1xbet

Talking Alarm Clock Beyond V4.8.5 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Talking Alarm Clock Beyond

1xbet

Talking Alarm Clock Beyond v4.8.5 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Talking Alarm Clock Beyond, birçok destekleyici özellik sayesinde sizi uyandırabilen pratik bir alarm uygulamasıdır. Bildirimleri kapatmak veya zil sesleri için uygun şarkılar ayarlamak için farklı sorunları çözersiniz.

1xbet

Talking Alarm Clock Beyond, kullanıcıları uyandırmada verimlilik bulacağınız bir alarm uygulamasıdır. Bu alarmların özelliklerini ihtiyaçlarınıza göre detaylı olarak kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda sorunları çözerek uykululuğun üstesinden gelmenize yardımcı olan bir özelliğe sahip olduğu için bildirimleri kapatıp hızlı bir şekilde uykuya geri dönmemenizi de sağlar.

ANDROID 12’Yİ DESTEKLEYİN VE DAHA GÜZEL ÖZELLİKLER EKLEYİN

Talking Alarm Clock Beyond’da, kullanıcılar alarm ayarınızı destekleyen yenilikçi özellikler bulabilirler. Özellikle gözden kaçırılmaması gereken ilk özellik, uygulamanın özelliklerini kullanma sürecini stabil hale getiren ve hiçbir kritik anı kaçırmayan Android 12 desteği. Takvim Alarmına günlük tekrarlama özelliği eklendi ve farklı aralıklarla tekrarlamanıza olanak sağlıyor.

1xbet

RAHAT HİSSEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİN

Talking Alarm Clock Beyond kullanırken dikkat çeken bir diğer nokta ise uygulamanın sahip olduğu değerli özellikleri doğru dil ile kullanabilmenizdir. Yeni sürümde iki yeni dil ortaya çıkıyor ve desteklenen dillerin sayısının 22’ye çıkarılmasına yardımcı oluyor. Böylece kullanıcılar uygulamada yer alan özellikleri sıfırdan öğrenmeye uygun buldukları dilden faydalanabilecekler ve kesinlikle hiçbir bildirimi göz ardı etmemenize yardımcı olacaklardır.

ALARMI AYARLAYIN VE BASİT BİR ŞEKİLDE YÖNETİN

Talking Alarm Clock Beyond’da bulabileceğiniz değerli özellik, alarmı ayarlamak ve sizi uyardığında görmezden gelemeyeceğiniz şekilde özelleştirmektir. Aynı zamanda, bu alarmların ne kadar süreyle kullanılacağını, tekrarlanıp tekrarlanmayacağını belirtmek ve daha birçok faktör gibi özelliklerine ince ayar yapabilirsiniz. Oradan bilimsel hayatınıza başlayacaksınız ve gereksinimleri tamamlamadan hiçbir alarmı kapatamayacağınız bir özellik olacak.

ALARMI KAPATMAK İÇİN SORUNU ÇÖZÜN

Talking Alarm Clock Beyond’u yaşarken göz ardı etmemeniz gereken ilginç bir nokta da alarmı kapatma zorunluluğudur. Özellikle, tamamlamanız ve ardından alarmı kapatmanız gereken birçok basit sorun bulacaksınız. Bunlar basit problemler olsa da, beyninizi düşünmek için harekete geçirecek ve doğru cevaplar bulmanızda yardımcı olacaktır. Beynin uyuşukluktan kurtulmasına yardımcı olmak ve hemen ardından uyanıp alarmı kapatmak için motive etmek için destek olmak iyidir.

OK GOOGLE KULLANARAK AYARLARI YAPIN

Tamam, Google, Android kullanıcıları tarafından çok kullanılan bir komut olarak kabul edilebilir ve aynı zamanda sesinizle alarm kurmanız için de komuttur. Bu, istediğiniz zaman alarmı ayarlamanıza ve deneyiminizi rahatça geliştirmenize yardımcı olur.

KULLANABİLECEĞİNİZ ALARM SESİNİ AYARLAYIN

Alarm uygulaması için ses her zaman önemli bir faktördür çünkü daha hızlı uyanmayı ve iş gününüze başlamayı kolaylaştırır. Aynı zamanda uygulama, bu sesi farklı şekillerde kolayca özelleştirmenize de olanak tanıyor. Uygulamanın veya sahip olduğunuz cihazın desteklediği şarkıların listesini kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda kapasitesini de belirli bir süre için arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Ayrıca cihazınızın titreyip titremeyeceğini de belirleyebilirsiniz.

Aşağıdaki gibi özelliklerle cihazınız için alarm ayrıntılarını ayarlamanıza yardımcı olan bir uygulama:

Alarmlarınızın detaylı düzenlemesini kolayca bulabilir ve tam istediğiniz saatte tekrar etmelerini sağlayabilirsiniz.
Kullanıcılar, alarmları otomatik olarak ayarlamak ve bunları kolayca ayarlamak için Ok Google komutundan yararlanabilir.
Bir alarmı atlamak için sistemin getirdiği sorunları çözmeniz gerekecek ve bunlar yavaş yavaş uyku halinin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.
Kullanabileceğiniz seslerin sayısı alarm tonları için tamamen farklıdır ve ses seviyeleri zamanla ayarlanabilir.
Yeni sürümde, kullanıcılar daha fazla sayıda desteklenen dil, Android 12 ile uyumluluk ve alarm tekrarlayıcı öğesiyle ilgili ayrıntılar buluyor.

Talking Alarm Clock Beyond İndir

Artık indirmeye hazırsınız Talking Alarm Clock Beyond ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Real Wrestling Game 3D

Lords Mobile

Archero

Space Agency

Mahjong Magic Fantasy

Hotel Empire Tycoon

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın