1xbet

Widgets IOS 15 – Color Widgets V1.11.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Widgets IOS 15

1xbet

Widgets iOS 15 – Color Widgets v1.11.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Widget’lar iOS 15 – Color Widget’lar, farklı türlerde çeşitli widget’lara sahiptir ve birçok yönden özelleştirilmiştir. Hayatınızda ve işinizde faydalı olacak ek widget özelliklerinin kilidini açacaksınız.

1xbet

Widget’lar iOS 15 – Color Widgets, cihazınızda birçok widget’ı ayarlamanıza ve bunlarla çalışmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Birçok durumda yararlanabileceğiniz farklı özelliklere sahip birçok widget bulabilirsiniz. Aynı zamanda boyut, tema ve diğer birçok hususa siz karar verirsiniz ve premium sürümü kullanırken reklamları geri çekebilirsiniz.

CİHAZDA YUKARIDAKİ WIDGET’I KOLAYCA TWEETLEYİN

Widget’lar iOS 15 – Renk Widget’ları’nda, kullanıcılar kullanışlı widget’ları özelleştirmek ve istediklerini eklemek için kullanışlı bir özellik bulabilir. Widget’lar, ana ekranlarında bazı özellikleri kullanırken her zaman vazgeçilmez bileşenlerdir. Aynı zamanda bu widget elemanları ile yeni şeyler göründüğünde cihaz ekranının değişimini göreceksiniz.

KULLANABİLECEĞİNİZ BİRÇOK WIDGET İÇERİĞİ VE TEMA

Widget’larda iOS 15 – Renkli Widget’larda kaçırmamanız gereken ilk özellik, sahip olduğunuz widget’ları farklı unsurlarla kolayca ayarlayabilmenizdir. Spesifik olarak, bu widget’larda metin, içerik, temalar ve diğer birçok öğe gibi küçük, orta, büyük ve değiştirilebilir şeyler olacaktır. Böylece ana ekranınıza eklemek için birçok farklı widget varyasyonu elde edebilirsiniz.

1xbet

ZAMANINIZI KOLAYLIKLA YÖNETİN

Widgets iOS 15 – Color Widgets’ın sunduğu düzenleme özelliklerini keşfettikten sonra, heyecan verici ekstraları deneyimlemeye devam edeceksiniz. Özellikle zamanınızı doğru bir şekilde ve önümüzdeki dönemlerde yapmanız gereken işleri kolayca yönetebilirsiniz. Herhangi bir kullanıcının görmezden gelemeyeceği ek bir widget, farklı çiftler için tamamen uygun bir Gün sayacı eklemektir.

YORGUNLUK GÜNLER İÇİN MOTİVASYON BULUN

Kullanıcılar, Widget’lar iOS 15 – Renkli Widget’larda widget özellikleri sayesinde motivasyon bulabilirler. Uygulama, özellikle, cihaz ekranını her açtığınızda okuyacağınız bir teşvik koleksiyonu olan Günlük Hareketli Alıntılar’ı destekler. Uygulama aynı zamanda farklı temalara ait hatıra fotoğraflarını ana ekranda görüntülemenize olanak tanır. Gerçekten de bu, herkesin yararlanabileceği bir motivasyon kaynağıdır.

CİHAZINIZIN ENERJİSİNİ VE SİZİN KENDİNİZİ İZLEYİN

Herhangi bir kullanıcının göz ardı edemeyeceği bir nokta, cihazın enerjisini hızlı bir şekilde izlemektir. Kullanım yoğunluğunuzu ayarlamak için sadece bir bakışta kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, uygulama içinde zaten mevcut olan bir widget aracılığıyla yaktığınız adım sayısını ve yaktığınız kalorileri de takip edebilirsiniz. Böylece kondisyonunuza bağlı olarak bir egzersiz rejimi oluşturabilirsiniz.

PREMIUM VERSİYONA YÜKSELTMEDE REKLAM YOK

Premium uygulamaları kullanırken bulabileceğiniz heyecan verici bir şey, can sıkıcı reklamlardan kolayca kurtulabilmenizdir. Tek yapmanız gereken, bu uygulamadaki widget’ların tüm potansiyelini ortaya çıkarmanız için sezgisel bir arayüz.

Özelleştirilebilir widget’larla heyecan verici deneyimler gözlerinizin önünde beliriyor:

Farklı özelliklere sahip bir widget listesi gözlerinizin önünde belirir ve ana ekranı değiştirmek için özelleştirilmiştir.
Widget ile önemli dönemleri ve olayları kolayca takip edebilir ve gün sayacından kolayca yararlanabilirsiniz.
Görevler ve notlar vazgeçilmezdir ve daha kolay görüntüleme için özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Sizin veya cihazınızın enerjisi, sizin için bir egzersiz modu tasarlamak ve cihazınızı şarj etmek için kolayca sayılabilir.
Premium sürümde kullanıcılar, uygulamanın özelliklerine odaklanmak için can sıkıcı reklamları kaldırabilir.

Widgets IOS 15 İndir

Artık indirmeye hazırsınız Widgets iOS 15 ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanZipoApps

Scribbl – Photo & Video Effect

Ultra Volume Control Styles

One Shade

TextArt

ICallScreen

GFX Tool

Mi Control Center

Notification History Log

WABox – Toolkit For WhatsApp

Footej Camera 2

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Apowersoft Background Eraser

Ace Racer

Caro

Swapper

Pocket Harvest

Life Of Mellow

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın