Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

VOEZ 2.2.0 APK + MOD (en Son Sürüm) Indir 2023

Anasayfa
MüzikOyun
– VOEZ

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

VOEZ 2.2.0 APK + MOD (En Son Sürüm) indir 2022

VOEZ, oyuncuların gençlik hayallerinin büyüleyici yolculuğunu deneyimlemelerini sağlayan heyecan verici bir oyundur. Burada ana karakteri taklit edebilir ve yeni hikayeler keşfedebilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bu oyunun oyunculara bir dizi heyecan verici ritim oyunu ile birlikte mükemmel bir eğlence alanı getirdiği söylenebilir. Her karakterin hikayelerini ve koşullarını dinlemeniz ve özümsemeniz, ardından hayallerini gerçekleştirmek için bazı görevler yapmanız gerekiyor. Tüm karmaşık zorlukların kolayca üstesinden gelmeyi bilen akıllı bir karakter olun.

HER KARAKTERİN İÇ KENDİNİ KEŞFEDİN

VOEZ’e gelen oyuncular, her karakterin iç dünyasını özgürce keşfedebilir ve kişilikleri hakkında daha fazla şey anlamak için hayat hikayelerini dinleyebilir. Bu oyundaki ana karakter lise öğrencisi bir kızdır ve hobileri yemek yapmak ve şarkı söylemektir. Bir etkinlik sırasında, o ve arkadaşları bir araya geldi ve VOEZ grubunun çıkışını yapmaya karar verdi. Bu grubun üyelerinin hepsinin özellikleri vardır ve farklı geçmişlerde doğmuşlardır. Kendileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen onlarla iletişime geçin ve onlarla daha fazla konuşun.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİRÇOK ENGELLE KARŞILAŞIN

Bu oyun, oyunculara birçok problemin yanı sıra heyecan verici zorluklar sunacak. Sen ve grup arkadaşların pratik yapmak için birlikte çalışmalı ve şarkıda ustalaşmak için her şeyinizi vermelisiniz. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak bir dizi yeni tehlike ve engelle karşılaştılar. Ancak güçlü kararlılıklarına rağmen pes etmediler. Bunun yerine, umdukları hak ettikleri başarıya ulaşmak için defalarca denediler.

ÇOK BENZERSİZ VE ETKİLEYİCİ MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN.

VOEZ oynarken oyuncular, oyunun yarattığı birçok canlı ve dinlemesi kolay müziğin keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaklar. Ritimler çok nazik ve harika, dinleyiciyi inanılmaz derecede rahat ve rahat hissettiriyor. Ayrıca, her grup şarkısı okul genelinde yayınlandı ve popüler hale getirildi. Daha spesifik olarak, grubunuz tarafından oluşturulan ürünler büyük ilgi gördü ve birçok öğrenci tarafından beğenildi.

HER AY BİRÇOK YENİ GÜNCELLEME YAPILMAKTADIR

Her ay birçok yeni ve heyecan verici müzik güncellemesi alacaksınız. Bu güncellemelerde, popüler şarkı paketlerine erişmenize ve bunları seçmenize ve oynamanıza izin verilir. Bunun gibi ender fırsatları kaçırmayın; Kendiniz için eğlenmek için aktif olarak çok sayıda iyi müzik toplayın ve toplayın. Ne zaman şarkı söyleseniz veya müzik yeteneğinizi gösterseniz, ruh halinizin neşeli ve son derece mutlu olduğunu hissedeceğiniz söylenebilir. Hayattaki tüm üzüntü ve keder bir anda yok oldu.

DÜNYADAKİ DİĞER BİRÇOK OYUNCU İLE REKABET ET

En eğlenceli ve canlı şekilde oynamak için oyuna katılmalı ve dünyanın dört bir yanından bir dizi farklı oyuncu ile rekabet ederek sıralamada üst sıralara çıkmalısınız. Ayrıca, onlarla oynarken yeni deneyimlerinden ve oynanışlarından bazılarını öğrenecek ve özümseyeceksiniz. Ayrıca, birbiriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve daha iyi ilişkiler kurmak için sohbet edebilir ve onlara güvenebilirsiniz.

YOLUNUZU OYNAMANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

VOEZ’e gelince, özgürce oynayabilir ve tarzınızdaki karmaşık zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Her müzik parçasında, her oyuncu kendi yaratıcılığına ve müzik düzeyine bağlı olarak kendini istediği şekilde ifade etme hakkına sahiptir. Müzik yeteneğinizi en iyi şekilde ortaya çıkaralım.

BAZI ÖZELLİKLER

Tutkularınıza ve hayallerinize göre özgürce müzik çalma fırsatı yakalayın ve aynı zamanda romantik ve heyecan verici bir alanın tadını çıkarın.
Çeşitli zorluklar ve zorluklar yaşamak, kendi gruplarını oluşturmak için arkadaşlar ve takım arkadaşlarıyla çalışmak.
Çeşitli müzik türleriyle heyecan verici ve çekici müzikler dinleyin ve keyfini çıkarın, oyuncuların pozitif enerjiyi artırmalarına ve yaşamdaki baskıları gidermelerine yardımcı olun.
Her ay birçok özel müzik güncellemesi alın ve kendiniz için en unutulmaz şarkı paketlerini ücretsiz olarak seçme hakkınız var.
Bu müzikal savaşı kazanmak için dünyanın her yerinden yüzlerce farklı karakterle yarışın ve katılın.
Arkadaşlarınıza birlikte pratik yapmalarını, yeni ve modern müzikler bestelemeyi önermeyi unutmayın.
Yeni renkler yaratmak, dikkat çekmek ve birçok insandan dinlemek için müziği kendine has bir tarzda çalın.
Her zaman hayallerinizi gerçekleştirmek ve anları en mutlu şekilde hissetmek için her gün çalışın ve çabalayın.

VOEZ İndir

Artık indirmeye hazırsınız VOEZ ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanRayark International Limited

DEEMO II

Cytus II

Deemo

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

JetAudio HD Music Player Plus

UC Browser

AccuBattery

Goat VPN

PowerDirector Pro

Remini

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın