1xbet

Reverso Translate And Learn V10.6.5 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
Kitaplar ve ReferansUygulama
– Reverso Translate And Learn

1xbet

Reverso Translate and Learn v10.6.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Reverso Translate and Learn, adı olarak Kitap ve Referans kategorisindeki bir uygulamadır; uygulama, dillerini geliştirmek isteyenlere İngilizce hakkında yeni bilgiler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak için bir misyon sunuyor. Rev

1xbet

Reverso Translate and Learn, adı olarak Kitap ve Referans kategorisindeki bir uygulamadır; uygulama, dillerini geliştirmek isteyenlere İngilizce hakkında yeni bilgiler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak için bir misyon sunuyor. Reverso Technologies Inc. tarafından geliştirilen ve üretilen birçok üstün özellik, kullanıcıların yabancı dillerle hızlı bir şekilde iletişim kurabilmelerini detaylı bir şekilde desteklemektedir. Kullanışlı özelliklere sahip ve kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan bir uygulama olduğu inkar edilemez.

ANLAM VE EK BİLGİLERİ İLGİNÇ BİR ŞEKİLDE NASIL ÇEVİRİLİR

Basit bir arayüz ile üretici, mümkün olan en yüksek akademik kısma odaklanır. Kullanıcıların, eş anlamlılar için arama çerçevesine çevrilecek kelimeyi girmeleri veya kullanıcıların seçmesi için görünecek kelimeleri önermeleri yeterlidir. Diğer birçok uygulama gibi, Reverso Translate and Learn, kullanıcıların öğrenmesi ve okuması için bir anahtar kelimeye ve imlaya sahip olacaktır. Ayrıca kullanıcı yanındaki ok tuşuna bastığında sıfatlar, sıfatlar, isimler çeşitli durumlarda öğrenilebilmektedir.

1xbet

Daha spesifik olarak, uygulamada okuyucuların ek bilgiye başvurması için eş anlamlıları vardır; bu kelimeler, kullanmak istedikleri kelimeleri kolayca gözlemleyebilmeleri ve bulabilmeleri için tablolar halinde düzenlenmiştir. Örnekler ekranın altında görünecek, böylece kullanıcılar bunları koşullara göre uygulayabilecek, soğanla el ele gitmeyi öğrenecekler. Örnek cümleler, kullanıcının bu cümleleri doğru bağlamda uygulamasını mümkün kılar.

BİLGİ İYİDİR, ANLAM BASİT BİR UYGULAMADA BULUNUR

Sözcüklerin anlamlarını bulduktan sonra sık kullandığınız ya da beğendiğiniz sözcükleri kaydederek kullanıcıların beğendikleri sözcükleri kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamanın gelişmiş özelliği, arama kelimesi aracılığıyla deyim cümleleri bulabilmeniz veya iki dilli öğrenmenin oldukça etkili bir yöntemi olan İngilizce dışında bir dile aktarabilmeniz açısından oldukça ilgi çekicidir.

Uygulamanın yalnızca kullanıcıların bu kelimeyi daha fazla kullanma sıklığını gözden geçirip uygulayabilmeleri için bir alıştırma bölümü olmakla kalmaz, aynı zamanda bu tekrarlama, kullanıcının beyninin daha uzun süre hatırlamasını sağlar; diğer dilleri öğrenmek ezbere dayalıdır. Gözlem yaparak öğrenmek yeterli değildir; uygulama aynı zamanda kullanıcıların bu kelimeleri farklı aksanlarla duymasını sağlar; yabancılarla iletişim kurarken kullanıcılar utanmayacak; Bu, uygulamanın iletişimini öğrenmenin oldukça etkili bir yoludur.

Uygulama, kelime kelime çeviriye ek olarak, her iki paragrafı da tam anlamıyla ve gerçekçi bir şekilde çevirme yeteneği ile çevirmenize izin verir veya kullanıcılar bu paragrafı eşit öneme sahip bir metne değiştirebilir. Kullanıcıların parlak arayüz ve karanlık arayüz arasından seçim yapabileceği iki ana arayüz vardır; kullanıcılar uygulamalarını beğenilerine göre kişiselleştirebilirler. Elinizde kolaylıkla kavrayabileceğiniz yabancı dil kitapları gibi uygulamalar. Uygulama, sahip olduğu özellikler ile yabancı bir dile maruz kalmak istediğinizde kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır. Uygulama platformunda beğeni topluyor; Hadi uygulamayı indirelim ve bu konuda çeşitli yorumlarda bulunalım!

Anahtar özellik

– Uygulamanın yüksek doğrulukta çeviri özelliği vardır, kullanıcıların kolayca başvurmasına yardımcı olmak için yakın çeviri.
– Paragrafları doğru bir şekilde İngilizce’ye çevirin ve kullanıcıların başvurabileceği benzer bir paragrafa çevirin.
– Zıt anlamlar ve pratik örnekler, kullanıcıların kelimeleri uygulama becerilerini artırmalarına yardımcı olan güçlü uygulama noktalarıdır.
– Karanlık arayüz, kullanıcıların uygulamalarını gerçek bir kitap gibi kişiselleştirmelerini mümkün kılar.
– Bu kelimeleri çeşitli aksanlarda okuyun, böylece kullanıcılar farklı durumlarda karşılaştığında utanmadan iletişim kurmak için kullanabilirler.

Reverso Translate And Learn İndir

Artık indirmeye hazırsınız Reverso Translate and Learn ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Sparklite

PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND

Hero Cantare With WEBTOON

Township

Stickers For WhatsApp

FullReader

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın