1xbet

Warriors Of Destiny V1.2.15 APK Indir (en Son) 2023

Anasayfa
KağıtOyun
– Warriors Of Destiny

1xbet

Warriors of Destiny v1.2.15 APK indir (En Son) 2022

Warriors of Destiny, tanıdık bir kart oyununa sahip ancak size yeni deneyimler getirecek bir masa oyunu tarzında tasarlanmış bir rol yapma oyunudur. Canlı ve gerçekçi grafiklerle birleşen benzersiz oyun, oyuncuların gözlerini ekrandan alamamasını sağ

1xbet

Warriors of Destiny, tanıdık bir kart oyununa sahip ancak size yeni deneyimler getirecek bir masa oyunu tarzında tasarlanmış bir rol yapma oyunudur. Canlı ve gerçekçi grafiklerle birleşen benzersiz oyun, oyuncuların gözlerini ekrandan alamamasını sağlayacak. Bu oyuna gelirken, gişe rekorları kıran filmlerdeki gibi görünen bir dizi güzel saldırı ile heyecan verici ve göz alıcı maçlara dalanacaksınız.

BENZERSİZ OYUNU KAÇIRMAZSINIZ

Warriors of Destiny’ye gelen herkesin keyif aldığı benzersiz bir özellik de, arayüzün herkesin oynayabileceği şekilde çok basit ve görülmesi kolay olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Hızlı bir şekilde ilk ekrana girmek için işlemleri yapmanız çok fazla zamanınızı almayacaksınız. Oyunun haritasının benzersiz bir petek şeklinde tasarlandığı ve aynı zamanda savaşacağınız yer olduğu görülüyor.

Başlangıçta oyun size kartlar aracılığıyla sabit bir karakter verecek ve işiniz bu karakteri haritadaki mevcut her kareye sürüklemektir. Karakteri istediğiniz herhangi bir kareye taşıyabilirsiniz, ancak yalnızca tarafınızın menzili içinde. Elbette karşı taraf rakip olacak ve tüm rakiplerini yenen taraf kazanana kadar iki taraf sırayla savaşmaya başlayacak.

1xbet

MÜKEMMEL BİR STRATEJİ OLUŞTURUN

Her seviyeyi tamamladıktan sonra altın gibi ödüller alacaksınız ve bunları kendiniz için bazı yeni karakterlerin kilidini açmak için kullanacaksınız. Çok sayıda karaktere sahip olmak yeterli değildir; kartta görüntülenen her karakterin tüm özelliklerini bilmeniz gerekir. Her karakterin farklı güçleri olacağı için maça girerken nasıl bir kadro kuracağınızı düşünmeniz gerekecek.

Kadronuz yeterince güçlüyse, rakibinizi alt eder, ancak daha sonraki aşamalarda daha sağlam hale geleceği için çok öznel olmamalıdır. Sadece seçmek değil, aynı zamanda yüksek hasarlı şampiyonlara öncelik vermek ve arkadaki generalleri desteklemek gibi mümkün olduğunca makul bir şekilde nasıl düzenleyeceğinizi de bilmeniz gerekir.

ANA ÖZELLİKLER

Göz ardı edemeyeceğiniz benzersiz ve heyecan verici bir masa oyunu tarzında tasarlanmış mevcut kart rol yapma oyunlarının türü.
Generallerin sayısı çeşitlidir, bu nedenle süper takımınız için özgürce seçim yapabilirsiniz.
3D grafikler, oyun oynarken heyecan duygusu yaratmak için ışık efektleriyle birleştirilmiş göz alıcı renklerle ayrıntılı olarak tasarlanmıştır.
Oyunun dövüş sistemi taktiksel sıra tabanlı mekaniklerle çalışıyor.
Her karakterin özellikleri ve gücü kartlar aracılığıyla tasarlanmıştır.

Warriors Of Destiny İndir

Artık indirmeye hazırsınız Warriors of Destiny ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

SHAREit

Infinite Painter

Klondike Adventures

Kickboxing Fitness Trainer

VivaVideo Pro

Waradar

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın