Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

WWE Mayhem V1.64.137 APK (Menü/Hasar çarpanı/Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– WWE Mayhem

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

WWE Mayhem v1.64.137 APK (Menü/Hasar çarpanı/Sınırsız Para) indir

WWE Mayhem Mod APK, çekici bir güreş oyunudur; oyuncular birbirinden heyecanlı güreş müsabakalarına katılacak ve bu maçlardan ödüller kazanacak.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

MENÜ MODU
Tek atışta öldürmek
Tanrı modu
Sınırsız para
Saldırı tespiti yok
Baypas yasağı. Yasaklanmış olsa bile oyun oynayabilir (Yalnızca mod kullanırken çalışır)

Harika Erken Erişim ve Sınırlı Sürüm sürprizleri istiyorsunuz, değil mi? Bizi izlemeye devam edin!
MITB Lootcase’i alt etme ve 5 Yıldızlı Süper Yıldız elde etme görevine başlayın.
Kargaşa Jetonları karşılığında sağduyu göz ardı edildiğinde nasıl bir çılgınlıkla sonuçlanacak?
Değerli Mayhem Paraları kazanmak için yeni dönem oyunlarının sahipleriyle rekabet edin.
Yeni nesil şampiyonlar Riddle & Theory, 5 Yıldızlı Finn Balor & Ricochet ile birlikte Mayhem’e katılıyor.
30 Günlük Biletin Kahraman Sınıfı Ganimet Kasası talep edilebilir.

Gerçek güreş veya WWE hayranları kesinlikle WWE Mayhem MOD APK‘yı kaçıramaz. Şimdi Android işletim sistemi için modern sürümü indirin ve bugün WWE Mayhem’in en dikkat çekici savaşlarını hissedin!

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

WWE Mayhem MOD APK

MODKİWİ.COM makalelerini düzenli olarak takip ediyorsanız, ek olarak şu anda bu güreş kategorisiyle ilgili bir süredir makalemiz olmadığını da not etmelisiniz. Çünkü size sürekli olarak en iyi ve en sıcak oyunlara yönelik makaleler sunmak istiyoruz. Ve bundan sonra, size tasarımcı Reliance Big Entertainment’ın WWE Mayhem çevrimiçi oyununu tanıtmak istiyorum. WWE Mayhem’in günümüzün en popüler dövüş oyunu olduğu söylenebilir. Peki bu video oyunu ne kadar çekici? WWE Mayhem hakkında aşağıdaki makaleyi okumak istiyorum.

Dövüş stili

WWE Mayhem’in piyasaya sürülmesinden önce, bu tasarımcı ayrıca WWE Mayhem’in kalitesinden emin olmak için Real Steel, Super Pixel Heroes gibi bir dizi ünlü isimle kendine bir isim yaptı. Oynanıştan bahsetmişken, WWE Mayhem, aynı türdeki oyunlar gibi tasarlanmış olmaya devam ediyor. Kontrol etmek, gruptan 1vs1 ağırlık savaşlarına katılmak için bir güreşçi olarak seçileceksiniz. Amacınız, WWE turnuvasına giden yolda savaşmak olacaktır.

Kolay kontrol sistemi

WWE Mayhem akıllı telefonlar için mükemmel olduğundan, WWE Mayhem oldukça basit bir kontrol sistemine sahiptir. Gerçekten Dokun ve Süpür tasarımında tasarlanmıştır, insanların dövüş becerilerini uygulamak için yumuşaklığı kontrol etmek için ekrana dokunması ve kaydırması yeterlidir. Ayrıca, ekranda bir enerji çubuğu da görüntülenir. Bir rakibe her saldırdığınızda, bu, güç çubuğunun dolmasına neden olabilir. En üst seviyeye ulaştıklarında, karakteriniz benzersiz beceriler kullanır. Ancak, bu beceri sadece kısa bir süre için güce sahiptir, kazanmak istediğinizde, saldırı komboları oluşturmak için hamleleri birleştirmeye gerçekten güvenmeniz gerekir.

Birçok ünlü karakter

WWE Mayhem’i her deneyimlediğinizde, AJ Styles, The Rock, John Cena, Triple H, Undertaker gibi çok sayıda ünlü gerçek hayattan karakterle karşılaşacaksınız… Her karakter, çok çeşitli film yıldızlarına göre sınıflandırılmıştır. Yıldızlar ne kadar büyükse dövüş istatistikleri o kadar büyük olur. Bir rakibi her fethettiğinizde, yalnızca sağlık artırıcı içecekleri kabul etmekle kalmaz, aynı zamanda yepyeni karakterlerin kilidini açmak için biletler de alırsınız.

Grafik

Aynı tarzdaki oyunların aksine, WWE Mayhem aslında benzersiz 3D grafik tasarımını seçmiştir. Ayrıntıların basitleştirilmesi ve sadece figürlerin niteliklerinin oyuna dahil edilmesi, çevrimiçi oyunun çok daha özel ve yepyeni olmasını sağlıyor. Ek olarak, karakterin dövüş hareketleri de verimli bir şekilde halledilebilir ve bu da top oyuncusuna sayısız gerçek deneyim sağlar.

Android işletim sistemi için WWE Mayhem MOD APK yükleyin

Şahsen WWE Mayhem’i çok ilginç buluyorum. Oyun şiddetli güreş takımlarına, tezahüratlara ve çok sayıda güçlü işleve sahiptir. Şu anda, oyun hem Android hem de iOS sistemlerinde yayınlandı. Video oyununu daha hızlı görmek için bireylerin sağladığı MOD APK varyasyonunu indirebilirsiniz.

WWE Mayhem İndir

Artık indirmeye hazırsınız WWE Mayhem ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanReliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Real Steel World Robot Boxing

Real Steel

Drone Shadow Strike

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Beach Buggy Racing 2

Shadows Of Kurgansk

Bleach

Penguin Isle

The Tower

Project War

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın