1xbet

Weather & Radar Pro V2023.1 APK + MOD (Optimize Edilmiş) Indir 2023

Anasayfa
Hava DurumuUygulama
– Weather & Radar USA

1xbet

Weather & Radar Pro v2022.1 APK + MOD (Optimize Edilmiş) indir 2022

Hava Durumu ve Radar, kullanıcılarımızın hava durumunu tahmin etmelerini sağlayan şimdiye kadarki en popüler araçlardan biridir. Bu, birçok benzersiz ve güncellenmiş özelliği birleştiren modern bir hava tahmini uygulamasıdır. Uygulama, piyasaya sürül

1xbet

Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
Android.manifest’ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
Google Haritalar Konum çalışır;
Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
Diller: Tam Çoklu Diller;
CPU’lar: evrensel mimari;
Ekran DPI’ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
Orijinal paket imzası değişti;
Balatan tarafından yayınlandı.

Hava Durumu ve Radar, kullanıcılarımızın hava durumunu tahmin etmelerini sağlayan şimdiye kadarki en popüler araçlardan biridir. Bu, birçok benzersiz ve güncellenmiş özelliği birleştiren modern bir hava tahmini uygulamasıdır. Uygulama, piyasaya sürülmeden önce ürün kalitesi açısından değerlendirildi ve test edildi, sonuçları nispeten yüksek doğruluk için test edildi. Uygulama çok sayıda övgü aldı ve biçim ve özelliklerin kalitesi açısından giderek daha iyi hale geliyor. Güvenilir bir arkadaş olarak Hava Durumu ve Radar’ı seçin.

HIZLI VE ETKİLİ GÜNCELLEME

Durumun günümüzde giderek daha karmaşık hale gelmesiyle, hava durumunu her zaman güncel tutmak bizim için hayati önem taşımaktadır. Hava, önceki yıllarda olduğu gibi belirli bir rotasyon izlemeyecek, ancak birçok önemli değişikliği var. Günümüz gibi modern insanlarla, gün içindeki hava ihtiyaçlarını karşılayabilen ve 7, 10 gün, hatta bir ay içinde doğru tahminde bulunabilen bir uygulamaya gerçekten ihtiyacımız var. Bu ihtiyacı öngören Weather & Radar, hızlı, doğru ve sürekli kriterlerle doğdu.

1xbet

Uygulama, nispeten yüksek doğruluk sonuçlarıyla sürekli olarak güncellenen, her zaman, her yerde tercih ettiğimiz yerel hava durumunu sağlayacaktır. Ayrıca uygulama, o yerin genelliğini izlemek ve tam istatistik tablosunu vermek için Radar’ı da kullanır. Uygulama aynı zamanda sürekliliği de kullanıyor ancak birçok alanda tüm hava koşullarını sağlayabiliyor.

AKILLI KONUM CİHAZINI KULLANIN

Hava Durumu ve Radar, mevcut adresinizi güncellemenize yardımcı olmak için akıllı bir konum belirleyici kullanır ve burada hava durumu sonuçlarını hızlı bir şekilde alabilir, bu gerçekten pratiktir ve para tasarrufu sağlar. Genellikle, radarın tüm istatistikleri algılayıp geri gönderebilmesi için birkaç sabit konum seçeceğiz. Uygulama, özelliklerin kalitesi ve miktarı için yüksek puan aldı.

Fırtına durumu ile ilgili güncelleme sadece fırtına veya kar, tsunami düşüşü durumu değildir. Bu, durumu hemen kavramamıza ve en uygun acil durum planını hazırlamamıza yardımcı olur. Hava durumu haritası, kullanıcıların zamanında kavrayabilmesi için tüm hava durumu göstergelerini, seviyeleri ve etkileri tam olarak gösterecektir.

HER KULLANICI İÇİN UYGUN

Hava Durumu ve Radar ayrıca tüm hava koşullarındaki gelişmeleri açıklamak için sesli bildirimleri kullanır. Bu kullanım, hem zamandan tasarruf sağlama hem de çok meşgul olanlara yüksek verim getirme amacına sahiptir. Uygulamada ayrıca telefon ekranındaki bildirimlerin kapasitesini azaltarak hem yerden tasarruf sağlayan hem de kolay görülüp ayarlanabilen bir mod bulunuyor. Gazeteyi mobil cihazınızla istediğiniz gibi ölçeklendirin, böylece olabildiğince uyumlu ve dengeli hissettirir.

Bu sayede Weather & Radar, kullanıcıların büyük sevgisini kazandı. Niteliklerden nitelik niceliğine kadar faktörlerin birleştirilmesi, uygulamanın hava tahmininde etkili araçlardan biri olduğunu göstermiştir. Uygulama kendi mobil cihazınızda vazgeçilmez bir arkadaş haline geldiğinde daha da iyi olacaktır. Daha fazla bilgi, daha doğru hava durumu tahminleri için şimdi Hava Durumu ve Radar yardımcısını seçin.

Weather & Radar USA İndir

Artık indirmeye hazırsınız Weather & Radar USA ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Rodeo Stampede

Crayon Icon Pack

Equalizer FX Pro

KUNI Cam

Toca Life City

CS: Surf GO. Bhop & Strafing!

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın