1xbet

REAL DRUM V10.17.0 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

1xbet

REAL DRUM v10.17.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

GERÇEK DRUM: Elektronik Davul Seti size gerçek davul çalma gibi inanılmaz deneyimler sunar. Herhangi bir bateri seti satın almadan kullanabileceğiniz en iyi bateri ses setine sahip bir uygulama aradığınızı varsayalım. Parmağınız bir baget olsun, her

GERÇEK DRUM: Elektronik Davul Seti size gerçek davul çalma gibi inanılmaz deneyimler sunar. Herhangi bir bateri seti satın almadan kullanabileceğiniz en iyi bateri ses setine sahip bir uygulama aradığınızı varsayalım. Parmağınız bir baget olsun, her dokunuşta; harika sesler en özgün şekilde görünecektir. Tarz ne olursa olsun, ne pahasına olursa olsun tadını çıkarın.

1xbet

DERHAL AKILLI TELEFONUNUZDA

Bir davulcuysanız ancak şu anda herhangi bir bateri kitiniz yoksa veya bu heyecan verici davulu deneyimlemek istiyorsanız, o zaman REAL DRUM uygulamadır. Mobil cihazınızı çok yönlü ve mükemmel bir davul aletine dönüştürmenize olanak tanıyan büyüleyici bir uygulama.

TÜM DÜZEYLER İÇİN

Deneyimli bir davulcuysanız, pahalı bir bateri setine ihtiyaç duymadan tutkunuzu serbest bırakabileceğinize dair iyi haberi duyurmak harika. Veya yakınlarda bir bateri setiniz olmadığında, bir yere gidiyorsunuz ama yine de bateri yeteneğinizi herkese göstermek mi istiyorsunuz? Seviyenizi gerçekçi ve tam sesle göstermek için bu uygulamayı kullanın.

Acemi iseniz, REAL DRUM davulları öğrenmeye başlamanız için mükemmel bir uygulamadır. Bir bateri seti satın almaya gerek yoktur; Şimdi yapmanız gereken tek şey, bu harika müziği başlatmak için elinizdekileri kullanmak. Zaten sahip olduğunuz akıllı cihazı kullanarak bu uygulamayı indirin ve davullarla ilgili her şeyi heyecanla öğrenmeye başlayın. 60’tan fazla eğitim videosu keşfetmenizi ve daha birçok heyecan verici şey öğrenmenizi bekliyor.

1xbet

BENZERSİZ MÜZİĞİNİZİ OLUŞTURUN

Sıradan müziği istediğiniz tarza dönüştürmek ister misiniz? Neden kendi kişisel tarzınızı yaratmaya çalışmıyorsunuz ve bunu herkese göstermiyorsunuz. Kaydınızı Mp3’e aktarın ve boş zamanınızda dinlemek veya arkadaşlarınıza göstermek için kaydedin. Bu gerçekçi sese sahip araç seti sizi sonsuz müziğe kaptıracak.

KOLAYLIK

Belirtildiği gibi, genel olarak müziği ve özellikle davulları seven herkes pahalı kitleri karşılayamaz. Diğer bir kısmı ise davul setlerinin çok fazla yer kaplaması ve odanızın ses yalıtımı yeterince iyi değilse, etraftaki insanlar bunu gürültülü ve dikkat dağıtıcı bulacaktır. Bu yüzden mümkün olduğunca rahat olmak için kimseyi rahatsız etmeyecek ve hiçbir şeye mal olmayacak harika sesler yaratın.

YapımcıdanKolb Apps

Real Drum

Tabla

Real Bass

Real Pads

REAL PADS

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Toca Life City

Super Quick Settings Pro

Paramount

WORLD Of SUBMARINES

Easy Pose

Plex

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın