1xbet

Postknight 2 V1.3.4 APK Indir (Hasar Çarpanı/Tanrı Modu) 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– Postknight 2

1xbet

Postknight 2 v1.3.4 APK indir (Hasar Çarpanı/Tanrı Modu) 2022

Postknight 2, stajyerin gizemli bir diyardaki heyecan verici yolculuğuyla destansı bir geri dönüşe işaret ediyor. İşlemlerin arkasında, eşyaların anlamı hakkında benzersiz bir hikaye var. Ancak, yolda duran insanlarla savaşlarla yüzleşmelisiniz. Yeni

1xbet

MENÜ MODU
Hasar çarpanı
Tanrı modu

Postknight 2, stajyerin gizemli bir diyardaki heyecan verici yolculuğuyla destansı bir geri dönüşe işaret ediyor. İşlemlerin arkasında, eşyaların anlamı hakkında benzersiz bir hikaye var. Ancak, yolda duran insanlarla savaşlarla yüzleşmelisiniz. Yeni sürüm, savaştan sonra şehre döndüğünüzde meydana gelen kilitlenmeyi ve postayı alamadığınızda oluşan teknik arızayı düzeltti. Giriş sorununa gelince, ondan kurtulmaya çalıştık!

1xbet

HIZLI BİR ULUSLARARASI OLUN

Ana görev dizisinin başlangıcı, Postknight 2’de sürekli koşan bir stajyerin işidir. Her yerden yığılmış siparişler, işlemeniz için size teslim edilecektir. Herhangi bir deneyiminiz yoksa, posta kutusundaki kılavuzdaki yardıma güvenin. Siparişlerin onay, hazırlık ve teslimat olmak üzere iki aşamada işlenmesi gerekir. Bu işte şansını deneyebilir misin, deneyemez misin?

Teslimatın sonunda, siparişler diplomanızı doğrulamak için bir dizi farklı test olacaktır. Ancak, yol hala çok uzak ve uzun. Hiyerarşi profesyonel bir sayaç ile oluşturulur. Yıldızlardaki puanlar, metrik aracılığıyla toplanacak ve rütbelerinize iletilecektir. Rütbeniz ne kadar yüksek olursa, yeteneğinizi o kadar çok gösterirsiniz! Skor tablosuna girmek için en yüksek S rütbesine ulaşın.

BİRDEN FAZLA LOKASYONLU GENİŞ ALAN

Postknight 2’de geliştirilen alan çeşitli yerlerde işaretlenmiştir. Küçük köylerden ünlü kentsel alanlara. Ayrıca teslimat yerine ulaşmak için gizemli ormanlardan ve soğuk vadilerden geçmeniz gerekiyor. Oyuncular bir dizi kabile çatışmasına tanık olacak ve bu süreçte gerçek savaşçılar olmayı deneyimleyecekler. Farklı karakter sistemi, yukarıdaki konumlarda beklenmedik karşılaşmalarda ortaya çıkacak.

Siz dünyayı dolaşırken savaşçıların ve canavarların hikayeleri hayat bulacak. İlerledikçe onları daha iyi tanıyacaksınız. Oyuncular bazen, yolculukta daha sonra güç kartları elde etmek için kartları değiş tokuş etmelerine ve birleştirmelerine izin verecek özel karakterlerle karşılaşabilirler.

SAVAŞÇI MİSYONU

Her karakter, Postknight 2 tarafından düzenlenen savaşçı eğitim kursuna katılıyor ve uygulamaları üç özel saldırı, savunma ve iyileşme becerisini içerecek. İyi hazırlanmak için her beceri kendi silahıyla donatılacaktır. Envanterinize tehdit edici saldırılar için kılıçlar ve kalkanlar, hızlı hareket eden karakterler için hançerler ve önceden planlanmış planlar için dev çekiçler sağlanacaktır.

Savaş yeteneği nihai sonuçta kendini gösterecek; zaferden sonra elde edilen ganimetler yeni silahlar oluşturmak için toplanacak. Savaş silahları ve zırhları, güçlerini ve görünümlerini artıran madeni paralarla düzenli olarak yükseltilecektir.

OPERASYONUNUZU OPTİMİZE ETMEK

Postknight 2, oyuncular tarafından zamanında talep edilen değişiklikleri içerir, en iyi deneyimi sağlamak için optimizasyon adımları düzenli olarak gerçekleştirilecektir. Kursiyerler için planlanan planlar kısa sürede tamamlanır ve karakter seviyelendirme de daha odaklıdır. Tanınmış bir savaşçı olmak için küçük köyden şehre gizemli alanı deneyimleyin. Tehlikeli teslimatlarda düşmanı almayı unutmayın!

Postknight 2 İndir

Artık indirmeye hazırsınız Postknight 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanKurechii

Postknight

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Idle Five Basketball

Idle Recycle

Transparent

Judgment Day

Cool Mi Camera

FL Studio Mobile

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın