1xbet

Thimbleweed Park V1.0.7 APK + OBB Indir (Tam Oyun) 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– Thimbleweed Park

1xbet

Thimbleweed Park v1.0.7 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022

Bu topraklarda ortaya çıkan son derece gizemli hikayelerden heyecan verici bilgiler öğrenmek için Thimbleweed Park’a katılın. Görev süresince oyuncular, oyunda meydana gelen hikayelerden korkutucu ve aynı derecede büyüleyici olaylara tanık olacaklar.

1xbet

Bu topraklarda ortaya çıkan son derece gizemli hikayelerden heyecan verici bilgiler öğrenmek için Thimbleweed Park’a katılın. Görev süresince oyuncular, oyunda meydana gelen hikayelerden korkutucu ve aynı derecede büyüleyici olaylara tanık olacaklar. Unutulmuş bir kasabaya gelin ve perili evlerde birçok gizemle, faili meçhul cinayetlerle karşılaşın. Aksiyon-korku türünü sevenler için bu kesinlikle zorlu bir oyun alanı.

SON DERECE GİZEMLİ MİSYON

Bir oyuna katılmak için oyuncuların oyunda yer alan ortam ve özel etkinlikler hakkında bilgi edinmesi gerekir. Thimbleweed Park’a gelen oyuncular, bu unutulmuş kasabada bir karakterin ölümüyle karşı karşıya kaldıklarında son derece şaşırtıcı bir duygu yaşayacaklar. Kasabadaki birçok insanı son derece şaşırtan bir ceset ortaya çıktı. Peki bu konu nasıl çözülecek? Elbette birincisi, oyunun başında meydana gelen ilk olayda ölüm nedenini araştıran ve öğrenen FBI ajanlarının katılımı olacak.

1xbet

Ray ve Reyes, yerel bir rapor nedeniyle Thimbleweed Park kasabasına çalışmalarına katılmak için bir görevi kabul eder. Cesedi araştıran ve analiz eden polis, bunun kişisel amaçlar için bir cinayet olduğuna inanıyor. Oyuncular, failleri ve amaçlarını bulmak için sürekli olarak soruşturmaya katılacak ve failler, hatalarının bedelini ödemek zorunda kalacaklar.

GİZEMLİ HİKAYELERİ ANLAMAK İÇİN BİRLİKTE 5 ÖZELLİK

Oyunda birbiri ardına kafa karıştırıcı olaylar ortaya çıkıyor ve katılımcıların tüm durumları sakince ele almalarını gerektiriyor. Pek çok hikaye oyuncuları korkutur, ancak belki de bu, Thimbleweed Park’ın en önemli özelliğidir. Katılımcılar görevi tek başına gerçekleştirirken yalnız olmayacaklar ancak oyuncu oyundaki olayları çözmek için 5 karakteri kontrol etmek zorunda kalacak.

Peki 5 karakter birbirine yardımcı olacak mı yoksa birbirlerine sorun mu çıkaracak? Oyuncu, yaptığı manipülasyonlarla koşulların iyi ve verimli olup olmadığına karar veren kişidir. Oyuncuların doğru yönde harekete geçmek için karakteri kontrol etmek için uygun eylemi kullanmaları gerekir. Her karakter farklı hikayeleri çözmekle ilişkilendirilecek ve oyuncuların görev sırasında uygun taktikleri kullanmaları gerekiyor.

EN KÖTÜ KÜÇÜK ŞEHİR

Tüm zamanlarını bunun gibi korku rol yapma oyunlarına katılarak geçirenler için, belki de ortam ne kadar korkutucu olursa, onlara o kadar çekici gelir. Oyundaki hikayeler fazlasıyla çekici ve heyecanlı olduğu için oyuncular bir an olsun durmayacaklar. Oyunun başında oyuncular çok vahşi ve perişan bir kasabayla yüzleşmekten korkacaklar. Ve kesinlikle oyundaki heyecan verici hikayeleri daha çekici kılan da bu vahşilik. Oyunda görünen karakterler iyi yapılandırılmış, soğuk ve biraz da üzgün yüzleri vurguluyor.

Restoran, yemek fabrikası veya ıssız ve uzak bir göl gibi oyunda görünen yerler gerçeklikle oyulmuştur. Ayrıca ses sisteminden gelen yardım da yumuşak ve bazen de bunaltıcı müziklerle oyunun oyuncuların gönlünde derin bir iz bırakmasını sağlıyor.

CEVAP ARAMA SÜRECİ

Thimbleweed Park’a katılırken, oyunculara cihaz ekranında görüntülenen bir metin ipucu sistemi sağlanacaktır. Oyuncular yeteneklerine uygun bir karakter seçmelidir. Birkaç görevden geçtikten sonra, oyuncunun karakteri yükseltilecektir. Oyuna katılarak oyuncular, farklı topraklarla ilişkili birçok haritada bir macera yaşayacaklar. Oyundaki her harita, katılımcılara kasabanın etrafında gizemlerle dolu kendi gizemli hikayelerini verecek.

Oyuncunun yapması gereken, sistemden gelen toplam istekte görünen bulmacaları çözmektir. Oyuncular görevi geçmek için dokunmayı kullanabilir, sola, sağa hareket edebilir ve gerektiğinde yukarı zıplayabilir. Görevler seviye ile artacak ve oyuncunun doğru karar verme, analiz ve karakter kontrol becerilerini kullanmasını gerektirecek.

Thimbleweed Park’a katıldığınızda heyecan verici ve büyüleyici hikayelerin yaşandığı küçük kasaba bölgesinde kaybolun. Oyuncular, gizemli olayları araştırmaya ve cevap bulmaya adanmış bir ekip oluşturmak için 4 arkadaşa eşlik edecek. İster kaybolma, ister hırsızlık, ister cinayet olsun, oyuncular tereddüt etmez ve en doğru cevabı bulur.

Thimbleweed Park İndir

Artık indirmeye hazırsınız Thimbleweed Park ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Miga Town: My World

Merge Planes Idle Tycoon

XBrowser

TIDAL Music

Energy Ring

CamCard

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın