Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Super Quick Settings Pro V6.6 APK Indir (Ücretli) 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Super Quick Settings Pro

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Super Quick Settings Pro v6.6 APK indir (Ücretli) 2022

Cihazınız için kontrolleri ayarlarken Android’i kullanırken sorun mu yaşıyorsunuz? Birçok araç yaklaşık 3-4 adım attığında başlatılır veya ekranda net bir şekilde görüntülenir. Super Quick Settings Pro ile kullanıcılar telefonlarını güvenle gösterebi

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Cihazınız için kontrolleri ayarlarken Android’i kullanırken sorun mu yaşıyorsunuz? Birçok araç yaklaşık 3-4 adım attığında başlatılır veya ekranda net bir şekilde görüntülenir. Super Quick Settings Pro ile kullanıcılar telefonlarını güvenle gösterebilir ve araçları kolaylıkla kontrol edebilir. Tek bir işlemle Android’deki popüler araçları hızla açıp kapatabilirsiniz.

TEK DOKUNUŞLA UÇAK MODUNU BAŞLATIN

Bu, kullanımı kolaylaştırmak için Android cihazlarınızdaki widget araç çubuğu panelini değiştirmenize izin veren bir uygulamadır. Bu uygulama ile kullanıcılar, uçuş modunu kolayca değiştirebilir ve tek dokunuşla başlatabilir. Bu sayede uçak modu bildirimlerini kapattığınızda beyninizin ve çocuklarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz ve her şeye dokunulup kapatılır.

CİHAZ VERİLERİNİ HIZLI KONTROL EDİN

Mobil cihazlarda nasıl çalıştığını bilmediğiniz çok fazla adım ve araç var. Telefonunuzun verilerini hızlı bir şekilde kontrol etmek için, Super Quick Settings Pro’yu kullanırken bunu panoya eklemeniz yeterlidir. O zaman ayarlara veya herhangi bir yere gitmeden gerekli verileri kullanırken açıp kapatabilirsiniz. Sadece o araca tutun; herkesle kolayca paylaşabilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

SADECE TEK BİR DOKUNUŞLA WIFI’I AÇIP KAPATIN

Cihazınız otomatik olarak wifi adreslerine bağlandığında veya gittiğiniz yerlerde wifi şifreleriniz olduğunda kullanımı daha kolaydır. Ekranı kaydırın ve her zamanki gibi wifi aracını seçin, aç veya kapat düğmesine basın veya tek bir işlemle şifreyi girin. Bu aracı, sizin için yararlı olmadığını düşünüyorsanız, kontrol panelinden de kaldırabilirsiniz.

EL FENERİNİ ARAYIN VE BAŞLATIN

El feneri, herhangi bir cihazda vazgeçilmez bir yardımcı programdır. Kullanıcı loş bir yerde bir şey aramak istiyorsa ve bu aracı aramak çok uzun sürüyorsa, bu oldukça zaman alıcıdır. Bu yüzden ekranda kullanmanız gereken yardımcı programları Super Quick Settings Pro ile güncelleyin; sonra aşağı kaydırın, sık kullandığınız araçları göreceksiniz.

BAZI ÖZELLİKLER

Bu kullanışlı araçla kullanıcılar, her zamankinden daha rahat ve zaman kazandıran tek dokunuşla uçak modunu başlatabilir.
Veri gönderimi gösterge panosunda zaten görüntülendiğinden, cihaza girmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur, bu da hızlı bir şekilde kontrol etmenize olanak tanır.
Uzağa gitmeye gerek yok; wifi gibi genel ayarlar da kurulur; tek bir işlemle wifi’yi hızlı bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.
Bir el feneri, telefonunuzdaki vazgeçilmez bir unsurdur; şimdi, sadece ekranı aşağı kaydırdığınızda, el feneri tam olarak gözlerinizin önünde görüntüleniyor.
Telefon için otomatik ekran döndürme modunu ayarlayın, ardından telefonu başka bir yöne doğru hareket ettirin; hemen modu değiştirir.

Super Quick Settings Pro İndir

Artık indirmeye hazırsınız Super Quick Settings Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

White Moon

Coach Bus Simulator

King Of Crabs

Harvest Town

FarmVille 3

Speed Test Master

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın