1xbet

V Recorder V6.5.1 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) Indir 2023

Anasayfa
UygulamaVideo Oynatıcılar
– Video Recorder

1xbet

V Recorder v6.5.1 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) indir 2022

V Kaydedici, videoya hayat vermenize yardımcı olacak araçlarla cihazınızın ekranının videosunu tam olarak kaydetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Videoyu ne zaman kaydedeceğinize kendiniz karar verebilecek ve kayıt sırasında ekranda ne olduğunu not ed

1xbet

V Kaydedici, videoya hayat vermenize yardımcı olacak araçlarla cihazınızın ekranının videosunu tam olarak kaydetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Videoyu ne zaman kaydedeceğinize kendiniz karar verebilecek ve kayıt sırasında ekranda ne olduğunu not edebileceksiniz. Aynı zamanda, her kullanıcı yüksek kalitede video düzenleme ve video dışa aktarma bulabilir. Dolayısıyla bu, göz ardı etmemeniz gereken bir araçtır.

İSTEDİĞİNİZ EKRANDAKİ HERHANGİ BİR ELEMANI DÖNDÜRÜN

Akıllı telefon kullanımı sırasında önemli faktör kaydı, kullanıcılar için yeni değil ve V Recorder birçok nedenden dolayı değerli bir araç olacak. Özellikle, kullanıcılar uygulamanın video kayıt özelliğine kolayca erişebilir ve bunu ihtiyaçlarına göre ayarlayabilir. Aynı zamanda, kaydettiğiniz prodüksiyonlar, uygulamada yerleşik düzenleme ile nihai olarak yüksek kalitede elde edilir.

1xbet

KULLANICILAR İÇİN KULLANIMI KOLAY VERİMLİ UYGULAMA

V Recorder’ı başarıyla yükledikten sonra, bu uygulamanın yapabileceklerinden en iyi şekilde yararlanmak için yalnızca bir izin faktörü yapmanız gerekir. Ekranda yüzen bir simge belirecek ve ona dokunduğunuzda bazı özellikler görünecektir. Bu nedenle, video kayıt işlemine dokunduğunuz sürece, uygulamanın geri sayımından birkaç saniye sonra kayıt başlayacaktır. Ayrıca kayıt işlemi sırasında istediğiniz gibi durdurmayı, videoyu devam ettirmeyi veya tamamen durdurmayı seçebilirsiniz.

VİDEOLARINIZ İÇİN NET ÇİZİMLER

V Kaydedici’de, kullanıcılar ayrıca sevecekleri iki özellik bulacaklar: fırça ve yüz kamerası. Fırçanın özelliği, ekranda istediğiniz herhangi bir şeyi işaretleyebilmeniz veya çizebilmeniz açısından basittir. Bu özellik genellikle bir uygulamanın nasıl çalıştığını veya kullanıldığını açıklamak için kullanılır. Aynı zamanda yüz kamerası özelliği yüzünüzün daha fazlasını kaydetmenize yardımcı olur ve bu videoyu kaydeden kişinin siz olduğunuzu doğrulamak için birçok alanda yaygın olarak kullanılır.

VİDEOLARI KENDİ ŞEKİLİNİZDE DÜZENLEYİN

Tüm ekran kayıt videolarınızı aldıktan sonra, bunları paylaşmak iyi bir şey değildir, ancak V Recorder’ın bunları düzenlemenize yardımcı olmasına izin verin. Spesifik olarak, bu uygulama bir video düzenleme uygulamasını, uygulamaya yeni renkler ve çıkartmalar getirmek için bölme veya kırpma gibi temel düzenleme özellikleriyle bütünleştirir. Elbette, videolarınıza müzik ekleme ve onları izleyiciler için daha çekici hale getirme özelliğini de göz ardı edemezsiniz.

VİDEOYU ÇOKLU FORMATLARA DÖNÜŞTÜRÜN VE SES KAYDINI DESTEKLEYİN

Sadece birkaç dokunuşla kendiniz bir gif oluşturabildiğinizde veya az önce düzenlediğiniz çalışmayı bir gif olarak kullandığınızda yararlı bir dönüştürme özelliği bulabilirsiniz. Onunla birlikte gelen değerli bir özelliktir ve çok fazla uygulama aramanız gerekmediğinde uygulamayı yararlı bir araç haline getirir. Aynı zamanda uygulamayı kullanırken ilginç bir nokta da cihazın içindeki sesi tamamen mikrofon aracılığıyla hızlı bir şekilde kaydedebilmenizdir.

YÜKSEK KALİTELİ İHRACAT VİDEOSU

Yukarıdaki tüm düzenleme işlemlerinden sonra, kendinize kaliteli bir videonuz olacak ve onu çeşitli formatlarda ve kare hızlarında dışa aktaracaksınız. Bu faktör ayarlarda tamamen özelleştirilebilir ve kullandığınız hesaba bağlı olarak video kalitesi 1080 veya 2K’ya kadar çıkabilir. Yani gerçekten de, sahip olduğu kaliteden endişe etmeden rahatça kullanabilir ve farklı sosyal ağ platformlarında paylaşabilirsiniz.

Video Recorder İndir

Artık indirmeye hazırsınız Video Recorder ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanVideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc

VCUT Profesyonel

Video Show Lite

TapSlide

MagiCut

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Zoo Restaurant

Oddworld

ICallScreen

Stories

Poppy Playtime Chapter 2

Mconnect Player

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın