1xbet

REAL PADS V8.4.0 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
Müzik ve SesUygulama
– REAL PADS

1xbet

REAL PADS v8.4.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

GERÇEK PEDLER: Drum Pads’in DJ’i olmak, kendi müziğinizi yaratmanın eşsiz dünyasına kendinizi kaptırmanızı sağlar. Oynaması ücretsiz, birinci sınıf özelliklere sahip devasa haftalık müzik setleri dünyasına girin. Bu, amatör ya da profesyonel müzisyen

1xbet

GERÇEK PEDLER: Drum Pads’in DJ’i olmak, kendi müziğinizi yaratmanın eşsiz dünyasına kendinizi kaptırmanızı sağlar. Oynaması ücretsiz, birinci sınıf özelliklere sahip devasa haftalık müzik setleri dünyasına girin. Bu, amatör ya da profesyonel müzisyen, ne olursa olsun müziğe tutkusu olan herkes için kesinlikle önemli ve faydalı bir uygulamadır.

ARKADAŞLARLA KOLAY PAYLAŞIM

Kullanıcılar harika eserler yarattıktan sonra, sadece tek başına keyfini çıkarmakla kalmaz veya harika müziğin keyfini çıkarmalarını sağlamak için doğrudan yeni arkadaşlar ve akrabalarla tanışamazsınız. Artık, REAL PADS kullanırken, oyuncular popüler sosyal ağ sitelerine gönderi paylaşabilir, ayrıca arkadaşlarının eğlenmesi ve yorum veya iltifat yapması için şarkıları, parçaları ve hatta şarkıları doğrudan paylaşma yeteneği de vardır.

KAYIT ÖZELLİKLERİ

Bu sadece davullar ve ritimlerle ilgili harika özelliklere sahip bir müzik yapımcısı değil, aynı zamanda güzel vokalistlerinizin şarkı söylemesi için bir yer. REAL PADS, harika bir podcast yapmak için yumuşak müzik üzerinden rap yapabileceğiniz, şarkı söyleyebileceğiniz ve hatta güvenebileceğiniz bir ses kayıt özelliği sunar. Bu kaydı uygun mp3 formatına aktarabilirsiniz.

1xbet

STÜDYODA SES KALİTESİ

Bunun gibi bir üçüncü taraf uygulaması aracılığıyla çevrimiçi müzik uygulamalarını kullanırken, çoğu kullanıcı genellikle düşük ses kalitesinden, etkisizliğinden ve ihtiyaçlarını karşılamadaki yetersizliklerinden korkar. Ancak REAL PEDLER sizi kesinlikle şaşırtacak çünkü ses kalitesi daha iyi olamaz; stüdyodaki sese benzetiliyor ki tüm uygulamaların yapamadığı ama tek bir uygulama bizim gibi bedava ömür yine tamamen başarılı. Peki bugün hızlı bir şekilde indirip bu müzik dünyasının keyfini çıkarmadan ne bekliyorsunuz?

SAYAÇA DOKUNUN

Bu yer, mobil cihaz ekranınızı gerçeğe yakın bir MPC simülasyonuna dönüştürüyor. Sonuç birinci sınıf bir araç gibi olsa da, bu uygulamada yaptığınız her şey basittir. Şimdi yapmanız gereken iş, uzun bir süre boyunca yaratıcılığınızın yanı sıra birinci sınıf müzik yeteneğinizi de gösteren, türünün tek örneği müzikler yaratmak için pedlere dokunmaktır.

REAL PADS İndir

Artık indirmeye hazırsınız REAL PADS ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanKolb Apps

Real Bass

REAL DRUM

Real Drum

Real Pads

Tabla

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Idle Space Business Tycoon

English Tests

AdGuard VPN

QR Code Generator

MagPic

Nova Launcher Prime

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın