1xbet

Şartlar Ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Mis.Buzz web sitesi www.Mis.Buzz (‘biz’, ‘bizim’ veya ‘biz’) tarafından işletilmektedir.

1xbet

“Siz” anlamına gelir, Mis.Buzz kullanıcısı ve “Sizin” kullanıcısı buna göre yorumlanır. “Biz / Biz”, Mis.Buzz ve “Bizim” ifadelerinin buna göre yorumlanacağı anlamına gelir. “Mis.Buzz” yukarıda belirtilen anlama gelecektir. “Kullanıcı Bilgileri”, Sizin tarafınızdan Mis.Buzz aracılığıyla bize sağlanabilecek kişisel bilgiler anlamına gelir. “Kullanıcılar”, bağlamın kabul ettiği şekilde Mis.Buzz kullanıcılarını toplu ve / veya tek tek ifade eder. “Web sitesi”, World Wide Web’deki bir site anlamına gelir.

Bu Hüküm ve Koşullar, www.Mis.Buzz ve ilgili sayfalarında (“Mis.Buzz”) bulunan web sitesini kullanımınız için geçerlidir. Mis.Buzz’u kullanarak, aşağıda belirtilen Şartlar ve Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz.

1xbet

Bu Şartlar ve Koşullara bağlı kalmak istemiyorsanız, Mis.Buzz’u kullanmamalısınız. Bu Şartlar ve Koşulları zaman zaman değiştirebiliriz, bu yüzden bunları düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Mis.Buzz’u kullanımınız, o sırada mevcut olan şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Kabul Edilebilir Kullanım

1xbet

Sizin tarafınızdan Mis.Buzz’un her türlü kullanımının aşağıdaki koşullara uygun olacağını kabul etmektesiniz:

Kendi kişisel ticari olmayan ev kullanımınız için kesinlikle gerekli olduğu durumlar dışında, Mis.Buzz’daki herhangi bir materyali herhangi bir şekilde kopyalamayacak, indirmeyecek, çoğaltmayacak, yeniden yayınlayamayacak, çerçeveleyecek, yayınlamayacak, iletmeyeceksiniz.

Mis.Buzz üzerinden veya aracılığıyla katıldığınız herhangi bir yarışma veya promosyonun özel kurallarına uyacaksınız.

Mis.Buzz’un çalışabilirliğini veya güvenliğini etkileyen veya personelimize mantıksız rahatsızlık veya suç veya bozulmaya neden olan hiçbir şey yapmayacaksınız.

Üçüncü Taraf Web Siteleri

Mis.Buzz aracılığıyla eriştiğiniz üçüncü taraf Web sitelerinin veya materyallerinin kullanılabilirliğinden sorumlu olmadığımızı kabul ve beyan edersiniz.

Bu tür Web Siteleri veya materyaller üzerinde bulunan veya bunlardan temin edilebilecek herhangi bir içerik, reklam, ürün veya hizmet için onay vermeyiz ve sorumlu tutulmayacağız.

Siz ve Mis.Buzz üzerinde veya aracılığıyla bulunan herhangi bir üçüncü taraf reklamveren veya tüccar arasında, ürün, hizmetlerin ödenmesi ve teslimi dahil olmak üzere bu tür anlaşmalarla ilişkili diğer şartlar, koşullar, garantiler veya beyanlar dahil olmak üzere her türlü anlaşma Siz ve ilgili arasında yapılır. reklamveren veya tüccar. Bu nedenle, bu tür işlemlerin sonucunda meydana gelen herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu veya yükümlü değiliz.

Fikri mülkiyet

Mis.Buzz’un bir parçası olarak sağlanan tüm materyal veya içeriklerdeki tüm telif hakkı, ticari markalar ve diğer tüm fikri mülkiyet hakları her zaman Bize veya lisans verenlere aittir. Bu materyali veya içeriği yalnızca Tarafımızca veya lisans verenlerimiz tarafından yazılı olarak açıkça yetkilendirildiği şekilde kullanmanıza izin verilir. Herhangi bir üçüncü tarafa, bu tür materyalin veya içeriğin kopyalanması, çoğaltılması, iletilmesi, dağıtılması, çerçevelenmesi, ticari olarak sömürülmesi veya türev eserlerinin oluşturulmasına yardımcı olmayacak veya bunları kolaylaştırmayacaksınız.

Mis.Buzz’un yazılı izni olmadan WherestheMatch.com’da bulunan HTML / CSS, JavaScript, logolar veya görsel tasarım öğelerinin hiçbir bölümünü çoğaltamaz, kopyalayamaz veya yeniden kullanamazsınız.

Böyle bir dağıtım veya ticari sömürünün farkına varırsanız, derhal bize bildirmeyi kabul edersiniz.

Mis.Buzz için sorumluluk ve bilgi sağlanmıştır

Mis.Buzz’da yer alan hiçbir bilgi veya ifadenin içeriği, doğruluğu, zamanlaması veya güvenilirliğinden sorumlu tutulmayacağız.

Tüm makul özeni kullanarak Mis.Buzz’u sağlamaya çalışacağız. Yasaların gerektirdiği durumlar dışında, Mis.Buzz’un belirli bir amacına yönelik kalite, doğruluk veya uygunluktan sorumlu veya yükümlü olmayacağız ve Mis.Buzz’da bulunan malzemenin veya Mis.Buzz’da bulunan işlevlerin herhangi birinin veya sunucusu kesintisiz veya gecikmeden çalışır veya hatasız, virüs veya hata içermez veya başka herhangi bir yazılım veya malzeme ile uyumludur.

Yorum yapın