Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

TIDAL Music V2.73.0 APK (HiFi, Premium Kilitsiz) Indir

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

TIDAL Music v2.73.0 APK (HiFi, Premium Kilitsiz) indir

Tidal Plus Mod APK, en sevdiğiniz sanatçıların bazılarından yüksek kaliteli ses ve özel içerik sunan bir müzik akışı hizmetidir. Ayrıca, kayıpsız ses formatı ile her seferinde kristal netliğinde ses garantisi alırsınız.

Sınırsız Atlama
BWD/FWD’yi Atlayabilir
BWD/FWD Arayabilir
Herhangi Bir Şarkıyı Çalabilir
Herhangi Bir Çalma Listesini Oynatabilir
Herhangi Bir Albümü Çalabilir
Herhangi Bir Müzik Videosunu Oynatabilir
Çalma Listelerini/Albümleri/ Müzik Videolarını İndirebilir
İndirilen Çalma Listelerini/Albümleri/ Müzik Videolarını Çevrimdışı Oynatabilir
Kilitsiz şarkı sözleri
Önerilen Parçaların Kilidi Açıldı
Kilidi Açık Parça Bilgisi
Devre Dışı DRM Kısıtlamaları
Engelli İşitsel ve Görsel Reklamlar
xC3FFF0E tarafından yayınlandı

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bir şarkı meraklısı olarak, TIDAL Music MOD APK‘sını (HiFi, pozitif Kilitsiz) kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Bu, Android hücresel cihazlar için bir müzik çalar uygulamasıdır. Burada insanlar kendilerine çeşitli parçalar, tüm türler ve dillerden oluşan bir hazine edinecekler. Bir dizi başka şarkı uygulamasından sonra piyasaya sürülmesine rağmen, TIDAL Music‘in aslında sizi şüphesiz şok edecek birçok üstün özelliğe sahip olduğunu belirtmek gerekir. Şu anda, program Google Enjoy Store ile ilgili ücretsiz olarak indirilebilir, ancak Premium sürümünü kullanmak istiyorsanız, iyileştirme ücretini harcamanız gerekir. Bireylerin sunduğu MOD Plus Unlocked özelliği, tüm özelliklerin tadını sorunsuz bir şekilde çıkarırken ödeme yapmanıza gerek olmadığını garanti eder.

TIDAL MUSIC MOD APK – ANDROID ÜZERİNDEKİ MUHTEMELEN EN KULLANIŞLI ÇOK İYİ MÜZİK ÇALAR UYGULAMASI

Müzik, hayatınızın kökeni gibidir. Bu gerçekten uzun süredir mevcut olan bir aktivite şeklidir. Şarkılar, üniversite, iş ve gerginlikle geçen uzun bir günün ardından ruhumuzu yatıştırır. Sizi TIDAL Music olarak bilinen bir müzik cevheriyle tanıştırmak istiyorum. Wifi’ye bağlanmanıza veya mobil veriyi açmanıza gerek kalmadan, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde şarkılara kolayca dikkat edebilirsiniz. Reklamlara takılmadan ayrıcalıklı bir alanın keyfini çıkarın. Bu uygulama aslında yüzbinlerce paket çekmiştir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

GARANTİLİ EN İYİ SES KALİTESİ

Muhtemelen bu, TIDAL Music gibi müzik uygulama pazarına giren yeni bir ürün için temel olarak en benzersiz işlevdir. Hangi cihazı kullanırsanız kullanın, bu uygulama bir ses frekansı almanızı garanti eder. Müzik dinlerken, ses kalitesi çok iyi değilse, tüketici bilgisi normalde daha kötüdür. Tüm akıllı telefonların sahip olduğu Kayıpsız ve MQA sinyali doğrultusunda, TIDAL Music en yumuşak hareketli şarkıları sağlar. Hoparlörü başlatsanız bile yüksek kalitesinden ödün vermeyeceksiniz.

ÇEŞİTLİ MÜZİK HAZİNESİ

Daha önce tanıttığımda, TİDAL musıc çok sayıda çeşitli müzik parçasının telif haklarına sahiptir. Pop, Caz, Rock, Hip-Hop gruplarına göre ayrılmış olarak görüntüleyebilirsiniz… ayrıca doğrudan aramaya melodi adını da girebilirsiniz, gözlerinizin önünde görünecektir. Ek olarak, başvuru formu ek olarak vokalistlerin bir özetini sunar. En sevdiğiniz idolün şarkılarını dinleyerek kolayca saatler geçirebilirsiniz. Gün boyunca diğer çeşitli işleri tamamlamak için motive olun.

ÇEŞİTLİ YARARLI NİTELİKLER YERLEŞTİRİLME EĞİLİMİNDEDİR

TIDAL Music, kullanıcıların tercih ettikleri müziklerden çalma listeleri oluşturmasına olanak tanır. Bir sonraki durumda, koleksiyonunuzu sürekli oynatmak için uygulamaya gitmeniz ve tuşa basmanız yeterlidir. Harika değil mi? TIDAL Music, telif hakkıyla korunan tüm şarkıları kullanır. Programa yerleştirilmeden önce her melodi, özellikle hi-fi, MQA, 360 gerçek Ses gibi kriterlerle testi geçmelidir. Hoparlör, kulaklık gibi müzik çalmak için Bluetooth’u diğer ürünlerle tamamen bağlamak mümkündür.

TIDAL Music İndir

Artık indirmeye hazırsınız TIDAL Music ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanTIDAL

TIDAL Music

TIDAL Music

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Steel Rage

Fishing Points

Space Agency

Slash & Roll

Troll Face Quest: Horror

Tanks A Lot

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın