1xbet

Space Zombie Shooter V0.15 MOD APK (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Space Zombie Shooter

1xbet

Space Zombie Shooter v0.15 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Karakterler, bir zamanlar birçok oyuncuyu sarsan Aramızdaki oyunda Space Zombie Shooter APK ‘a ilham veriyor ve şimdi onu tekrar göreceksiniz ama farklı bir versiyonla. Bu oyun ile diğerleri arasında Sahtekar’ın kim olduğunu bulmak yerine, siz ve diğ

1xbet

Karakterler, bir zamanlar birçok oyuncuyu sarsan Aramızdaki oyunda Space Zombie Shooter APK ‘a ilham veriyor ve şimdi onu tekrar göreceksiniz ama farklı bir versiyonla. Bu oyun ile diğerleri arasında Sahtekar’ın kim olduğunu bulmak yerine, siz ve diğer bazı insanlar zombileri yok etmek için savaşçı rolünü oynayacaksınız. Giderek kalabalıklaşan zorlu zombilerle aranızdaki heyecan verici ve bitmeyen savaşlara katılın.

KONU DRAMATİK HİSSEDİYOR

Space Zombie Shooter’ın hikayesi, binlerce yıldız arasında yalnızca sizin uzay geminizin yüzdüğü uzayda çok uzak bir yerde başlayacak. Profesyonel bir paralı asker olarak oynayacak ve evrendeki her şeyi keşfetmek için astlarınızla birlikte yürüyeceksiniz. Her şeyin çok barışçıl olacağını düşündünüz, ancak şimdi tehlikeli bir görev üstlenmekle ilgili acil bir mesaj alıyorsunuz. Daha önce hiç yapmadığınız ve hatırı sayılır bir meydan okuma olacak yeni bir görev.

Garip bir virüs bir şekilde içeri sızdı ve Hyperion uzay istasyonundaki tüm astronotları zombilere dönüştürdü. Sadece bu değil, aynı zamanda her yeri istila etmeyi ve hayatta kalanlara saldırmayı planlıyorlar. Karakterimiz oldukça tereddütlü görünüyor, ancak görevi tamamlamanın ödülünün bir milyon kredi olduğunu duyduğunda, uzay aracının uzay istasyonu Hyperion’a hızla ulaşması için hemen süper hızlı hızı etkinleştiriyor. Buradan yeni bir yolculuk başlayacak ve zombilerle savaşmasına yardım edecek olan siz olacaksınız.

1xbet

HAREKETLİ SAVAŞLAR

Kendi karakterinizi seçebileceksiniz, ancak oyuna yeni başladıysanız, oyunun sunduğu yalnızca bir mevcut karakter seçebilirsiniz. Heyecan verici olan şey, 1 oyunculu ve 2 oyunculu modlar arasında seçim yapabilecek olmanız, arkadaşlarınızla kavga etmeden daha ne bekliyorsunuz. Her karakter ve silah, bazı silahlar ve hatta bıçaklar gibi istediğiniz gibi seçilecektir. İçeride, uzay istasyonu çok geniştir ve birçok farklı alana bölünmüştür, böylece karakterinizi zombi aramak için dolaşacak şekilde kontrol edeceksiniz.

Yine de dikkatli olmanız en iyisi olur çünkü etraftaki her şey oldukça karanlık ve kaotik, bu yüzden zombiler her an size saldırmak için ortaya çıkabilir. Bu hala bir şey değil çünkü bazen büyük bir dönüş yapıp size yaklaşacaklar, bu yüzden verimli bir şekilde yok etmek için her zaman mesafenizi koruduğunuzdan emin olun. Onlarla savaşan tek kişi olmayacağın için de oldukça şanslı, ancak diğer birkaç takım arkadaşı her zaman ve her yerde seni desteklemek için her zaman takip etmeye hazır.

SİLAHINI YÜKSELT

Herhangi bir aksiyon oyununda silahlar da gerekli ve vazgeçilmezdir çünkü düşmanları daha hızlı yok etmenize yardımcı olurlar. Ancak müthiş güce sahip bir silaha sahip olmak ve çok fazla zayıfı olmayan bir türe kıyasla, herkes mutlaka daha güçlü olanı seçecektir. Ancak ona sahip olmak için, zombilere ateş ederken olduğu kadar onları daha sağlam hale getirmek için yükseltme yapmanız gerekir ve bu daha ciddi hasara neden olur.

Her aşamayı iyi bir şekilde tamamladıktan sonra alacağınız ödül altındır ve bunları silahlarınızı yükseltmek için kullanacaksınız. Başlangıçta kullandığınız silah en düşük seviye olan 1’de olacak ve yükseltme yapıldıktan sonra daha yüksek seviyelere çıkacak. Seviye ne kadar yüksek olursa, silah o kadar etkili olur ve kazanma yeteneğiniz de artar.

ANA ÖZELLİKLER

– Oyuna geniş evrenden uzaydan gelen büyüleyici bir hikaye ile başlayın.
– Yeni çıkan bir virüsle karşı karşıya, ancak evren ve insanlık için çok yüksek düzeyde bir tehdit.
– Zombileri hızla yok etmek ve yayılmasını önlemek için onlarla savaşır.
– Hayatta kalma savaşınızda seçebileceğiniz çeşitli farklı silahlar.
– Oyuncuların katılması için güzel, renkli grafikler ve eğlenceli ilham.

Space Zombie Shooter İndir

Artık indirmeye hazırsınız Space Zombie Shooter ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Notification History Log

Game Booster

Toca Life: Town

Smart Launcher 6

AZ Screen Recorder

Gangstar New Orleans

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın