Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Space Marshals 3 V3.1.3 APK (en Son Sürüm) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Space Marshals 3

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Space Marshals 3 v3.1.3 APK (En Son Sürüm) indir

Space Marshals 3 Mod APK’sında – En yeni uzay talihsizliklerinde gürültülü Gezegenler Arası Marshal ekibine katılın. Botlarınızı giyin, giyinin ve uzay suçlularını avlamaya hazırlanın!

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kilitli ücretli içerik
Sonsuz cephane
Tüm öğelerin kilidi açıldı
Tüm görevlerin kilidi açıldı
Play Store’a gidin, oyunu orada bulun ve indirin. İndirme yüzdesi göründüğü anda, web sitesinden indirme ve yükleme modunu iptal edin.

Macera serisi çevrimiçi oyun alanı Marshals ile ilişkili hayranlar, Space Marshals 3 MOD APK odasının resmi sürümünü kullanmaktan heyecan duyuyor. Android işletim sistemi için en yeni APK sürümünü indirmek ve çalıştırmak için aşağıdaki bağlantıyı seçerek bu video oyunuyla şu anda kolayca karşılaşabilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Space Marshals 3 MOD APK

Önceki iki varyasyonun popülaritesinden sonra Pixelbite Games, Space Marshals 3 olarak bilinen ikinci varyasyonu yayınlamaya devam etmeyi seçti. tehlikeli geniş kozmik odayı keşfedin. Bu sürüm resmi olarak 5 Kasım 2020’de takipçiler için yayınlandı. Ve şimdiye kadar modkiwi.com’da, bu video oyununu sunduğumuz APK dosyası aracılığıyla indirip çalıştıracaksınız.

Oynanış

Space Marshals 3, gizli eski varyasyonlarla tam olarak aynı aktiviteyi koruyor. Space Marshals 3’ün günümüzün sayısız aksiyon atış oyunları listesinde kendine özgü bir seviye yapmasına yardımcı olabilecek özel şey, ekranın her yerine dokunarak gizlilik modu olabilir. Ayrıca, oyuncuların belirli bir dövüş durumuna daha yaratıcı yaklaşımlar geliştirmelerine yardımcı olan bir yaklaşımdır. Space Marshals 3’te, kazanmak için biraz kurnazlık gerektiren belirli bir yönteme ve tavsiyelere ihtiyacınız var.

Biraz sabırlı ol

Sinsi oyunların anahtarı nedir? Bu doğru, bu sebattır. Space Marshals 3 insanları, çalışıp çılgınca ateş etmek yerine, düşmanın aslında nerede saklandığını öğrenmeye çağırıyor. Space Marshals 3 alanındaki yarışmacılar genellikle alanları kullanarak yollarda seyahat edeceklerdir. İlgi çekmek için aptalca şeyler yapmadığın sürece. Seni kesinlikle aramayacakları için. Önünüzdeki bir düşmanı ortadan kaldırmak için gerçekten iyi bir şansınız olsa bile, takım arkadaşlarının yakında olup olmadığını düşünmeye başlamanız gerekecek.

Savaşmaya elverişli bir ortamın dahil edilmesi

Space Marshals 3‘teki bağlam, çeşitli oyun oynamaları için her bölümden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için birleştirilmiştir. Ekranın sağ tarafında minyatür bir harita var ve evet, onu izlemeye devam ediyorsun. Bu, plan yapmak veya çok geç olmadan kaçmaya çalışmak için rakibin hareketlerini yakından takip etmenize yardımcı olacaktır.

Dağınık evler ve uçucu variller, strateji için yardımcı araçlar olabilir. Düşmanı ustaca bir eve çekmek, ardından patlayıcıları fırlatmak ve kapıdan dışarı fırlamak mümkündür. BOOM! sadece bir notta hasar gördüler. Bu program oldukça tehlikeli ve çevik olmayı gerektirse de, yine de çok teşvik edici ve denemeye değer.

Silahlar

Oyunculara devasa ve çeşitli silah araç kutusu sunsa da, Space Marshals 3 yine de oyuncuların savaşmak için yalnızca iki ana silah oluşturmasına izin verir (zırh ve el bombalarına ek olarak). Bu atış türünün hayranıysanız, tabancalar, keskin nişancı tüfekleri, makineli tüfekler, AK-47 gibi klasik silahlara kesinlikle yabancı gelmeyeceksiniz… Pek çok türü var, her birinin kendi yetenekleri var. Bu da birçok acil duruma hızlı bir şekilde müdahale etmek için silahları dikkatli bir şekilde seçmeniz gerektiği anlamına gelir.

Tecrübelerime göre, uzun menzilli bir ateşli silah seçin, anahtar ateşli silah olun ve yanınızda bir tabanca tutun. Bu, bir rakibe baskın yapmanız veya onunla doğrudan yüzleşmeniz gerektiğinde her iki koşulla da başa çıkmanıza yardımcı olur. Ayrıca, genellikle daha az hasara sahip oldukları için susturuculu araçları da düşünmelisiniz.

Android için Space Marshals 3 MOD APK’u indirin

Toplamda, Space Marshals 3 yine de seleflerinin şeklini koruyor. Bu çevrimiçi oyun henüz piyasaya çıkmadığı için, hala tam olarak keşfedilmemiş birçok işlev bulabilirsiniz. Space Marshals 3 MOD APK hakkında hevesliyseniz, lütfen geri bildiriminizle ilgili bu bilgilendirici makalenin altına not edin!

Space Marshals 3 İndir

Artık indirmeye hazırsınız Space Marshals 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanPixelbite

Space Marshals

Xenowerk Tactics

Space Marshals 2

Space Marshals 3

Space Marshals 2

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

NetGuard

Video Compressor

Pixel Combat

PowerDirector

CCleaner

Gunship Strike 3D

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın