1xbet

Troll Face Quest: Horror V222.30.0 APK (Sınırsız İpucu) Indir

Anasayfa
BulmacaOyun
– Troll Face Quest: Horror

1xbet

Troll Face Quest: Horror v222.30.0 APK (Sınırsız İpucu) indir

Troll Face Quest: Horror Mod Apk, oyuncuların tanıdık karakterlerle tekrar karşılaşabilecekleri korku tarzına sahip bir bulmaca oyunudur. Oyun, gereksinimleri doğru bir şekilde tamamlamaları durumunda oyunculara pek çok sürpriz getiriyor.

1xbet

Korku çevrimiçi oyunu, oyuncuları cezbeden kalp durdurucu aktivite ile korku getiren bir kumarhane oyunudur. Troll Face yolculuğu alanına geldiğinizde: Korku, sadece klasik bulmaca miktarlarını keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda birçok gerçek insani değer bırakan derin bir olay örgüsü içerirler. Heyecan verici çevrimiçi oyun şovunun sadık bir takipçisiyseniz, bu çevrimiçi oyunu hayatınızda en az bir kez mutlaka test etmelisiniz. Çevrimiçi oyunun fotoğrafları kesinlikle klasik ve heyecan verici miktarlarda size ihtiyaç duyacak, listelenme zamanı gelmedi mi?

HARİKA VE KLASİK SORU OYUNU

Kanlı cesetlerin yüksek olduğu çılgın bir sahnede oyun dünyasına adım atan Troll Face, gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaylara birinci elden tanık oldu; Bu sahnelerle karşı karşıya kalan oyuncunun görevi, aşağıdaki sırları elde etmek ve bulmacaları çözmektir. Her görev, oyuncu için korkutucu bir his yaratan çerçeveye bağlı cümlelere dayalı olarak ayarlanabilir.

1xbet

MUHTEŞEM GRAFİKLER VE SES EFEKTLERİ

Çevrimiçi oyunun vurgusu, kaliteli 3B düzenler haline geldi, oyuncular kolayca korkutucu kanlı sahneleri doğrudan görebilirler, her silah, oyuncuların dünyaya girmesini sağlamak için çeşitli parlak sonuçlara sahiptir. en otantik. Ve etrafta dolaşan akrobatik aktivite görüntüleri, sadece yarışmaları kazanmakla kalmayıp, dramatik aktivite video görüntülerinin keyfini çıkarıyor gibi görünüyor. Çevrimiçi bir bulmaca oyunu olarak Troll Face Quest: Horror, aslında grafiklere ve yüksek kaliteli ses sistemine daha yüksek bir mali yatırıma sahiptir. Bu, zekamızı eğitme görevine ek olarak, aksiyon sekanslarının hepsi bir korku bulmaca oyunu olarak kabul edilebilir. Sıkıldıysanız, bu video oyununu denemelisiniz.

Birçok üstün avantaja sahip olan Troll Face Quest: Horror MOD APK, sistem içinde mükemmel ve çekici bir oyun olarak değerlendirilecektir. Hemen indirip oynamalısınız.

Troll Face Quest: Horror İndir

Artık indirmeye hazırsınız Troll Face Quest: Horror ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSpil Games

Uphill Rush 2 USA

Uphill Rush Water

Thrill Rush Theme Park

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Dreamdale

Editörün Seçimi

Survival RPG 3

Erich Sann

Ultraman

Video Downloader

Mini Football

Smart Tools – Utilities

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın