1xbet

Shadow Fight 3 V1.28.0 APK (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– Shadow Fight 3

1xbet

Shadow Fight 3 v1.28.0 APK (Sınırsız Para) indir 2022

Güzel bir kıtada yolculuk ve birçok güçlü düşmanla savaşmak, Shadow Fight 3 APK ‘nın oyunculara sunabileceği hayranlık uyandıran bir deneyimdir. Oyunda çeşitli zorlukların üstesinden gelecek ve ara sahnelerin arkasındaki hikayeyi deneyimleyeceksiniz.

1xbet

MENÜ MODU
– Hasar çarpanı (Paylaşıldı. Maalesef şu anda düzeltilemiyor)
– Aptal düşman (Düşman hiçbir şey yapmaz)
– Düşman kendi kendine saldırı (Saldırmak için herhangi bir düğmeye basmayın)

Güzel bir kıtada yolculuk ve birçok güçlü düşmanla savaşmak, Shadow Fight 3 APK ‘nın oyunculara sunabileceği hayranlık uyandıran bir deneyimdir. Oyunda çeşitli zorlukların üstesinden gelecek ve ara sahnelerin arkasındaki hikayeyi deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda, farklı seviyelere sahip silah sistemi, oyuncuların sahiplenmesini bekliyor ve çok heyecan verici ganimetleri almak için etkinliklere katılmayı unutmayın.

1xbet

GÜZEL BİR RPG DÜNYASI

Shadow Fight 3 APK deneyimlemeye başladığınızda, kesinlikle seveceğiniz ilk unsur, sahip olduğu grafikler olacaktır. Karakter tasarımı ve ortamdaki pürüzsüzlük nedeniyle grafikler herhangi bir oyuncuyu çekebilir. Bu nedenle, tamamen geniş bir kıtanın içinde büyüleyici bir keşif yolculuğu sunuyor. Aynı zamanda dövüş etkileri de oyuncuların katıldığı her maçta tamamen heyecan ve izlenim yaratan unsurlardır.

Bir dövüş oyununun özellikleri ile oyuncular, farklı düşmanlarla karşılaşacak ve seviyenin hedefini tamamlamak için becerilerini sergilemeye çalışacaklar. Bu dövüş stili, tamamen oyuncunun becerisine odaklanmıştır, çünkü bir joystick ve ilgili saldırı düğmeleri aracılığıyla karakterin tüm hareketlerini kontrol edeceksiniz. Ayrıca oyun sırasında, hikayeyi keşfetmek için göz ardı edemeyeceğiniz tamamen etkileyici ara sahneler de yaşayabilirsiniz.

MAÇLARIN KAZANANI OLUN

Oyuncular oyunda neler olduğunu keşfedecek ve gözlerinin önünde beliren düşmanları alt etmeye çalışacaklar. Aynı zamanda bu oyun türünü ilk kez deneyimleyenlerin pek çok farklı nedenden dolayı endişelenmelerine kesinlikle gerek yok. Bunlardan biri, kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz, hayranlık uyandıran öğretici ekran. Eksiksiz bir eğitime sahip olmak, oyunculara mekaniğe tam erişim sağlar ve kontrol becerilerini geliştirir.

Shadow Fight 3’te oyuncular temel becerilerle düşmanlarla yüzleşmek için savaşacak ve bazen düşmanları alt etmek için onlarla birlikte çalışacak. Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncunun becerileri oyunda tam olarak gösterilmektedir, çünkü düşmanların hareketini izleyecek ve sağlıklarını kaybetmemek için saldırılarından kaçacaklardır. Aynı zamanda oyun sırasında belirli bir süre özel becerilerinizi kullanabileceksiniz.

HP çubuğunun altında görürseniz, bu bir gölge becerisidir. Oyuncuların, beceriyi etkinleştirmek ve yeni bir duruma girmek için bir tuş kombinasyonuna basması gerekecek. Özellikle, oyuncular bu durumda karakter değişikliği görünümünü görecek, daha sıra dışı hale gelecek ve çevreleyen arka plan da daha koyu hale gelecektir. Oyuncular, temel becerilerin yanı sıra bazı özel saldırılar da gerçekleştirebilir ve düşmanlara daha fazla hasar verebilir. Ancak durum yalnızca belirli bir süre devam ettiği için hızlı hareket etmeniz gerekecek.

OYUNCULARIN AŞACAĞI BİRÇOK ZORLUK

Shadow Fight 3’te ilk seviyeye başladığınızda, mutlaka geniş bir alana sahip bir harita ve sizinle birlikte yaklaşan yolculuğu bilmeniz için bir tahmin göreceksiniz. Yani gittiğiniz arazideki savaşları geçmek için zaman harcayacak ve oyun sırasındaki performansınıza bağlı olarak belirli bir miktar para alacaksınız. Aynı zamanda, bu oyundaki etkileyici ara sahneleri veya ağır çekimleri kesinlikle kimse görmezden gelemez.

Zorlu savaşların yanı sıra, herkesin bilebileceği bir şey, bu oyunun belirli bir hikayesi olduğu ve oyuncuların ara sahneler aracılığıyla onu keşfetmeye yönlendirileceğidir. Oyunun güzel grafikleri ile oyunun getirebileceği büyüleyici hikayedeki detayları kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Oyunda ilerledikçe, karakterinizin değişken bir açı ve yavaş hız ile belirleyici bir saldırı başlatabileceğini göreceksiniz.

BİRÇOK ETKİLEYİCİ SİLAH TOPLA

Oyuncunun oyundaki becerilerinin yanı sıra, aynı derecede önemli olan bir diğer faktör de oyuncunun toplayarak vakit geçireceği bir diğer faktör de silahtır. Bu silahlar, dükkanda açabileceğiniz paketlerde görünür ve tamamen rastgeledir. Aynı zamanda, paketler oldukça farklı değerlere sahip ve birçok güçlü silah elde edebilir ve bölümlerde giderek daha güçlü düşmanlarla karşılaşabilirsiniz.

Kullandığınız ekipmanın ana renginin yanı sıra ekipmanın rengini istediğiniz renge göre değiştirme hakkınız vardır. Oyuncunun tercihlerini tamamen karşılayan bir unsurdur ve bunu yapacak bir unsur da periyodik olarak gerçekleşen etkinliklerde alabileceğiniz kartlar olacaktır. Sadece ekipmanın rengini değiştiren kartlar değil, aynı zamanda sadece etkinlik sırasında elde edilebilecek hayranlık uyandıran eşyalar da var, bu yüzden hiçbir etkinliği kaçırmayın.

Shadow Fight 3 İndir

Artık indirmeye hazırsınız Shadow Fight 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Stay Alive

Mecha Ace

Double Life

SoundHound Music

AutoResponder For WhatsApp

World War Polygon

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın