1xbet

Rad Dude V0.820 APK (Ücretsiz Alışveriş) Indir

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Rad Dude

1xbet

Rad Dude v0.820 APK (Ücretsiz Alışveriş) indir

Rad Dude Mod APK, oyuncuları kıyamet sonrası bir çorak araziye sürükleyecek sıra tabanlı bir Android işletim sistemi RPG’sidir. Oyunda oyuncular, mutasyona uğramış yaratıklarla savaşmakla görevli bir Rad Dude’un bir parçasını alır. Oyun, her biri ken

1xbet

Rad Dude Mod APK, oyuncuları kıyamet sonrası bir çorak araziye sürükleyecek sıra tabanlı bir Android işletim sistemi RPG’sidir. Oyunda oyuncular, mutasyona uğramış yaratıklarla savaşmakla görevli bir Rad Dude’un bir parçasını alır. Oyun, her biri kendi özel yeteneklerini ve saldırılarını kullanan çok sayıda farklı mutasyona uğramış yaratığa sahip olacak. Rad Dude, çöllerden ormanlık alanlara ve terk edilmiş şehir manzaralarına kadar bir dizi farklı koşula bile sahip olacak.

Rad guy: Doomsday Survival, Radiated çorak arazide son kez araçlar yaratmanıza ve hayatta kalmanıza izin veren benzersiz bir RPG boşta hayatta kalma çevrimiçi oyunudur. Sadece yumruklarınızla başlarsınız ve Rad adam şöhretine giden yolda Prestij yapmak için yetenek puanlarını kullanmalısınız. Yiyecek yetiştirmek için Radyasyonlu Bitkileri, akşam yemeğini yakalamak için Radyasyonlu Balıkları ve sığınak oluşturmak için Radyasyonlu Tomrukları kullanın. Rad adamınızı diğer oyuncularla birlikte mutantlardan, akıncılardan koruyun.

Becerilerinizi zanaat yapmak için kullandığınız ve yolunuza sonuna kadar dokunduğunuz yer. Hedef, katlanılan bu felaket niteliğindeki çöküşün sezyum temizleyici suçlularını yok etmek olacaktır. Çevrimiçi oyunda ilerlemek için, yeteneğinizi kullanmak üzere ortamdaki belirli nesnelere dokunmalısınız. Bu, bir duvarı yıkmaktan sığınak inşa etmeye kadar her şey. Oyun içinde ne kadar ilerlerseniz, ortamlar ve rakipler o kadar zorlu hale gelir.

1xbet

Rad Dude İndir

Artık indirmeye hazırsınız Rad Dude ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Floor Plan Creator

Personality Development

Hearthstone

MaskGun

Plantopia

Mini Golf King

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın