1xbet

Pocket Stables V2.1.5 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
MaceraOyun
– Pocket Stables

1xbet

Pocket Stables v2.1.5 APK (Sınırsız Para) indir

Cep Ahırları MOD APK hakkındaPocket Stables, Kairosoft tarafından yayınlanan çevrimiçi bir çiftlik simülasyon oyunudur. Tam burada, oldukça büyük bir at çiftliğinin sahibi olacaksınız. Atını sağlıklı, zeki görmek ve birçok büyük ödül kazanmak her sah

1xbet

Cep Ahırları MOD APK hakkında

Pocket Stables, Kairosoft tarafından yayınlanan çevrimiçi bir çiftlik simülasyon oyunudur. Tam burada, oldukça büyük bir at çiftliğinin sahibi olacaksınız. Atını sağlıklı, zeki görmek ve birçok büyük ödül kazanmak her sahibinin arzusudur. Ancak iyi bir bakım ve hepsini eğitmek herkesin yapamayacağı bir şeydir, sabır ve atlar için özel bir sevgi gerektirir. Bu görevi gerçekten tekrarlayın, yıllık at yarışmasından iyi bir fayda elde edersiniz.

Bir at çiftliği geliştirin ve geliştirin

Kese Ahırlarına katılın, ilk midillileri yetiştirip eğitmeye yetecek kadar küçük bir alandan bir at çiftliği kurmaya başlayarak işinize başlayabilirsiniz. Atların sağlıklıyken yeterli beslenmeye ihtiyaç duymasını sağlamak için hepsine yeterli yiyecek, banyo ve temizlik vererek hepsine bakın. Ayrıca, alıştığınız hareketler ve temel beceriler için her gün hepsi için çabalamanız gerekecek. Belirli gereksinimlere uyan profesyonel bir yarışmacı geliştirmenize yardımcı olma yolunuz zahmetsiz değil. Yarışmalara katılmak ve ödüller kazanmak için gelişirken, öğretimin ve alıştırmaların gücünü yavaşça artırın. büyük teşvik Kazançlar aracılığıyla yükseltme satın alma, çiftliği genişletme ve eğitimi rahat ve etkili hale getirmeleri için zemini yenileme de dahil olmak üzere daha da fazla at artırma.

1xbet

Uzman bir at eğitmeni ol

Her gün bir midilli sürüsüne bakan ve onlarla birlikte kalan bir at çiftliği sahibi olarak, önemli turnuvalara katılmak için pratik olanları ayırt etmeniz gerekecek. Atlara tek bir tıklama ile makine otomatik olarak 7 farklı istatistik gösterecektir. Bu işaretler, her bir oğlunuzun veya kızınızın yaşını ve sağlık durumunu belirlemenize, böylece sabit göstergeleri sürdürmek için diyet, aktivite ve egzersizi değiştirmenize yardımcı olacaktır.

Yıllık yarışmalara katılın

Profesyonel at bakımı ve eğitimi, hepsi aynı amacı turnuvalarda oynamak ve harika ödüller kazanmaktır. Ancak, atınızın şampiyonluğu kazanmasını sağlamak kesinlikle kolay değil. Çünkü her yarış pistinde dünyanın dört bir yanından bir araya gelen ve son tura doğru ilerlemek için çeşitli turlardan geçmek zorunda olan çok sayıda ünlü midilli var. Bu nedenle, midillilerin gerçekten mükemmel bir yarışmacı olma ve en büyük ödül parasını kazanma fırsatına sahip olmaları için genç yaştan itibaren neşeyle giyinmeleri ve eğitmeye ve öğretmeye çalışmaları gerekir.

Ziyaretçi çekmek

At eğitiminden gelir elde etmenin yanı sıra, çiftliğe yapılan günlük ziyaretler de servetinizi elde etmenin iyi bir yoludur. Çiftlik alanını genişletme satın almak, daha fazla yemek, hediyelik eşya ve içecek tezgahları geliştirmek, çiftliği site ziyaretçilerini çeken ünlü bir ziyaretçi cazibe merkezine dönüştürmek için cesur olun. E-ticaret şansını kullanarak harika olun ve kısa sürede gerçek bir dev olacaksınız.

Zengin at çiftliği sahipleri olmak için şimdi Ahırlar MOD APK’sını indirin!

Pocket Stables İndir

Artık indirmeye hazırsınız Pocket Stables ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanKairosoft

Kairo Land

Dungeon Village

Pocket Harvest

Pocket Academy 3

Burger Bistro Story

Station Manager

Dream Town Story

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

BlockSite

Calm

Video Invitation Maker

DraStic DS Emulator

Zombie Invasion

Hunter Assassin 2

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın