1xbet

Story Saver V2.0.8 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Story Saver

1xbet

Story Saver v2.0.8 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Story Saver, Instagram için tamamen ücretsiz bir fotoğraf ve video indirme uygulamasıdır; kullanıcılar, getirdiği son derece uygun deneyimin keyfine varacaklar.

1xbet

Bir Instagram aşığı olarak böyle harika bir uygulamayı göz ardı etmemelisiniz çünkü Story Saver, Instagram’da ilginç bulduğunuz görselleri veya videoları indirmenize yardımcı olur. Kullanıcılar, orijinal kaliteyi korurken tüm videoları, resimleri, hikayeleri veya öne çıkan gönderileri kaydedebilecekler. İndirdiğiniz herhangi bir resim, kullandığınız elektronik cihazın galerisine hızlı bir şekilde kaydedilecektir. Bu uygulama ile Instagram’da hoşunuza giden şeyleri verimli bir şekilde depolayabilecek ve daha fazla zaman kazanabileceksiniz.

GÖRÜNTÜLERİ, HİKAYELERİ, ÖZEL YAYINLARI INSTAGRAM’DA KAYDEDİN

Story Saver’a gelince, kullanıcılar muazzam ve heyecan verici gönderileri veya hikayeleri hızlı ve kolay bir şekilde kaydetmekte özgür olacaklar. Beğendiğiniz fotoğraf ve videoları Instagram’dan indirmek tamamen ücretsizdir. Bu uygulama, Instagram’ın resim indirmelerinin sağlanmamasının verdiği rahatsızlığın üstesinden geldi ve kullanıcılara harika ve memnuniyet verici deneyimler getiriyor.

1xbet

İNDİRİLEN GÖRÜNTÜLERİ VE VİDEOLARI YENİDEN YAYINLAMA İZNİ

İndirdiğiniz görseller ile sosyal paylaşım sitelerine de yükleyebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca uygulamanın yayıncısında kayıtlı videoları basit ve kolay bir şekilde oynatabilir. Story Saver, indirme kalitesini veya hızını etkilemeden aynı anda birden fazla video indirmenizi de destekler.

İNDİRİLEN GÖRSELLERİN, VİDEOLARIN VEYA YAYINLARIN VE HİKAYELERİN KALİTESİNİ SAĞLAYIN

Bu uygulama sizin için indirme hakları sağlar ve görüntülerin ve videoların kalitesinin orijinaliyle aynı kalmasını sağlar. Bu özellik ile yüksek çözünürlüklü video ve görselleri deneyimleyeceksiniz ve uygulama, kullanıcıların orijinali ile aynı kaliteyi korumasına yardımcı oluyor. Ayrıca, videoların ve gönderilerin indirme hızı da son derece yüksektir, bu da indirmeyi daha hızlı hale getirir ve size daha fazla zaman kazandırır.

BASİT VE KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Kullanıcılar basit ama aynı derecede gelişmiş bir arayüzün keyfini çıkarırlar. Bu basit tasarımla, oyuncuların kafası karışmadan ve kafası karışmadan kullanımı daha kolay ve görmeleri daha kolay olacak. Bu uygulamanın benzersiz özellikleri ile oyuncular orijinal kalitesini kaybetmeden kolayca indirebilirler. Bu uygulamanın kullanımı da basittir ve hepsinden iyisi, tamamen ücretsizdir.

ANA ÖZELLİKLER

– Kullanıcıların çok fazla zaman harcamadan görselleri, videoları veya öne çıkan gönderileri ve hikayeleri indirmesine izin verir.
– İndirilen resimler ve videolar için kaliteyi sağlayın ve kullanıcılar aynı anda birden fazla videoyu hatasız veya düşük kalitede indirebilir.
– Kaydedilen videoları ve görüntüleri Instagram’a yeniden yükleyebilir veya kaydedilen videoları uygulamanın oynatıcısında oynatabilirsiniz.
– Kullanıcıların beğendiğiniz benzersiz hikayeleri ve videoları özgürce indirmelerine yardımcı olmak için sabit bir hesapla sınırlandırılmadan birden fazla kullanıcı hesabı desteği.
– Arayüzün görülmesi kolay, basit ve çok dikkat çekici ve sofistike. Bu uygulamanın kullanımı ve kurulumu da basittir ve kullanıcılar için harika deneyimler sunar.

Story Saver İndir

Artık indirmeye hazırsınız Story Saver ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Project Drift 2.0

Walking Zombie 2

Female Fitness

Hero Siege

4 GUNS

City Flight Pilot

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın