Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

RACE: Rocket Arena Car Extreme V1.0.70 APK MOD (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
OyunYarış
– RACE

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

RACE: Rocket Arena Car Extreme v1.0.70 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Rocket Arena Car Extreme veya kısaca RACE, tuning araç meraklıları için birçok yoğun ve nefes kesici atmosfere sahip hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur. İçerik boyunca, birçok çekici oyun modu aracılığıyla birbirleriyle savaşan oyunculara sahip olaca

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Harcama ile para ve elmas artar

Rocket Arena Car Extreme veya kısaca RACE, tuning araç meraklıları için birçok yoğun ve nefes kesici atmosfere sahip hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur. İçerik boyunca, birçok çekici oyun modu aracılığıyla birbirleriyle savaşan oyunculara sahip olacak. Ayrıca oyuncuların çeşitli savaş alanları için farklı araçlar yaratmaları için çok yönlü, kapsamlı, şık ve zengin özelliklere sahip bir araç özelleştirme sisteminden bahseder.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İLK SAVAŞ ARACINIZI YAPIN

RACE’deki savaş araçlarının tümü canavarca şekillere sahiptir, ancak oyuncular onları büyük savaş alanlarında kullandıklarında korku ve heybet yayarlar. Her oyuncu, motor, lastikler, zırh, performans ve silahlar dahil olmak üzere aracını tasarlamalıdır. Ancak oyun her şeyin dengeli olmasını istiyor, bu yüzden sistemin kişisel dövüş stiline uygun mükemmel bir araç yaratmak için birçok sınırı olacak.

Çeşitli oyun modları, çeşitli arazilerde arkadaşlarla savaşırken herkese heyecan verici ve canlandırıcı bir deneyim yaşatacak. Özellikle, 3v3 ve 5v5 modları en belirgin olanlardır ve oyuncuların kendilerini savaşa kaptırmaları için her yerde koşuşturma, kaos, karmaşıklık, heyecan ve daha fazlasını gösterir. Ayrıca, özel etkinlikler veya zorluklar sırasında oyunculara ana oyun modlarından daha fazla eğlence sağlayan birkaç özel oyun modu tanıtılacak.

GÖZ ALICI ETKİLERLE İYİ OPTİMİZE EDİLMİŞ GRAFİKLER

Araçların grafikleri ve görsel efektleri göz alıcıdır ve oyuncunun çevresini yeni zirvelere taşır. RACE ayrıca grafikleri pürüzsüz ve mükemmel olacak şekilde optimize ederek oyunculara nerede savaşırlarsa veya herhangi bir arazide en iyi deneyimi sunmayı vaat ediyor. Bunun da ötesinde, araç tasarlama yeteneği hassas ve ayrıntılıdır ve oyunculara çarpıcı ve olağanüstü arabalar tasarlamak için daha fazla fikir verir.

Aracın hızının yanı sıra, oyuncuların birçok benzersiz durumda düşmanları yok edebilecek ağır silahlara ihtiyacı olacak. Neyse ki oyun, oyuncunun muharebe menzilini veya aracın yeteneklerini çeşitli şekillerde değiştirmesine izin veren esnek bir silah sistemi sunuyor. Kullanabilecekleri maksimum kapasiteye bağlı olarak, her oyuncu muazzam ateş gücüne sahip hareketli bir kale veya küçük araçlar oluşturabilir.

SONSUZ EĞLENCE İÇİN ÇEŞİTLİLİK ARENALARI

Arena türüne bağlı olarak, RACE, atmosferi ve oyuncunun zevkini büyük ölçüde artırmak için birkaç aktivite veya rastgele öğe ekleyecektir. Ayrıca, her arenanın tasarımı, oyunu çeşitlendirmek için tepelerden şehirlere, hurdalıklara vb. Bu nedenle oyuncular her maçtan önce uygun araçları seçebilir ve etkin bir şekilde savaşmak için tüm olanaklardan en iyi şekilde yararlanabilirler.

Oyuncular, tasarımlar veya ağır silahlar da dahil olmak üzere her araç için daha nadir öğeler bulmak istiyorsa, etkinlikler ve zorluklar doğru yerlerdir. Her zaman çevrimiçi etkinliklere odaklanırlar, bu nedenle diğer birçok oyuncunun katılımı, oyuncuların eğlenmesi için daha kalabalık ve yoğun hale gelecektir. Burada bitmiyor, ancak ayrı zorluklar, oyuncuların dövüş stillerini geliştirmeleri için iyi bir fırsat olabilir.

YARIŞ, herkes için unutulmaz anlar yaratmak için heyecan, eğlence ve aksiyonun zirvesidir. Ayrıca bu mekandaki arkadaşlar özelliği, aynı zamanda hız ve aksiyon tutkunları için, arkadaşlarıyla sayısız ateşli savaşa girmeleri için de iyi bir fırsat.

RACE İndir

Artık indirmeye hazırsınız RACE ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSMOKOKO LTD

Dead Paradise Car Race Shooter

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

PUBG Mobile

Idle Planet Miner

Archero

Kitchen Timer

Intro Maker

Lumos Dark

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın