1xbet

QuickEdit Text Editor Pro V1.8.6 APK + MOD (Ücretsiz ve Yamalı) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– QuickEdit

1xbet

QuickEdit Text Editor Pro v1.8.6 APK + MOD (Ücretsiz ve Yamalı) indir 2022

QuickEdit Pro APK, kodlayıcıların büyük dosya boyutlarına sahip Android cihazlarda çalışmasını sağlayan özelliklere sahiptir. Android cihazlarla uyumluluk sayesinde kullanıcılar buluttaki dosyaları özgürce programlayabilir, bunlara erişebilir ve depo

1xbet

QuickEdit, kullanıcılara dosyaları kodlarla hızlı bir şekilde açma ve düzenleme gibi değerli bir özellik sunar. 50’den fazla farklı programlama dilinin söz dizimini kolayca tanıyabilir ve projenizi büyüdüğünde tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda, bitmiş ürününüzü cihazınızda dışa aktarabilir ve görüntüleyebilir veya bulutta kod dosyaları bulabilirsiniz.

ANDROID 11 VE 12’DE STABİL ÇALIŞMA

QuickEdit’in yeni sürümünde, kullanıcılar, iki yeni işletim sistemi olan Android 11 ve 12 için uygulamanın kararlılığını bulabileceğiniz belirli bir kararlılık bulacaklar. Uyumluluk, kullanıcı deneyimini sürdürdüğünde ve kullanıcı için mümkün kıldığında kullanışlıdır. uzun vadede uygulamanın yeteneklerinden yararlanmak için. Aynı zamanda, bu, kodun düzenlenmesi uzun zaman aldığında ve kesintiye uğramadığında da anlaşılabilir.

1xbet

KODU GİRİN VE KOLAYCA AYARLAYIN

Bir programcıysanız ve sürekli kod ile çalışıyorsanız, Android cihazlarda stabil çalışabileceğinden QuickEdit uygun olacaktır. Aynı zamanda daha önce kullandığınız dosyaları da düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz yere gidebileceğiniz gibi, zamanı iyi değerlendirerek projelerinizi sürekli düzenleyebileceğiniz de söylenebilir. Aynı zamanda, birçok özellik, uygulamanın düzenlemenizi iyi bir şekilde desteklemesine yardımcı olacaktır.

KOD SATIR SAYISI TAMAMEN İÇERİR

QuickEdit’i kullanmanın heyecan verici bir yanı, bu uygulamaya ekleyebileceğiniz kod satırı sayısıdır. Rakam 10000 satıra kadar çıkabilir ve istediğiniz projeleri sürekli olarak sorunsuz bir şekilde sorunsuz bir şekilde geliştirebilirsiniz. Ayrıca, kod dosyasının çok sayıda satırı göz önüne alındığında, birçok büyük dosyayı bu uygulamanın kolayca destekleyebileceği sınırlar içinde rahatça açabilirsiniz.

50’DEN FAZLA FARKLI PROGRAMLAMA DİLİNİ DESTEKLER

Kullanıcıların QuickEdit’i kullanmalarının bir nedeni, uygulamanın bugün kullanılan 50’den fazla programlama dilini desteklemesidir. Böylece dilediğiniz dosya türünü farklı platformlardan yönlendirirken kolaylıkla çalışmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, sözdiziminin doğru olup olmadığını görmenize yardımcı olacak yararlı bir özellik, uygulamanızdaki tanıma özelliğinin, kodunuzun düzgün çalışması için sözdizimini vurgulayacak şekilde etkinleştirilmesidir.

DOSYALARI AKTARIN VE SONUÇLARI BASİT OLARAK GÖRÜNTÜLEYİN

İşinizi bitirdikten sonra yapmanız gereken son şey dosyayı dışa aktarmak ve istediğiniz şekilde saklamaktır. Aynı zamanda, dosyayı kaydedeceğiniz klasörü seçmenize ve uygun arama ve kullanım için uygun dosya adını seçmenize de olanak tanır. Elbette, uygulama nihai olarak bitmiş ürünlerin kilidini açmanıza da yardımcı olabilir. Örneğin, bir HTML dosyasını kodlamayı bitirdikten sonra, oluşturduğunuz ilgili web sayfasını bulmak için onu açacaksınız.

BULUT DEPOLAMA SİTELERİNDEKİ DOSYALARA ERİŞİM

Her tür işletim sistemi ve Android cihazla iyi uyumluluk sayesinde, kullanıcılar kod dosyalarını düzenlerken içiniz rahat edebilir ve bunun kaynağı da oldukça çeşitlidir. Dosyayı almak ve bir sonraki düzenleme için kaydetmek için ilgili bulut depolama kaynaklarına kolayca bağlanabilirsiniz.

Uygulama, kullanıcıların hızlı bir şekilde programlamasına yardımcı olmak için birçok değerli özelliğe sahiptir:

Kullanıcılar, büyük dosyalar için yüksek derecede uyumluluk ve destek ile projelerini Android cihazlarda programlayabilir.
Uygulama, 50’den fazla farklı programlama dilini destekler ve kod satırlarının doğruluğunu sağlamak için sözdizimi algılama özelliğine sahiptir.
Ayrıca, ürününüzü kolayca bulmak için tamamen farklı yerlerde saklayabilir ve sonuçları görmek için açabilirsiniz.
Bulut depolama platformlarına bağlantılar sayesinde kullanıcılar ihtiyaç duydukları dosyaları bulabilir ve istedikleri yerde çalışabilirler.
Uygulamanın yeni sürümünde, kullanıcılar Android 11 ve 12’de kullanıldığında gelişmiş kararlılık bulacaklar.

QuickEdit İndir

Artık indirmeye hazırsınız QuickEdit ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanRhythm Software

Pulsar Music Player Pro

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Motionleap

Vont

FitOn

MX Player Pro

Sqube Darkness

Hide And Seek

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın