1xbet

Unit Converter V2.2.24 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Unit Converter

1xbet

Unit Converter v2.2.24 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Birim Dönüştürücü, kullanıcıların 44 birim dönüştürme ile günlük hesaplamaları hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olan bir yardımcı araçtır. Birçok aritmetik, yakıt ve para birimi hesaplamaları mümkündür.

1xbet

Günlük hayatta bir birimden diğerine hesaplama ve dönüştürmede sorun yaşıyorsunuz. Örneğin, zamanı bir zaman diliminden diğerine değiştirin, para birimini değiştirin veya sadece metreyi kilometreye çevirin. Tüm bu hesaplamalar artık sadece Unit Converter uygulaması kullanılarak kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Bu, hızlı ve doğru ancak hafızadan tasarruf sağlayan, çeşitli özellik kriterlerine sahip önde gelen uygun hesaplama uygulamasıdır. Bu nedenle, uygulama giderek daha fazla kullanıcı tarafından güveniliyor ve seviliyor!

BİRÇOK BİRİMLE BASİT ARİTMETİK HESAPLAMALAR

Birim Dönüştürücü, 44 farklı birim türü ile binlerce dönüştürme veya hesaplama yapabilir. Dolayısıyla bu uygulamanın aritmetik işlemleri – temel hesaplamaları – yapabilmesi şaşırtıcı değildir. Hesaplama ve dönüştürme işlemlerine başlamadan önce, kullanıcıların özellikle hesap açmadan veya e-posta vb. kişisel bilgilerini vermeden uygulamayı telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulama ekranı aritmetik, para birimi vb. özelliklerle bölümlere ayrılmıştır. , özellikleri kolay anlaşılır bir şekilde açıklayan simgelerle. Kullanıcılar, kullanmak istedikleri işlevi içeren simgeyi seçebilirler.

Aritmetik hesaplamalardan bahsetmişken, bu, kullanıcıların hesaplamalar yapmasına ve ağırlık, uzunluk, derinlik-yükseklik vb. birimleri dönüştürmesine olanak tanıyan bir özelliktir. Bu temel hesaplamalara ek olarak, kullanıcılar ayrıca kesir oranlarını da gerçekleştirir ve Roma sayılarını dönüştürür. Uygulama özellikle kredi, faiz, bileşik faiz, hisse senedi, vergi vb. gibi finansal hesaplamalarda size yardımcı olurken de aktüer olabilir. Bunların hepsi bir takım araçlarla yapılır. Bir numaralı hesaplama uygulamasının akıllı AI zihni!

1xbet

YAKIT HESAPLAMA, GÜNLÜK UYGULAMA

Birim Çevirici’nin temel aritmetik işlemlerinden uzanan bir özelliği de günlük yaşam aktiviteleriyle ilgili hesaplamalardır. Yakıt, sıcaklık, sürüş hızı vb. ile ilgili hesaplamalar birçok esnek dönüştürme birimi ile yapılır. Fizik hesaplamaları ve dönüşümleri ilkelere dayalıdır, bu nedenle temelde çok doğrudurlar. Ayrıca uygulama, enerji, radyasyon ve hatta kuvvet hesaplamaları için bir hesap makinesi haline de gelebilir. Sonuç olarak, uygulama günlük hayatınızdaki tüm hesaplama ve birim dönüştürme ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Yalnızca hesaplamaların faydası değil, uygulama aynı zamanda harika bir kullanıcı deneyimi sağlamak için yeni araçlar da tasarladı. Pilden tasarruf etmek ve kullanıcının gözlerini korumak için beyaz-siyah ekran parlaklığı değiştirme moduyla ışıktan tasarruf edin. Pil ekranı, Notlar, İfade değerlendirmesi, Denklem çözücü, Dokunmatik renk kodu vb., tam kullanımı destekleyen yeni özelliklerdir. Dahası, artık bilgisayarı kullanmak için uygulamaya erişmenize gerek yok, onu ana ekrana taşıyabilirsiniz. Yerleşik arama ve uygulama kısayollarıyla daha hızlı çalışmaya başlayın.

DÖVİZ YÜZÜNDE DÖNÜŞÜM VE DÖVİZ KURLARI

Kullanıcılar nihayetinde dünyadaki birçok ülkenin para birimlerini dönüştürebilir. Unit Converter, birçok ülkenin nakit değerlerini güncellemeye hazır. Özellikle telefonunuz internete bağlı olmasa bile ülkeler arası döviz bozdurma özelliğini kullanmaya devam edebilirsiniz. Dünya genelindeki bankaların döviz kurları da size verilen bilgilerin en doğru olması için her gün güncellenmektedir!

100’den fazla özelliği entegre etmek böyle bir şey ama uygulama sadece 4MB telefon hafızası kaplıyor. Üstelik uygulama tamamen ücretsiz ve tüm Android cihazlara kuruluma izin veriyor. Tüm hesaplamaların hızlı ve doğru bir şekilde yapılmasına yardımcı olacak kriter ile uygulama sürekli olarak olumlu değişikliklerle güncellenir, pek çok kullanıcı onu sever. Bu uygulama, herkesin aradığı nihai süper hesap makinesi!

ANA ÖZELLİKLER

Birim dönüştürme ve hesaplama uygulaması, hem hızlı hem de doğru olan 44 farklı türde dönüştürme birimi içerir. Ücretsiz ve Android cihazlarla uyumlu.
Matematiksel ve aritmetik formülleri kullanarak uzunluk, ağırlık, derinlik ve diğer değişkenleri hesaplayın. Krediler, faiz oranları ve diğer mali konularda size yardımcı olacak bir mali hesap makinesi.
Enerji, fizik, saat dilimleri ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm günlük görevleriniz için hesaplama aracı. Birçok yeni fonksiyon entegre edilmiştir ve arayüzün kullanımı kolaydır.
İfade değerlendirmesi ve denklem çözme gibi akıllı araçlar, özellikleri geliştirmek ve hesaplamalı yardım sağlamak için kullanılabilir.
Telefonunuz internete bağlı olmadığında bile, dünyanın birçok farklı ülkesinden para birimlerini dönüştürebilirsiniz. Her gün döviz kurları güncellenmektedir.

Unit Converter İndir

Artık indirmeye hazırsınız Unit Converter ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanDigit Grove

Health Pal

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Female Fitness

My APK

Scientific Calculator Plus

Xender

Talking Tom Hero Dash

Multi Timer StopWatch

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın