Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Wi-Fi Monitor Pro V2.5.11 APK Indir (Ücretli/Yamalı) 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– WiFi Monitor Pro

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Wi-Fi Monitor Pro v2.5.11 APK indir (Ücretli/Yamalı) 2022

Wi-Fi Monitor Pro, frekans, sinyal gücü, bağlantı hızı ve çok daha fazlası gibi parametreleri izlemenize olanak vererek Wi-Fi ağınızı kolayca ve hızlı bir şekilde gözlemlemenizi ve test etmenizi kolaylaştırır. Pek çok üstün özellik ile, ağ gücünü gös

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Wi-Fi Monitor Pro, frekans, sinyal gücü, bağlantı hızı ve çok daha fazlası gibi parametreleri izlemenize olanak vererek Wi-Fi ağınızı kolayca ve hızlı bir şekilde gözlemlemenizi ve test etmenizi kolaylaştırır. Pek çok üstün özellik ile, ağ gücünü gösteren grafiklerle birlikte Bağlantı Sekmesi, Ağ Sekmesi, Kanal Sekmesi gibi testlerde size hizmet etmesi için birçok Sekme ayarlayın.

İZLEME VE İZLEME

4.0 döneminde ülke sanayileşme – modernleşme yönünde gelişiyor, teknolojinin gelişmesine yol açıyor, sosyal ağlar daha popüler ve herkese daha yakın hale geliyor. İnternete erişebilmek için Wi-Fi veya mobil veri gerekir, bu nedenle sosyal ağları kullanma sürecini daha sorunsuz hale getirmek için. Wi-Fi Monitor Pro doğdu ve kullanıcıların Wi-Fi ağlarına erişme, bunları izleme ve gözlemleme, izleme modları, yönlendiriciler kurma ile ilgili karmaşık sorunları çözmelerine yardımcı oldu. Kullanıcıların, sanal erişimi kontrol etmenin yanı sıra ağ erişiminizi hızlı ve kolay bir şekilde izlemelerine yardımcı olacak çok daha fazlası.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

GELİR VERİ YEDEKLEME

Bu uygulamanın öne çıkan özelliği, verileri bir günlük dosyasına yedekleme ve başka bir uygulamaya aktarma yeteneğidir. Reklam engelleyici ve sap bellek ayarı, kullanıcıların Wi-Fi ağlarını daha optimum ve hızlı bir şekilde gözlemleyebilmeleri için gelir verilerini kaydeder. Size daha fazla kontrol sağlayan yönlendiricide kurulu yabancı cihazların bir rapor tarama mesajı alacaksınız. Erişim hakları bilgilerini izleyin, mevcut Wi-Fi ağlarını karşılaştırın, erişim noktası güvenlik seçenekleri, Wi-Fi ağınızın test edilmesini ve izlenmesini destekleyen bir yönlendirici kurmanıza yardımcı olur.

YÖNLENDİRİCİ KURULUMU

Yönlendiriciyi kurarken bağlantı kalitesi ne kadar iyi olursa, sinyal gücü o kadar yüksek, sinyal seviyesi frekansa o kadar bağımlı ve Wi-Fi bağlantı kalitesi o kadar düşük olur. Ayrıca, uygulama durumu izleyebilir ve mevcut etkin noktalardan alınan güç seviyesini karşılaştırabilir. Ağ bağlıyken ne kadar veri alındığını ve iletildiğini gösteren grafiklerle birlikte aynı etkin noktanın kullanımının basit bir analizini sunar.

ANA ÖZELLİKLER

Yönlendirici frekansı sağlayın ve Wi-Fi ağ bağlantınızı kontrol etmek için ayarlayın
Hız ifadesi parametrelerini görüntüleyin, bağlı cihazları daha hızlı arayın
Sanal bağlantıları kolayca kontrol etmek ve algılamak için bilgi yedekleme özelliği
Hızlı ve kesintisiz bağlantı için reklam engelleyici ve cihazınızı optimize edin
Etkili pil tasarrufu özelliği ve ağır makineler hakkında endişelenmeden çok fazla yer kaplamaz.

WiFi Monitor Pro İndir

Artık indirmeye hazırsınız WiFi Monitor Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

WallCanic Walls

Image Combiner

Tacticool – 5v5 Shooter

Mud Racing

Melon VPN

NBA LIVE

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın