1xbet

Pokepix Color By Number V1.9.8 APK Indir (tüm Boyamaların Kilidi Açıldı) 2023

Anasayfa
BulmacaOyun
– Pokepix Color

1xbet

Pokepix Color By Number v1.9.8 APK indir (Tüm Boyamaların Kilidi Açıldı) 2022

Pokepix, sanat çizimleri sağlar ve oyuncunun bunları renklendirmesine izin verir. Uygulama uzun olabilir, sevimli ve güzel resimlerle kendinizi rahat hissetmenizi sağlar.

1xbet

Tüm boyama sayfaları açık;
Edinilen devre dışı bırakan reklamlar;
Sonsuz ipuçları.

Pokepix, oyuncuların boyama adımlarını kolayca takip etmeleri için vuruşları ve sayıları dolduran bir resmi gösterir. Bir çizim ve farklı renkler içeren yeni, basit bir arayüze yönlendirileceksiniz. Renk, ilgili karakteri içeren dizilerde sadece birkaç dokunuşla doldurulacaktır. Yaratıcı alan, benzersiz içerik ve 1000’den fazla fotoğraf, yorucu anların ardından rahatlamanıza yardımcı olacak. Resimleri tamamladıktan sonra herhangi bir yeni çizim ile devam edebilirsiniz.

1xbet

BASİT VE ÖĞRENMESİ KOLAYDIR

Boyama oyunu katılan herkese tanıdık geliyor. Oyuncular, basit bir resmi hızlıca boyayarak Pokepix’in içeriğini kolayca öğrenebilirler. Tamamlanması gereken herhangi bir resmi almak için elde etmek istediğiniz içeriği seçme gibi işlemleri yapmanız yeterlidir. Bundan sonra, çeşitli bir renk paleti sağlanacaktır. Oyuncuların boyamak istedikleri rengi seçmeleri ve aktiviteye başlamak için resimdeki işaretli alanları gözlemlemeleri gerekmektedir. Boşluğu renkle doldurmaya başlamak için vurgulanan noktaya tıklayacaksınız.

SUNDUĞUNUZ TÜRLERİ KEŞFEDİN

Pokepix tarafından sağlanan ana konular etrafınızdaki şeylerle ilgili olacaktır. İlk olarak, oyunun ana ekranında birçok türü kapsayan koleksiyonlar görüntülenecek. İnsanlar herhangi bir konu ile başlayabilir. Çizimler, basitten ayrıntılıya doğru seviyeye göre sıralanacaktır. Çoğu, hayvanların, ağaçların ve dünyadaki bazı ünlü manzaraların görüntülerini yeniden oluşturacak. Herhangi bir konuyu keşfedebilir ve istediğiniz resmi mükemmelleştirebilirsiniz. Tüm bunları yapın ve daha kaliteli tabloların kilidini açın.

DOSTU ARAYÜZ VE KULLANIMI KOLAY

Oyuncular, oyunun basit arayüzünde ne yapmaları gerektiğini kolayca bulabilirler. Sağlanan tüm içerik doğrudan ana ekranda görüntülenecektir. Boyama sırasında sizi rahatsız ediyorsa reklamları kapatabilirsiniz. Neyin iyileştirilmesi gerektiğini hızlı bir şekilde bulduğunuzda görevler daha hızlı yapılır. 3D veya geleneksel boyama modunu seçerseniz fırça değişecektir.

Ayrıca oyuncular, renklendirilmesi gereken boşlukları kolayca gözlemlemek için çizimi yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilir. Koyu renkli alanlar doldurulacak kısımlardır ve parlak renkler tahtadaki diğer renklere ait olacaktır. Yapmak istediğiniz rengi değiştirdiğinizde; sistem çizimdeki karanlık alanı değiştirecektir.

KALAN ÇİZİMLERİN KİLİDİNİ AÇMAK İÇİN İZİN ALIN

Pokepix tarafından sağlanan diğer içerikler için, oyuncuların bunları açabilmeleri için uygunluk ve haklara sahip olmaları gerekir. Diğer çizimleri tamamladıktan sonra, çabalarınızın karşılığını alırsınız. Bu ödül, yeni bir tuvalin kilidini açmak için uygulanabilir. Herhangi bir içerik, mükemmelleştirdiğiniz bir tablo haline gelebilir. Karanlık bulunamadığı için bazı renkler tamamlanamadığı için renklendirme sırasında karşılaşılan bir zorluk. Sistem, çizimin hemen altında görüntülenen soru işaretinden size ipuçları verir. Nereyi renklendireceğinizi bulmak için bunları kullanabilirsiniz. Ancak bunların sayısı sınırlıdır. Oyuncular reklam izleyerek ipucu sayısını artıracak.

TAMAMLANMAMIŞ ÇİZİMLER YAPMAK

Pokepix, rahatlamak ve hayvanların veya doğanın gerçekçi görüntülerini keşfetmek için daha iyi olacaktır. Keşfetmek için size daha fazla içerik sağlayan birçok konu resme dahil edilmiştir. Boya kullanma ve sadece boyamak için basma süresi, oyuncuların etraftaki şeyler hakkında daha ilginç içgörülere sahip olmalarına da yardımcı olur. Kullanıcı dostu, kullanımı kolay arayüz, işinizi hemen bitirmenize yardımcı olacaktır. Biten çizimler kalıcı bir klasörde saklanacak ve onları tamamen gözden geçirebilir ve ara verebilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

Mevcut çizimler yapın, verilen sipariş numarasına göre renklendirerek tamamlayın, boyama adımlarını takip edin.
Oyuncuların resimdeki eksik renkleri doldurmak için resimde görünen kutulara dokunmaları yeterlidir; sistem bunları yapmak için zamanı belirtmez.
Resimde yer alan içeriği keşfedin, resimlerle tanışarak bilginize hayvanlar ve doğa hakkında daha fazla yardımcı bilgi ekleyin.
Eksik renk kutularını kolayca bulun; Kullanıcı dostu arayüz, kısa sürede doldurmanız gereken renkleri bulmanıza ve çizimi iyice gözlemlemenize, rengi yakınlaştırıp uzaklaştırmanıza yardımcı olur.
Çizimi tamamlayın ve kalan resimlerin kilidini açın; sistemin önerilerinden daha fazla yardım alın; reklamları izleyerek daha fazla yardım alabilirsiniz.

Pokepix Color İndir

Artık indirmeye hazırsınız Pokepix Color ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Super Stickman Heroes Fight

PES Club Manager

My Heroes: SEA

House Flip

Melon VPN

Sniper Champions

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın