1xbet

Prey Day V15.3.05 APK Indir (Ölümsüzlük) 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Prey Day

1xbet

Prey Day v15.3.05 APK indir (Ölümsüzlük) 2022

Prey Day: Survive the Zombie Apocalypse 2033 yılında geçen bir oyundur ve güzel bir gezegene Deadly Plague adlı bir virüs saldırmıştır; buradaki nüfusun çoğunu öldürdüler, sadece çok az insan hayatta kaldı. Bu virüs insanları zombiye dönüştürdü ve ge

1xbet

Prey Day: Survive the Zombie Apocalypse 2033 yılında geçen bir oyundur ve güzel bir gezegene Deadly Plague adlı bir virüs saldırmıştır; buradaki nüfusun çoğunu öldürdüler, sadece çok az insan hayatta kaldı. Bu virüs insanları zombiye dönüştürdü ve geri kalanlar viral komplikasyonlardan muzdarip; bu güzel gezegeni, insanları yemek konusunda uzmanlaşmış iğrenç zombilerin alanına dönüştürdü.

HAYATLARI ÖLDÜRMEK İÇİN SAVAŞ

Bu, hızla yayılabilen bir virüstür. Onlar ikinci aşamaya geçmeden önce savaşalım. Durum tersine çevrilemez önce mücadele. Bu dövüşün ne kadar süreceği bilinmiyor, bu yüzden mükemmel bir savunmaya sahip olduğunuzdan emin olun. Savaşmazsanız bu gezegenin soyu tükenecek, gizemli bir virüs buradaki insanlara panzehiri olmadan saldırdı.

Herkes için savaşın ve kendiniz için de savaşın. Çünkü direnmeden her şeyden vazgeçtiğimizde bu gezegen sonsuza kadar yok olacak. Bunca tehlikenin ortasında, üstesinden gelebilir misin? Bu zombi dünyasında hayatta kalmak, oyunculara benzeri görülmemiş bir heyecan duygusu verir, heyecanı, korkuyu yaşar.

1xbet

KOZMETİK EKİPMANLARI

Sadece yetenekli ve güçlü insanlar bu korkunç salgının üstesinden gelebilir. Oyuncular burada hayatta kalmak için tüm yaşam becerilerini kullanmalıdır. Uzun bir savaşa hazırlanmak için eşyaları, yiyecekleri ve silahları hızlıca arayın çünkü sadece kendinizi kurtarabilirsiniz.

Eğer onunla ilgilenmek için oyuna girmezseniz karakteriniz aç kalacak, bu yüzden lütfen düzenli olarak giriş yapın ve onun için besin sağlayın; belki de yaşadığınız yerin yakınlarına yemek yemeniz gerekiyor ya da daha ileri gidebilirsiniz ama aynı zamanda zombilerle veya yiyecek arayan diğer insanlarla karşılaşmanız da çok tehlikeli, o zaman soyulma veya ölme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaksınız. Bu yüzden müttefiklerinizi bulun ve her zaman size yardımcı olacak arkadaşların olduğundan emin olun.

BİLGİ TOPLAMAK İÇİN ARKADAŞLAR BULMAK

Oyuna girerken, herhangi bir şey bilmiyorsanız emin olabilirsiniz çünkü herkes en baştan metodik olarak yönlendirilecektir. Oyuna sadece iki elinizle başlıyorsunuz, öncelikle saklanıp yakınlarda zombi olmadığından emin olmanız, silah aramanız, bu virüs hakkında bilgi toplamanız ve buradaki insanlara yardımcı olacak kurtarma ilacını bulmanız gerekiyor. Oyunu kazanma şansınızı artırmak için kendinize gerçek takım arkadaşları bulmaya çalışın.

Virüs tarafından saldırıya uğramasına rağmen, hala birkaç insan kaldı, bu yüzden zombiler tarafından ısırılmadıklarından ve enfekte olmadıklarından emin olun. Herkesi canlı bul ve bir takım oluştur, böylece güçlü zombi şirketini hızla yenebilirsin. Ayrıca yeterince para arattınız ve kendiniz silah bulamıyorsunuz, silah dükkanını ziyaret edebilirsiniz, mağazada birçok modern silah var, oyuncuların zombilerle savaşmasına uygun.

Prey Day’de oyuncular bu korkunç salgında hayatta kalmak ve bir panzehir bulmak için akıllı ve çevik olmalıdır. Bu dünyaya cevap vermek için acele edin.

Prey Day İndir

Artık indirmeye hazırsınız Prey Day ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanAppLife Limited

Prey Day: Survival

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Head Ball 2

EPSXe For Android

Kingdoms Attack

Rebel Inc.

LockScreen Calendar

Tap Titans 2

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın