Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Stumble Guys V0.37 APK MOD (Sınırsız Para/Mega Menü) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Stumble Guys

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Stumble Guys v0.37 APK MOD (Sınırsız Para/Mega Menü) indir 2022

Stumble Guys APK indirStumble Guys, geniş katılımlı sevimli ve eğlenceli Battle Royale oyunlarıyla herkese bolca pozitif enerji veriyor. Ayrıca, herkesin deneyimini canlandırıcı ve iyimser kılmak için eğlenceli ve esprili karakter tasarımlarıyla birl

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Stumble Guys APK indir

Stumble Guys, geniş katılımlı sevimli ve eğlenceli Battle Royale oyunlarıyla herkese bolca pozitif enerji veriyor. Ayrıca, herkesin deneyimini canlandırıcı ve iyimser kılmak için eğlenceli ve esprili karakter tasarımlarıyla birlikte her yaşa uygun bir grafik motoru kullanır. Bunun da ötesinde, oyun modları veya mini oyunlar yaratıcılık açısından zengindir ve herkesin kıyasıya rekabet unsurunu sergiler.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Stumble Guys APK Son Sürüm

Stumble Guys’daki kontroller, oyuncunun sürekli olarak engelleri aşması veya ortamdaki belirli nesnelerle etkileşime girmesi için tamamen basitleştirildi. Ayrıca, çeşitli eylemler diğerlerini doğrudan doğruya çekerek boşluklara takılmalarına veya yanlış hareket ederek kaybedenlere dönüşmelerine neden olabilir. Oyuncuların başkaları için yapabileceği birçok şey olsa da, özelleştirme zengin ve herkesin en canlandırıcı deneyimi yaşaması için kullanışlıdır.

Stumble Guys Para Hilesi

Oyunun sadece bir oyun modu var, ancak herkesin farklı aşamalardan geçmesi gerekiyor, her aşamada oyuncu sayısı azalıyor. Bu nedenle, herkesin görevi hayatta kalmak, zorlukların üstesinden gelmek ve diğer oyuncuları kirli eylemlerle dışarı çıkarmaktır. Oyunda kaç oyuncunun kaldığına bağlı olarak, insanları eğlendirmek veya yeni atmosferler yaratmak için çeşitli içeriklerle rastgele zorluklar ortaya çıkacaktır.

Stumble Guys MOD APK

Her oyunun aşamaları seviyelere ayrılır, böylece oyuncular sürekli olarak eleme turunun sonraki yerleri için rekabet etmek zorunda kalırlar. Ancak, grup aktiviteleri en önemlisidir ve karşı takımdaki tüm rakipleri ortadan kaldırmak için aynı renkteki takımlarla sağlam bir koordinasyon gerektirir. Grup etkinlikleri eğlencelidir ve herkesin diğer Battle Royale’ların getiremeyeceği heyecan verici anların keyfini çıkarması için kaotik bir atmosfer yaratır.

Stumble Guys Hileli

Aşamaların tümü, oyunun sonuna kadar kaç oyuncunun kaldığına bağlı olarak değişir, atmosferi ve ciddiyeti büyük ölçüde uyarır. Bazı zorluklar hız veya yol tutuşu üzerinde durur ve oyuncular diğer oyuncuları nakavt edebilir ve nihai kazanan olabilir. Kazananlara verilen ödüller de cömert ve eğlenceli olup, potansiyel veya aktivite açısından zengin ve ferahlatıcıdır.

GÜZEL KIYAFETLERLE KARAKTERİ ÖZELLEŞTİR

Her oyuncunun çok çeşitli popüler görünümleri olacağından, Stumble Guys’da karakter özelleştirmesi de mizahi ve öne çıkan içeriktir. Ayrıca birçok farklı etkileşim yoluyla canlı ve esprili efektler yaratmak için kostümleri özelleştirebilir veya karıştırabilirler. Oyunlara olumlu bir ruhla katılmaya devam etmek için mağazada veya oyuncuların ödüllerinde birçok yeni kıyafet modeli görünecek.

Stumble Guys, oyuncular dostluk yarışlarının gerilimi ile birlikte heyecanı yaşamak istiyorsa en iyi seçimdir. Ayrıca, her aşamada ve daha fazlasında insanların etkileşimini çeşitlendirmek için gerçekçi fizikle birleştirilmiş hoş bir grafik motoru kullanır. Her şeyden önce, kazananlara verilen ödüller her zaman cömert ve olağanüstüdür, böylece herkesin deneyimi her zaman birinci sınıf ve duygularla doludur.

ÖZELLİKLERİ

Hayatlarını saha dışında sürdürürken oyuncular arasında yoğun rekabet ve kavga içeren en samimi Battle Royale oyunu.
Oyuncuları sonsuz eğlenceli ama kaotik aktivitelere kaptırırken diğer insanları yerlerini almak için haritadan uzaklaştırmak için yaratıcı ve eğlenceli aşamalar ve seviyeler.
Diğer oyunculardan uçan rastgele nesneler tarafından vurulurken herkesin ruh halini yükseltmek ve zevk almak için güzel grafikler ve canlı seviye tasarımları.
Çevreyi veya görünümü her zamankinden daha eğlenceli hale getirmek için olağanüstü kostümler veya kombinasyonlarla muazzam karakter özelleştirmeleri, hatta daha fazla sorun için arkadaşlarla birleştiğinde.
Gerçekçi fizik ve bez bebek efektleri, oyuncuların eğlenmesini teşvik eder, hatta birini önlemek veya haritadan çıkarmak için çeşitli tuzaklardan yararlanma fırsatları yaratır.

Stumble Guys İndir

Artık indirmeye hazırsınız Stumble Guys ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Apple TV

HotspotShield VPN

Enhance It

Strelok Pro

FitOn

Actraiser Renaissance

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın