1xbet

Sketchbook V5.2.5 APK + MOD (Tam Kilitli) Indir 2023

Anasayfa
Sanat ve TasarımUygulama
– Sketchbook

1xbet

Sketchbook v5.2.5 APK + MOD (Tam Kilitli) indir 2022

Sketchbook sizi başarıya götürecek araç olacak ve çalışmalarınızı daha eksiksiz hale getiren tılsım da bu. Bu sanat tasarım uygulaması, aradığınız araçtır; kullanıcılar bunu birçok farklı amaç için kolaylıkla kullanacaklardır. Daha da ilginç olanı, u

1xbet

Sketchbook sizi başarıya götürecek araç olacak ve çalışmalarınızı daha eksiksiz hale getiren tılsım da bu. Bu sanat tasarım uygulaması, aradığınız araçtır; kullanıcılar bunu birçok farklı amaç için kolaylıkla kullanacaklardır. Daha da ilginç olanı, uygulamanın eskiz, boyama ve hatta etkileyici çizimler hakkında belirlediğiniz tüm gereksinimleri karşılamasıdır. Uygulamanın özelliği, ihtiyaçlara uygun özellikler sunmak ve oradan sanatın her alanında gelişmek.

BİR FİKİR VERİN

Bu eskiz yazılımı diğerlerinden farklıdır, çünkü sizi başkalarından kopyalamak yerine kendi fikirlerinizi bulmaya zorlar. Bu fikirlerin ortaya çıkması, uygulamanın daha derine inmenize yardımcı olması için uygulamanın dikkate alması gereken bir şeydir. Bundan sonra, uygulama fikirlerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

1xbet

TEMEL YÖNLENDİRME STRATEJİSİ

Fikirlerinizin uygulama tarafından toplanmasını takiben, fikirlerin derinlemesine madenciliği adı verilen bir fonksiyon mevcut olacaktır. Daha derine inmek, ilgi çekici yorumlar ve tavsiyeler sağlamanın yanı sıra taslağı değiştirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Sorunları kolayca aşmanıza yardımcı olacak temel ilkeleri belirlemek daha ilgi çekicidir.

Eskizleriniz için fikir bulmakta sorun yaşıyorsanız, aşamalı çizim besleme özelliğini hemen kullanın. Bu özellik, her konuya göre bir dizi eskiz getirecektir, böylece onlara güvenebilir ve kendiniz için fikirler üretebilirsiniz. Daha yaratıcı olmanıza yardımcı olacak birçok fikir verilecek.

DİNAMİK ÇİZİM ARACI

Uygulamanın temel amacı, size fikir eskizleri yapma ve benzersiz çizimler yapma yeteneği kazandırmaktır. Eskiz aracı bu uygulamada önemli bir şeydir. Araçların çeşitliliği, çizimi kolayca tamamlamamıza yardımcı olabileceğinden, eskizler aracılığıyla gösterilecektir. Kesme, bileme, yakınlaştırma gibi tüm araçlar burada birleşir…

Bu uygulamada belirtilmesi gereken bir cazibe, heyecan verici bir şeyi otomatik olarak düzenlemektir. Kullanıcıların yalnızca uygulamak için fikir ve temel adımlar vermesi gerekir. Hemen belli bir süre içerisinde uygulama size belirlediğiniz kriterlerin her birine uyan benzersiz bir eskiz ve çizim verecektir.

KARIŞIK RENK

Uygulama, kullanıcıların öne çıkan renk karıştırma özelliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır. Renkleri karıştırmak çiziminize ideal bir derinlik verecektir. Bu özelliğin bir diğer artısı da kullanıcıların kendi kriterlerine uygun yeni bir desen bulmak için renkleri karıştırabilmeleridir. Bu özellik her zaman tüm kullanıcıların kalbini kazanmıştır.

DİKKATLİCE SAKLAMA

Kullanıcıların bu uygulamada en çok sevdiği şey, dikkatli bir şekilde saklama yeteneğidir. Kullanıcıların sadece çizimlerini, eskizlerini dışa aktarmaları yeterlidir ve ardından uygulama bunları saklamanıza yardımcı olacaktır. Bu depolama, kendi ihtiyaçlarınızı dışa aktarmanız veya hizmet etmeniz için çok uygun olacaktır. Depolama kapasitesi uygulamada büyük beğeni topluyor. Kullanıcılar, kaybı önlemek için bir güvenlik parolası eklemeyi seçebilir.

Sketchbook İndir

Artık indirmeye hazırsınız Sketchbook ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Johnny Trigger

KWGT Kustom Widget Pro Key

Crypt Of The NecroDancer

Creatures Of The Deep

FarmVille 3

1DM+

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın