Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Story Lab V4.0.2 APK Indir (VIP Kilidi Açık) 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– StoryLab

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Story Lab v4.0.2 APK indir (VIP Kilidi Açık) 2022

Story Lab, önceden hazırlanmış şablonlarla sosyal medya platformları için hikayeler ve beslemeler oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Çeşitli nedenlerle düzenleme konusunda çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz ve uygulama birçok kitleye uygun. A

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Story Lab, önceden hazırlanmış şablonlarla sosyal medya platformları için hikayeler ve beslemeler oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Çeşitli nedenlerle düzenleme konusunda çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz ve uygulama birçok kitleye uygun. Aynı zamanda, kullandıkça, ne kadar çok kaynaktan yararlanabileceğinize şaşıracaksınız ve harika bir fotoğraf oluşturmak için bunları birleştirmenin birçok yolu olacak.

BASİT BİR ŞEKİLDE HİKAYELER VE BESLEMELER OLUŞTURUN

Story Lab’de kullanıcılar, tamamen etkileyici ve uygulanması çok uzun sürmeyen hikayeler ve beslemeler oluşturmalarına yardımcı olacak özellikler bulacaklar. Bu, kullanıcıların düzenlemesi kolay şablonlar kullanmaktan gelir, böylece uygulama, düzenleme becerilerine sahip olup olmadıklarına bakılmaksızın birçok kullanıcı tarafından tamamen erişilebilir olur. Aynı zamanda uygulama, özgürce seçip özgürce kullanabilmeniz için birçok kaynağa da sahiptir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

HİKAYE VE YEM OLUŞTURMAYA UYGUN

Story Lab’ı kullanarak bir hikaye veya besleme oluşturduğunuzda, genellikle oluşturduğunuz ürünün en boy oranıyla ilgilenirsiniz. Bu nedenle, uygulama size kolaylık sağlamak için besleme ve hikaye ile ilgili olarak 1:1 ve 9:16 arasında net bir ayrım yapar. Çalışmanızı yüklediğiniz platformlarla uyumlu olmanıza yardımcı olacağı için doğru en boy oranını seçmek de önemlidir. Bu nedenle herkes ürünlerinin aynı kalitede kalmasını ister.

BASİT BİR YOL YARATMAK İÇİN ŞABLONLARI KULLANIN

Story Lab’de kullanıcılar hikaye, özet akışı ve öne çıkanlar dahil olmak üzere farklı sekmeler bulacaklar. Belirli bir sekmeye geldiğinizde, kullandığınız kaynak görünecektir ve beğendiğinizi seçmeniz gerekir. İstediğiniz içeriği ve içeriğinizi tamamlayan unsurları ekleyerek düzenleme işleminize başlayacaksınız. Bu yüzden herhangi bir kullanıcı bu uygulamanın özelliklerini kullanabilir.

KULLANABİLECEĞİNİZ ÇEŞİTLİ ŞABLONLAR

Story Lab’in sunduğu şablonların sayısına tamamen şaşıracaksınız ve her sekme, kaçırmamanız gereken geniş bir kitaplıktır. Aynı zamanda, uygun bir şablon bulmak için kullanabileceğiniz filtreler gibi benzer özellikler de bulabilirsiniz. Özellikle, sekmelerin yakınında bulunan anahtar kelimeleri bulacaksınız ve görmek istediğiniz konuya dokunabilirsiniz. Daha kolay seçmeniz için uygun sayıda öneri görünecektir.

FOTOĞRAFLARINIZA BİR RENK ELEMANI EKLEYİN

Düzenleme özelliğini denediğinizde, ürününüzü daha güzel yapan birçok değerli öğe bulacaksınız. Şablonlar önceden hazırlanmış özel tasarımlara sahiptir ve istediğiniz fotoğrafları içerik olarak eklemeniz gerekir. Aynı zamanda, önceden hazırlanmış bir tasarıma basit renklerle arka planlarını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, bir fırçayla biraz renk ekleyebilir veya görüntünün genel rengini değiştirmek için filtreler kullanabilirsiniz.

BİRÇOK METİN VE STICKER SANAT

Çıkartma veya yazı kullanmayı seviyorsanız bu uygulama tam size göre. Resmin üzerinde istediğiniz yere ekleyebileceğiniz sanatsal yazı tiplerine sahip metinler bulacaksınız. Aynı zamanda uygulamanın sağladığı çıkartmalar oyuncuları cezbedecektir çünkü kullanabileceğiniz şekillerin yanında yapraklar, ağaçlar veya hayvanlarla ilgili çıkartmalar da karşımıza çıkmaktadır. Yanında bir gül bulunan romantik bir fotoğraf oluşturmaktan daha iyi bir şey yoktur.

StoryLab İndir

Artık indirmeye hazırsınız StoryLab ücretsiz. İşte bazı notlar:

Yapımcıdancerdillac

Presets For Lightroom

Mostory

StoryLab

Hype Text

Mostory

Hotune Body Editor

Film Maker Pro

Koloro

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Funimate

Polarr

CRiOS X

Knowledge Book

YouCam Perfect

File Commander Manager

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın