1xbet

Tetramon Monster Battles TCG V1.08 MOD APK (Tek Vuruş/Yüksek İyileşme) Indir 2023

Anasayfa
KağıtOyun
– Tetramon Monster Battles

1xbet

Tetramon Monster Battles TCG v1.08 MOD APK (Tek Vuruş/Yüksek İyileşme) indir 2022

Tetramon Monster Battles TCG, yoğun savaşlarla geliştirilmiş bir kart oyunudur. Çok sayıda kart toplayın ve kendi güçlü ordunuzu oluşturmak ve son zaferi kazanmak için onları yükseltin.

1xbet

MENÜ MODU
Bir vuruş
Tanrı modu

Tetramon Monster Battles TCG, oyuncularına özel savaşlarla harika deneyimler yaşatabilen bir oyundur. Kart tarzı bina oyunlarını tercih eden biriyseniz, bu kaçırılmaması gereken bir oyun olacaktır. Bu oyuna gelen oyuncular, son derece yoğun maçlarda kartlarını evcilleştirme ve kullanma konusundaki yeteneklerini gösterebilecekler.

1xbet

KART SİSTEMİ VE GELİŞTİRME YÖNÜ

Kart tarzında inşa edilmiş bir oyunun kesinlikle uygun bir kart sistemi geliştirmesi gerekecektir. İyi bir kart oyununun, her kartın getirebileceği kalite ile birlikte çok sayıda karta sahip olması gerekir. Ve oyuncular oyuna başlamaya karar verdiğinde büyük bir avantaj, kesinlikle çok sayıda iyi oluşturulmuş karakter görüntüsüne sahip kart sistemi olacaktır.

Ayrıca Tetramon Monster Battles TCG kartları, oyuncuların koordineli olarak gerçekleştirebilecekleri birçok farklı özellik de kazanıyor. İlki kesinlikle oyuncunun benzersiz kart arayışı ile oyuna başlarken bir koleksiyoncu olacağı olacaktır. Sıradaki maçların sonucunu etkileyebilecek önemli bir şey olacak, mümkün olan en iyi seviyeye ulaşan kartları yükseltmek olacak. Son olarak, çabalarınızla eşleşen ödüller kazanın.

YOĞUN SAVAŞLAR

Bir kart sistemi geliştirmenin yanı sıra, oyunun uygun bir oynanış oluşturması da gerekiyor. Üreticiler, oyuna başlarken ilk fikirlerinden Tetramon Monster Battles TCG’yi bir kart oyununa sahip olmaya karar verdiler. Ve en önemli nokta, oyunun, kart türünün oyununuza getirebileceği güçlü yönleri de çok iyi entegre etmiş olmasıdır.

Oyuncular, yalnızca son kazananın görkemi alacağı son derece şiddetli maçlar sistemine katılabilecekler. Bu nedenle oyun, oyuncuların kartlarıyla savaşabilmeleri için oyun oynamanıza olağanüstü oyun modları ekledi. 8v8 oyun modu, savaşlar maçtaki en iyi kart kullanıcılarıyla başladığından, her zaman ateşli savaş alanları olacak.

ANA ÖZELLİKLER

Son derece çekici bir oynanışa sahip kart türünde oluşturulmuş bir oyunla başlayın.
Çok sayıda karaktere ve dikkatlice düşünülmüş karakter istatistiklerine sahip kart sistemi.
Yeni kartlar toplayarak ve onları yükselterek güçlü kart ordunuzu büyütün.
Kazanmak için çok oyunculu maçlarla çeşitli oyun modları.
Kart oyununa uyan savaş sahneleri ile çarpıcı, güzel grafikler.

Tetramon Monster Battles İndir

Artık indirmeye hazırsınız Tetramon Monster Battles ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSia Ding Shen

Wild Blood

Dragon Merge Master Idle

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Xender

CityMix Solitaire Card

Shot On Stamp Photos

Bouncemasters

BATTLESHIP

Mini World: CREATA

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın