Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Sports City Tycoon V1.20.7 APK (Sınırsız Para/Altın) Indir

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Sports City Tycoon

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Sports City Tycoon v1.20.7 APK (Sınırsız Para/Altın) indir

Sports City Tycoon MOD APK hakkındaSports City Tycoon MOD APK, geliri takdir etmek ve zengin bir kapitaliste dönüşmek için aktivite yönetimini para yatırımıyla birleştiren bir simülasyon çevrimiçi oyunudur. Sports City Tycoon’u oluşturan aktif spor k

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Sınırsız para (harcadıkça asla azalmaz)
Sınırsız altın (yeterli olmasa bile altınla para bozdurun)

Sports City Tycoon MOD APK hakkında

Sports City Tycoon MOD APK, geliri takdir etmek ve zengin bir kapitaliste dönüşmek için aktivite yönetimini para yatırımıyla birleştiren bir simülasyon çevrimiçi oyunudur. Sports City Tycoon‘u oluşturan aktif spor kentine varıldığında, tüm etkinliklerin üstesinden gelmek ve kasabayı istenildiği gibi geliştirmek mümkündür. Muhtemelen en çok ziyaret edilen spor mekanlarından biri haline getiriyor. Oyuncu nedeniyle herhangi bir bina veya proje muhtemelen inşaattan sorumlu olacaktır. Gerçekten boş zamanınız varsa, şehrinizi görün, iş sürecine dikkat edin ve daha da yeni sporlar ve turnuvalar geliştirin. Bundan sonra daha fazla yükseltme yapın ve konukların en iyi deneyimi yaşamasına yardımcı olun. Büyük miktarlarda gelir elde edin ve canlı sporların kralı olun.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Modern bir rekreasyon şehri inşa etmek

Birkaç tür aktiviteyi barındırabilen küçük bir stadyuma odaklanacaksınız. Hedef, spor ile eğlence ve keyif için bir alan geliştirmeniz gerektiğidir. Tüm dünyadan hayranları çekmek için arenanın hem kurucusu hem de yöneticisi olabilirsiniz. Kâr elde etmek için ilk müşterilerin etkinlik eşleşmelerine danışmasını sabırla beklemek. Kazandığınız fonlar, yalnızca oyunun genelini oynuyor olmanızdan kaynaklanmıyor. Ek olarak, belki de oyuna dahil değilken artar. Geri döndüğünüzde, bu süre boyunca olağanüstü bir artış elde etmeyi bekleyebilirsiniz. Bilet ürün satışlarından elde edilen para ne kadar çoksa, tribünlerin kapasitesini artırmak için stadın yükseltme ve geliştirmesini o kadar çok hesaplamanız gerekir. Genel oyun, popüler uluslararası arenalarla karşılaştırılabilir stillere rağmen çok daha fazla kazandıkça yepyeni arena modellerinin kilidini açacaktır. Sonunda, şehir merkezlerinden büyük arenalar ve birçok bina yöntemi geliştirilecek. Bu nedenle, dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri çekmek için futbol, atletizm, yarış, bisiklet, atletizm ve basketbol gibi çok daha ilgi çekici ve çekici aktiviteler düzenlemeniz gerekir. Spor belirli etkiler getirdiğinde şirket yöntemi orada kalmayacak.

İlginç yarışmalar düzenleyin

Aktiviteler her zaman birçok hayranın büyük ilgisini çeken bir konu olup, herkesi yüksek aktiviteye götürür. Oluşturulan herhangi bir rekreasyonun uygulaması ve rakipleri olabilir. Her konunun farklı platformlarda turnuvaları vardır. Etkileyici olan şey, çekicilikleri nedeniyle sürekli olarak dünya çapında geniş bir izleyici yelpazesini çekmeleridir. Stadyumlarda birçok farklı rekreasyon için yarışmalar düzenleyeceksiniz. Göreviniz, herkesi rekabet hakkında bilgilendirmek için pazarlama ve reklam planları yapmaktır. Yarışma, her kontrolün en iyi profesyonel sporcularını bir araya getirecek ve büyük ödüller için katılacak. Sonunda, etkinlikler kasabası, ziyaretçileri çeken heyecan verici uyumların gerçekleştiği nokta olacaktır. Hem rekabetin ölçüleri hem de takipçilerinize tanıtmanız paso satışlarını etkileyecektir. Etkin ve verimli geçen yarışma; sadece yine de oturmak ve büyük kazançların tadını çıkarmak istiyorsunuz.

Yepyeni etkinliklerin kilidini açın

Bu oyunda, arenalarınızda gerçekte mevcut olan tüm aktiviteleri organize etmeniz gerekecek. Voleybol sahaları, beysbol sahaları, yüzme havuzları, kayak alanları veya büyük yarış pistlerinden kazanç sağlayabilecek birçok seçenek var. Her spor binasında belirli bir kaynak süpervizörü bulunur. Rekreasyonların ölçeğini tam olarak iyileştirmek ise, bu, giderek daha fazla insanı bakmaya ve tepki vermeye çekmek anlamına gelir. Böylece her gün dev bir gelir kaynağınız olacak.

Büyüyen şehir ne kadar büyük

Sınırlamayı başardıysanız ve stadyum binası başına yeterli miktarları iyileştirmenin yanı sıra tüm rekreasyonların kilidini açın. Farklı çevre arazilerinde yepyeni bir kasabanın kilidini açmak mümkündür. Faaliyetler buzlu bir arazide veya kumlu bir vahşi doğada gerçekleştirilebilir. Hepsini oluşturma ve güncelleme süreci sıkıcı olmayacak; Bu arenanın görüntüsünü taze bir diyarda değiştirmek mümkün. Bu kasabalar gelir miktarınızı etkileyecek, hatta her kasabanın kazanç üretimini artırmak için buradaki insanlar için uygun stadyumlar geliştirmek istiyorlar. Ulaşıldığında, tüm şehirlerin ve sporların kilidi açılma eğilimindedir. Toplumun etkinlikler dünyasında kesinlikle gerçek bir kodaman olacaksınız.

Rekreasyonların kralı olabilmek için sahip olmak için Sports City Tycoon MOD APK çevrimiçi oyununu hemen alın !!

Sports City Tycoon İndir

Artık indirmeye hazırsınız Sports City Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanPixodust Games

Zoo Restaurant

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Pacific Warships

Vont

Awaken Monster Battle Adventure

Photo Lab Picture

CS: Surf GO. Bhop & Strafing!

Colorize

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın