1xbet

Tower Of Saviors V2023.611 APK Indir (Mega Menü) 2023

Anasayfa
BulmacaOyun
– Tower Of Saviors

1xbet

Tower of Saviors v2022.611 APK indir (Mega Menü) 2022

Tower of Saviors Mod APK sizi kuleyi savunma görevinin olduğu yeni bir dünyaya getiriyor. Siz ve tüm takım arkadaşlarınız savaşırsınız; iki grup arasındaki mücadele kıyasıya gerçekleşecektir.

1xbet

Mod Menüsü
Tek atışta öldürmek
Tanrı modu
Sınırsız Beceri

Mod Menüsü
Tek atışta öldürmek
otomatik kazanma
Sınırsız Beceri Kullanımı
Sınırsız Döşeme Değiştirme Süresi
Etki Alanı Saldırıları

Tower of Saviors, sizi asil bir göreve sahip olduğunuz yeni bir dünyaya götürür. Kuleyi korumak için bir savaş yürütmek için takım arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirecek kadar gücünüz var. Yükseltmeler ortaya çıktığında daha ilginç olacak ve kendimizi güçlendirmek için satın alabiliriz. Eşsiz aksiyon unsurlarıyla birleşen modern bulmaca oyunu, oyuncuları hayal kırıklığına uğratmamayı vaat ediyor. Tüm benzersiz yeteneklerinizi göstermeniz ve oyunun zorluklarını yerine getirmeniz gerekiyor.

1xbet

GÖREVİNİZİ VE TAKIM ARKADAŞLARINIZI TANIMLAYIN

Tower of Saviors’daki asıl görevinizi bilmeli ve oradan mükemmel bir plan oluşturmalısınız. Şimdi göreviniz, oyunun sahip olduğu büyük kahraman setinden herhangi bir kahramanı seçmek. Kardeşleriyle birlikte cesur planlar yapmak oyunun istediği şeydir. Siz ve takım arkadaşlarınız kendi büyük kulenizi koruyacaksınız.

Bu kule gizli bilgilerin saklandığı yerdir ve herkes bunu saklamak ister. Ancak karşı taraf saldırıp kuleyi yıkmak isterse bu hiç de kolay olmayacaktır. Siz ve arkadaşlarınız kazanma şansına sahip olmak için çok savaşmalısınız. Her hareketi, diğer taraftaki her hareketi gözlemlemek için haritayı kullanmak da bu oyunda avantaj elde etmenize yardımcı olacaktır.

KURTARMA SİHİRBAZINI ÇAĞRI

Karşı taraf size gelen saldırı dalgalarına sahip olacak ve takım arkadaşlarınızın görevlerini bölmeniz gerekiyor. Saldırılarla doğrudan ilgilenmesi gereken güçlü ve kararlı takım arkadaşları vardır, ancak daha zayıf takım arkadaşları tespit edilmekten kaçınmak için ormana gitmelidir. Gücünüzü artırmak için diğer takımdaki canavarları yok etmenize yardımcı olur. Gücün zirveye ulaştığında, ölümün gitmiş olacak.

Daha da ilginç olanı, zor bir durumla karşılaşırsanız bir büyücü çağırmalısınız. Ancak beraberindeki hız ayakkabıları, evrensel kılıçlar gibi eşyaları da satın almalısınız. Bu silahlar tüm düşmanlarınızla savaşmanıza yardımcı olacaktır. Düşmanı, rakibin kulesine saldırma şansına sahip olmak için cezbetmek için hileyi kullanırsanız, bu yardımcı olacaktır. Düşman kulesi kırıldığında siz ve takım arkadaşlarınız hemen kazanacaksınız.

KULEYİ SONUNA KADAR SAVUN

Yukarıdaki zorluklarla, asıl meselenin merkezi korumamız gerektiği sonucuna varabiliriz. Bu merkez, bir dizi gizli bilgi ve üst düzey merkezi raporların bulunduğu kuledir. Siz ve takım arkadaşlarınız her zaman kuleyi koruma rolünü üstleniyorsunuz. Kulenin etrafına canavarlar yerleştirmeniz gerekiyor ki karşı tarafın askerleri gelirse canavarlar saldırmanıza yardımcı olsun. Kuleyi korumak hayatımızı korumaktır.

Bu sayede Tower of Saviors, oyuncuların saldırılardan heyecan duymasını sağlayacak gibi görünüyor. Birçok zorlukla karşılaşacağız, ancak kazanan ruhu korumamız gerekiyor. Daha spesifik olarak, bir sonraki tura geçebilmek için gücümüzü yükseltmeli ve güçlü dövüş kahramanları olmalıyız. Zorluklarla yüzleşmek ve onları ana gücünüz haline getirmek, sizi gerçekten başarılı yapan şeydir.

Kendinizi savaşa hazır durumda tutun çünkü saldırılar aniden ve tahmin edilemez bir şekilde gerçekleşecek.
Takım arkadaşlarınızı her an destekleyebilmeniz ve yeni umutlar kazanabilmeniz için kadroyu yakından takip edin.
En iyi hareket yönünü vermek için diğer manganın birliklerini dikkatlice gözlemlemelisin.
Düşmanın yönünü belirleyin ve ardından siz ve takım arkadaşlarınız diğer kuleyi kırmak için kısayollar kullanın.
Kuleyi koruyan ve diğer taraftaki tüm askerleri uzaklaştıran canavarlar eklendi.

Tower Of Saviors İndir

Artık indirmeye hazırsınız Tower of Saviors ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

PaperSplash PRO

Beat Fire

SketchAR Create Art And Get NFT Instantly

Idle Five Basketball

BeIN CONNECT

1Tap Cleaner Pro

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın