1xbet

Retouch V2.1.5.0 APK (VIP Kilidi Açıldı) Indir

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Retouch

1xbet

Retouch v2.1.5.0 APK (VIP Kilidi Açıldı) indir

Retouch Remove Objects Editor MOD APK hakkındaRetouch MOD APK, resimlerdeki istenmeyen nesneleri ortadan kaldırma ana işlevini kullanan bir resim düzenleme uygulamasıdır. Etkili silgi kaynakları, insanlardan, çevreden fotoğraflardaki küçük nesnelere

1xbet

Retouch Remove Objects Editor MOD APK hakkında

Retouch MOD APK, resimlerdeki istenmeyen nesneleri ortadan kaldırma ana işlevini kullanan bir resim düzenleme uygulamasıdır. Etkili silgi kaynakları, insanlardan, çevreden fotoğraflardaki küçük nesnelere kadar her şeyi kaldırır. Hızlı, kullanımı kolay işlemle, silinen nesneyi seçmek için yalnızca birkaç basma ve sürükleme eylemiyle tüm nesneleri tamamen sileceksiniz.

Nesneleri Kaldır

Uygulamanın güçlü öğe azaltma aracı, fotoğraflarda yinelenen öğeleri son derece hızlı bir şekilde tamamen ortadan kaldırır. Nesneden kurtulmak istediğiniz herhangi bir resmi seçin, uygulamaya yükleyin ve ekrandaki silgiyi kullanmaya başlayın. Nereye sürüklerseniz oraya silersiniz, morlukları giderirsiniz, kişileri silersiniz, çevreyi silersiniz… Uygulama, silme ihtiyacınızı tamamen karşılar. Yanlış nesneyi silmeniz ve geri dönmek istemeniz durumunda, geri alma işlevine tıklayın. Uygulama, korunan görüntü kalitesini kullanarak görüntünüzü temizler, uygulama konumlandırma, yüklediğiniz yüksek kaliteli orijinal görüntü olarak silinen nesneyle ilişkili konumu yumuşatır.

1xbet

Arka Plan Geliştirme

Sadece tüm nesnelerden kurtulma amacına sahip değildir, ek olarak uygulama, arka planı değiştirmek gibi bir işlev daha sağlar. Resim arka planını beğenmediyseniz ve onu çok daha nefes kesici, yepyeni bir arka planla değiştirmek istiyorsanız, bu uygulamanın içindeki arka plan değiştirme işlevini keşfedin. İşlev, resim tasarımınızı zengin renklerle çeşitli deneyimlerle esnek bir şekilde dönüştürmenizi mümkün kılar, tek yapmanız gereken iki parmağınızı sola veya sağa kaydırmak ve tercih ettiğiniz geçmişi uygula seçeneğine tıklamak.

Resim yayıncısı

Bu çok yönlü uygulama, resimlerinizi de düzenleyebilir. Bu uygulamada keşfedeceğiniz bulanıklık, pürüzsüzlük, ifade gibi sanatsal sonuçlar. Ayrıca, metin içeriği yerleştirebilir, yazılı metin içeriğini, düzenlediğiniz görselle ilişkili yerinize serbestçe taşıyabilirsiniz. Resim güzelleştirme araçları grubu, zengin filtreler ve pek çok tanıdık ve yeni stil, resimlerinizi daha nefes kesici ve sanatsal hale getirir.

Klonlama işlevini keşfedin

Bir görüntüdeki birinden, doğrudan fotoğrafta iki, üç veya on öğeye dönüşebilir. Uygulamanın harika klonlama işlevini hemen bulun ve bir sürü komik an üretin. Tüm klonlama amacı ile, istenmeyen klon konumlarını kaldırmak için nesne eleme cihazından tam olarak yararlanacaksınız, kendi oluşturduğunuz bir ayna resmi oluşturacaksınız.

Retouch İndir

Artık indirmeye hazırsınız Retouch ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanVIDEOSHOW Video Editor & Video Maker LTD.

VCUT Pro

Sizin için önerilenler

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Instasquare Photo Editor

Editörün Seçimi

Bluetooth Commander Pro

Insider

The Arcana

Picsart Animator

BeautyCam

Soccer Star 22 Top Leagues

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın