiyacınız olan herhangi bir videoyu bulmak, yukarıda bahsedilen yardımcı program yelpazesiyle her zamankinden daha kolay.

AKILLI KONTROL

Bu, günümüzün dijital neslinin tüm akıllı kontrol işlevlerine sahip bir yazılımdır. Otomatik döndürme veya en boy oranı ile deneme yapmaktan çekinmeyin. Gizemli stili seviyorsanız, keyfini çıkarmak için kilit ekranı gece modu desteğini yükleyin ve video oynatırken görme duyunuzu da koruyabilir. Beğenmezseniz, parlak modda da tutabilirsiniz.

Video Player All Format, sizin için hepsi bir arada medya oynatıcıdır. Hemen indirin ve bu mini sinema videosunu telefonunuzda izleyin!

Video Player All Format İndir

Artık indirmeye hazırsınız Video Player All Format ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Standoff 2

Talkao Translate

AudioLab

FIFA Soccer

Pocket Ants

Firefight

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın