Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Wild Blood V1.1.5 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Wild Blood

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Wild Blood v1.1.5 APK (Sınırsız Para) indir

Şu anda Gameloft’un en önemli oyunları Wild Blood. Genel oyun, öldürücü görsellere sahip destansı aksiyon-macera oyunuyla oyunculara hitap ediyor. Çılgın Kanı mobil cihaza çekmek için ücretler yeniden tahsil edilir. Bununla birlikte, bireylerin sağla

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Şu anda Gameloft’un en önemli oyunları Wild Blood. Genel oyun, öldürücü görsellere sahip destansı aksiyon-macera oyunuyla oyunculara hitap ediyor. Çılgın Kanı mobil cihaza çekmek için ücretler yeniden tahsil edilir. Bununla birlikte, bireylerin sağladığı Wild Blood MOD APK (Sınırsız Para) sürümünün yardımıyla, kesinlikle tamamen ücretsiz olarak indirecek ve ek çekici özellikler elde edeceksiniz.

Wild Blood MOD APK

MOD ayrıntıları

– Sonsuz Para

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Wild Blood, Gameloft tarafından üretilen ve tanıtılan bir aksiyon savaş oyunudur. Oyun, bazı RPG unsurları ile oldukça yönlendirilmiş bir aktivite macerası ile şehri etkiliyor. Bu video oyununu oynayarak, amacı krallığınızı istila etmek isteyen kötü ordudan ayağa kalkmak olan efsanevi bir savaşçı olacaksınız. Çekici görünüyor, değil mi? Hemen almadan şu anda tam olarak ne bekliyorsunuz!

Komplo

Wild Blood‘ın hikayesi, Kral Arthur’un hükümdar olabileceği bir fantezi krallığı etrafında dönüyor. Ama çok sertti ve insanların yanlış anlamalarına neden olan bir enerji saplantısıydı. Kral Arthur’un hala hata yapmasına izin veremeyen Kraliçe Guinevere, şövalyesi Sir Lancelot ile birlikte (tek başına) Kral Arthur’un rejimini devirmeye karar verir. Gerçekleri kabul etmeyi reddeden Kral Arthur, kız kardeşi Morgana Le Fey ile birlikte iblisleri çağırdı, Kraliçeyi kaçırdı ve krallığı harap etti. Ve bugün Kraliçe’yi esaretten kurtarırken huzuru krallığa taşıma arayışı Sir Lancelot’un omuzlarında.

Çekici aksiyon oyunu

Yukarıda bahsedildiği gibi, Wild Blood, bazı RPG öğeleriyle aksiyon-maceranın bir karışımıdır. Video oyununa başlayarak, kesinlikle canavarları öldürme maceranıza başlayacaksınız. Her yerde görünen canavarlar bulunur ve göreviniz bölgelere ilerlemeden önce onları yok etmektir. Dövüşmenin yanı sıra, ara sıra cinayetle ilgili bulmacalar bulacaksınız, hepsini tamamlamanız muhtemelen gümüş dolu bir sandıkla telafi edilecektir.

Hikaye odaklı tek oyunculu kampanyaların yanı sıra. Capture The Flag ve Team Deathmatch olmak üzere iki modda dörde dört çevrimiçi maçlara katılacaksınız.

Kontrol sistemi

Wild Blood, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir oyundur. Dijital kamera üzerinde tam kontrole sahipsiniz, bu yüzden ekranda herhangi bir yere sürüklemeniz yeterlidir ve tüm sahneyi görebilirsiniz. Lancelot’u yönetmek için sol kısma dokunmanız yeterlidir ve sürüklemeniz sanal bir küçük parmak olacaktır. Lancelot başlangıçta sadece kılıç sallayabilir ve temel hareketleri gerçekleştirebilir. Ancak daha sonra, birincil kişilik tüm hikaye saldırılarını alacak ve saldırılardan kaçacak ve ayrıca birden fazla araç ve diğer silahları kullanacak.

İndirgenmiş sağ nokta kümesinde, kılıcınızı savurduğunuzda standart saldırı düğmeleri olacaktır. Daha yaratıcı olmak için, tam olarak aynı anda iki benzersiz saldırıyı tetiklemeyi deneyebilirsiniz. Bununla birlikte, oldukça enerji tüketirler ve bir dahaki sefere iyileşmek için zamana ve enerjiye ihtiyaç duyarlar, bu nedenle israfı önlemek için kullanmadan önce düşünün.

Güncelleme

Kaynak sandıklarında ek paralar kazanabilir, rakipleri fethedebilir veya kadınları rahatlatabilir, hatta görünürdeki her şeyi parçaladığınızda mutlu olabilirsiniz. Daha güçlü olmasına yardımcı olmak için şövalyenizin istatistiklerini güncellemek için elde edilen paraları kullanın.

Grafik ve ses

Wild Blood, birkaç etkileyici ayrıntıya sahip muhteşem 3D resimlere sahiptir. Oyunların çerçevesine ve ortamına bakıldığında gerçekten çok titiz bir şekilde tasarlandıklarında GameLoft’un oldukça fazla para harcadığı görülebilir. Asfalt yollar, binalar, kaleler, maceranızı inanılmaz derecede gerçek kılıyor. Dezavantajı, Wild Blood’ın bazen dijital kamera ikilemleri içermesidir, ancak çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak kadar fazladır. Gürültü, birçok göz alıcı dövüş sonucunun yanı sıra bir avantaj noktasıdır.

Android işletim sistemi için çılgın Kan MOD APK’sını yakala

Wild Blood aslında harika, ilgi çekici bir çevrimiçi dövüş oyunudur. Bu video oyununun sundukları ile ilgi çekeceğine ve tüm gün oynamaktan vazgeçmemenizi sağlayacağına yürekten inanıyorum. Ancak bu online oyunun 6.99$ üzerindeki fiyat etiketi bana göre oldukça maliyetli. Ücreti merak ediyorsanız, insanların sağladığı çeşitliliği kullanmaktan asla çekinmeyin.

Wild Blood İndir

Artık indirmeye hazırsınız Wild Blood ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSia Ding Shen

Tetramon Monster Battles

Dragon Merge Master Idle

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Cricket Exchange

Black Desert Mobile

Pixel Car Racer

Football Manager 2022

9 Months

Idle Pirates: Sea Adventures

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın