Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Station Manager V1.5.6 APK Indir (Sınırsız Para) 2023

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Station Manager

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Station Manager v1.5.6 APK indir (Sınırsız Para) 2022

İstasyon Yöneticisi, oyuncuların küçük bir tren vagonu ile başlamasına izin verir ve sizin göreviniz onu dünyanın en büyük istasyonuna dönüştürmektir. Yolcuların sürekli gelip size güvenmeleri o kadar hareketli ki; bu yüzden birikimli bonus artıyor;

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İstasyon Yöneticisi, oyuncuların küçük bir tren vagonu ile başlamasına izin verir ve sizin göreviniz onu dünyanın en büyük istasyonuna dönüştürmektir. Yolcuların sürekli gelip size güvenmeleri o kadar hareketli ki; bu yüzden birikimli bonus artıyor; rütbeyi aşmanın ve ölçeği genişletmenin şartı budur. Dil eklemeleri, oyuncuların erişmesini kolaylaştıracak. Başlamadan neyi bekliyorsun?

İSTASYONU KENDİ ŞEKİLİNİZ YÖNETİN

Küçük bir binek otomobilden başlamak zor değil çünkü yetenekleriniz bunun çok ötesine geçiyor. Station Manager, tren istasyonunda farklı özelleştirmeler yaratır, sadece yolculara banliyö hizmeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda tren istasyonunuzda otomatlar, dinlenme bankları ve yolcuları eğlendirmek için bilgi panoları gibi başka tesisler de bulunur. Normal bir istasyon kadar otantik, lütfen çalışmasını sürdürmeye ve geliştirmeye devam edin!

İstasyon Yöneticisi, normal mod, VIP modu ve saray modu gibi diğer heyecan verici özelliklerin sistemini açar. Kendi cazibe merkezlerine ve deneyimlerine sahip olacaklar. Belki de bu yüzden bu durak daha çok misafir çeker, lütfen onları mutlu edin ve reklam yayınlama stratejisi uygulayın.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ERİŞİLEBİLİR ARALIĞIN GENİŞLETİLMESİ

Gelen ve giden trenlerin büyüklüğü size kalmış; cebinizde kazandığınız paraları sahip olduğunuz arabaları yükseltmek için kullanın, yeni araba satın alın, vagon sayısını artırın ve en fazla yolcuyu taşıyabilmek için daha fazla sefer oluşturun. Station Manager’da genişleme bununla sınırlı değil; diğer duraklarda geliştirin, birçok durak ve servis oluşturun, en güçlü ulaşımın sahibi olacaksınız. Çevredeki alanın sizin tarafınızdan geliştirildiğinden emin olun!

Ofis çalışanları, öğrenciler veya turistler gibi birçok farklı türde yolcuyu taşımak, memnuniyeti sağlamak için alışveriş merkezinde satılan ürünleri çeşitlendirin. Skor tablolarında olağanüstü bir şekilde yükselin ve kaydolun! Aktivitenizin arşivlendiğini, ancak yeniden yükleme sonrasında geri yüklenemeyeceğini unutmayın, bu nedenle bu dikkate alınması gereken bir şeydir.

YOLCU TAŞIMACILIĞININ KRAL OLUN

Station Manager, profesyonellik, özgünlük ve eğlence gibi unsurlara sahip olduğunuzda sizi kesinlikle memnun edecektir. Yönetim kapsamındaki en iyi tren istasyonunu inşa et, ziyaretçi çek ve 1 numaralı ulaşım imparatorluğunu kur. İndir ve eğlencenin tadını çıkar! Bunu deneyimleyin ve bize memnuniyet derecenizi bırakın; Yeni sürüm daha fazla özellikle birlikte çıkarsa harika olur.

Station Manager İndir

Artık indirmeye hazırsınız Station Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanKairosoft

Dream Town Story

Burger Bistro Story

Dungeon Village

Kairo Land

Pocket Academy 3

Pocket Stables

Pocket Harvest

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Easy Pose

MagiCut

Smule

Soccer Star 22 Top Leagues

Funimation

Tesla Force

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın