1xbet

Robot Tactics V136 APK Indir (Hasar/Tanrı Modu) 2023

Anasayfa
OyunStrateji Oyunları
– Robot Tactics

1xbet

Robot Tactics v136 APK indir (Hasar/Tanrı Modu) 2022

Robot Taktikleri Mod APK, sizi iki farklı stille iki ulusu dengelemek için savaşa getiriyor. Oyuncu, Vera Derneği olarak bilinen efsanevi paralı asker ekibinin önemli bir üyesidir.

1xbet

MENÜ MOD
Hasar çarpanı
Tanrı modu

Oyuncu, Amerika Birleşik Devletleri Honir büyülü ve ülke Paz Kings Union arasındaki bitmeyen savaşı gözlerinin önünde görüyor. Gözlerinizin önüne gelen, kafanızı karıştıran oldukça kaotik bir dünyanın görüntüsüdür. Yüzlerce hayat düştü, dengeyi yeniden kurma ve her şeyi bu dünyanın olması gerektiği gibi sürdürme görevini omuzlarınıza yükledi. Barış, Robot Taktikleri’nde sizin ve müttefiklerinizin durmaksızın hedeflediği nihai hedeftir.

1xbet

KENDİNİZİ BÜYÜLÜ BİR HİKÂYEYE BIRAKIN

Robot Taktikleri, sıra tabanlı dövüş ve bir kart oyununun unsurlarının mükemmel bir kombinasyonu ile dünya çapında ünlü heyecan verici bir JRPG hikayesidir. Sadece bu da değil, oyuncular bu dünyaya ayak bastıklarında, rol yapma eylemi, korkudan büyüye ve aksiyona kadar türlerdeki mantıklı hikayelerin yanında sizi heyecanlandıracak. Oyuncular daha önce hiç bu kadar stratejik mekaniklere kapılmamıştı.

YARIŞMA İKİ ÜLKE

Hikaye, konunun gerçeğini öğrenmekle ilgilenen ve merak eden milyonlarca oyuncuyu kendine çeken heyecan verici bir olay örgüsünden geliyor. Yüz yıldan fazla bir süre önce, Sunset Land’de korkunç bir savaş yaşandı. Özel olan, kendi güçleri olan iki güçlü ülkeden gelmesi ve birbirinden tamamen farklı iki okul nedeniyle birbiriyle uyumlaştırılamamasıdır. Birleşik Devletler Honir ve Paz Kings Birliği arasındaki sihir ve teknolojidir.

DÜNYA KAYBOLMUŞ

Neden ölmek zorunda olduklarını bilmeden düşmek zorunda kalan yüzlerce masum insanı görünce, sonuçlar herkesi tarif edilemez bir şekilde üzdü. İnsan kanı ve ölümsüzler geçmişin hareketli sokaklarını çevreliyor. Aynen böyle, bu dünya durmadan mahvoldu. Bu savaş devam edebilir mi, edemez mi? Sizin ve müttefiklerinizin elinde bitebilir mi? Vicdanınız zalimlerin karşısında dik durmanıza izin vermiyor ve bu dünya bir gün yok olacak.

Tüccarlar Ekibi

Bu durumla karşı karşıya kalan Robot Tactics, kurtarmanız için bir satranç tahtası getiriyor. Bu efsanevi paralı asker grubudur; Başlangıçta her üye birbirinden farklıydı, ancak şimdi tek bir nihai hedefi paylaşıyorlar, bu yüzden bir araya geldiler ve “Vera Derneği” adını almak için büyüdüler. Bu dünyayı kurtarmak, iki ülkenin iki tarzı arasında bir denge bulmak için doğdu.

Oyuncu bu organizasyonun yeni üyelerinden biri oluyor ve bu barış arayışında başarılı olmak için her görevi tamamlaması gerekiyor. Oyuncular, gelişmiş endüstriye sahip ülkeye karşı yaklaşan savaş için yüzlerce akıllı makine tasarlayabilirler. Sadece bu değil, aynı zamanda puan, para kazanmak ve bu kariyer için mükemmel stratejiyi oluşturmak için çeşitli öğeler toplayabilirsiniz.

ESNEK SOSYAL ETKİLEŞİM

Burada durmayan Robot Tactics, benzersiz sıra tabanlı savaş oyunu tasarlar. Savaş alanında toplumla etkileşim kurma yeteneğine sahip olacaksınız. Kendi rengine sahip bir strateji mekanizmasının yanı sıra birçok fantastik dövüş mekaniği ile oyuna kendinizi kaptıracaksınız. Bu oyunun ayrıcalıklı özelliklerinden biri olan son derece özelleştirilebilir bir özelliğe sahip olacaksınız. Dünyanın iyiliği için verilen savaşların ardından dünyanın her yerinden yeni karakterlerle tanışma ve hikayelerini spontane bir şekilde ortaya çıkarma fırsatına sahip olacaksınız.

Robot Tactics İndir

Artık indirmeye hazırsınız Robot Tactics ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Johnny Trigger

Tapet Wallpapers

LEGO® Ninjago: Shadow Of Ronin

Simple Contacts Pro

YouCam Perfect

Beat Fire

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın