Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

State Of Survival V1.16.0 APK + MOD (Hızlı Beceriler) Indir 2023

Anasayfa
OyunStrateji Oyunları
– State Of Survival

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

State of Survival v1.16.0 APK + MOD (Hızlı Beceriler) indir 2022

State of Survival, zombilerin musallat olduğu kıyamet sonrası bir dünyada bir strateji ve inşaat oyunudur. Varlığınızı sürdürmek için üssünüzü inşa edebilecek ve öne çıkmak için büyütebileceksiniz. Aynı zamanda, çevrenizdeki güvenli veya tehlikeli ol

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Oyuna başladıktan sonra, ilk önce gecikmeyi devre dışı bırakma özelliğine sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın (yazıttan hemen sonra Dikkat, bulaşmış!) Becerilerin Kullanımı.

NOT: MOD’u çok fazla kötüye kullanmayın, aksi takdirde oyun hata verebilir!

State of Survival, zombilerin musallat olduğu kıyamet sonrası bir dünyada bir strateji ve inşaat oyunudur. Varlığınızı sürdürmek için üssünüzü inşa edebilecek ve öne çıkmak için büyütebileceksiniz. Aynı zamanda, çevrenizdeki güvenli veya tehlikeli olabilecek alanları da keşfedebilirsiniz. Böylece düşmanlara karşı verilen savaşlar kaçınılmazdır ve Cadılar Bayramı boyunca devam eden etkinlikleri kaçırmazsınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ETKİLEYİCİ HALLOWEEN AKTİVİTELERİNE KATILIN

State of Survival’da heyecan verici ve yeni bir deneyim, Cadılar Bayramı etkinliği içindeki etkinliklerdir. Her biri size belirli miktarda ödül verir ve hepsinin öğrenmeniz gereken farklı bir oynanışı vardır. Örneğin, Treat and Trick’te düşmanları öldürmek için zaman harcayacaksınız ve düşmanlarla yüzleşme sürecinde bazı eşyalar düşecek ve düşme oranlarını tamamen biliyorsunuz.

Bir sonraki mod, Gift Rush’da belirtilen kilometre taşlarını takiben yükseltmek için belirli sayıda güçlendirme puanı gerektirecektir. Aynı zamanda, bir dönüm noktasından diğerine olan sayı tamamen farklı olacaktır, bu nedenle genellikle deneyimli oyuncular için olacaktır. Ayrıca Haunted Halloween’de hesaplanan belirli bir seviyeye ulaşmanız ve Dolled-up Prank’te günlük giriş yapmaya devam etmeniz gerekiyor. Bu nedenle, herhangi bir modu atlamamanız yardımcı olacaktır.

ZOMBİLERE KARŞI BİR ÜS KUR

Oyuncuların State of Survival’da deneyimledikleri hikaye, Cadılar Bayramı’nda bir zombi göründüğünde ilginç bir durumda geçiyor, ancak kimse tehlikeyi fark etmiyor. O zamandan beri bir insana saldırdı, ancak diğerleri hala bunu bir Cadılar Bayramı şakası olarak görüyor. Birçok kurban saldırıya uğrayıp salgın yayıldıktan sonra insanlık pandemi korkusunu bildi ve dünya korkunç bir dönemden geçti.

Bu zorlu dünyada hayatta kalanlardan biri olacak ve dışarıdaki düşmanlarla savaşmak için onu geliştirmeye çalışacaksınız. Diğer inşaat oyunlarına benzer temel kaynakları toplamak için farklı binalar inşa etmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda oyun sırasında çeşitli görevleri tamamlayarak etkileyici ödüller kazanacaksınız. Oradan, tüm yükseltme gereksinimleri karşılandığında ana üssünüzü yükseltebileceksiniz.

ZOMBİLERLE SAVAŞLARA GİRİN

State of Survival’da gözlemlediğiniz alan, birkaç düşmanın ulaşabileceği güvenli bir alan olarak kabul edilecektir. Aynı zamanda, sisin içinde, binaların, kesilebilecek vahşi ağaçların ve zombilerin işgal ettiği tehlikeli yerlerin olduğu gizemli bir alan var. Bu işgal alanı genellikle, silah nişan alma simgesi ve insansı şekil gibi simgelere karşılık gelen farklı kategorilere ayrılır. Her biri bir mücadele yolu gerektirir.

Silah merkezi simgesi için oyuncular yaklaşan düşmanlara karşı aldıkları karakterleri kullanacak ve zamanla ortaya çıkan enerjiyi karakter becerilerini etkinleştirmek için kullanacaklar. Aynı zamanda, insansı simge, yukarıdaki karakterlerin, araçların ve müttefiklerin bir alana gitmesini gerektirecektir. Birçok zombiyi yenecek ve öldürdüğünüz asker sayısından kaçınacaksınız. Tüm savaşlar, alanı genişletmeye ve yeni karakterler de dahil olmak üzere benzersiz öğelerin kilidini açmaya katkıda bulunur.

State Of Survival İndir

Artık indirmeye hazırsınız State of Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanKingsGroup Holdings

State Of Survival: The Walking Dead Collaboration

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Deezer Music Player

Tanks A Lot

Handy GPS

AdGuard VPN

Artisan

Merge Mayor

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın