1xbet

Pocket Quest: Merge RPG V1.4.4 APK Indir (Ücretsiz Ödüller) 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– Pocket Quest

1xbet

Pocket Quest: Merge RPG v1.4.4 APK indir (Ücretsiz Ödüller) 2022

Yeni şeyler keşfetmeyi seven ve dünyanızı inşa etmek isteyen biriyseniz bu oyunu kaçırmayın. Yaratıcılığınız ile şehrinizde yüksek binalar yaratın. Ayrıca, bu oyunda ortaya çıkan düşmanları yenmek için akıllı çözümler bulmanız da yardımcı olacaktır.E

1xbet

Yeni şeyler keşfetmeyi seven ve dünyanızı inşa etmek isteyen biriyseniz bu oyunu kaçırmayın. Yaratıcılığınız ile şehrinizde yüksek binalar yaratın. Ayrıca, bu oyunda ortaya çıkan düşmanları yenmek için akıllı çözümler bulmanız da yardımcı olacaktır.

EĞLENCE BİR MACERA DENEYİMİ YAPIN.

Pocket Quest’e gelen oyuncular burada birbirinden sevimli karakterlerle eğlenceli bir macera yaşama fırsatı bulacaklar. İçeriği ve görselleri benzersiz ve canlı olduğu için eğlenceli ve heyecanlı bir oyun olduğu söylenebilir. Ayrıca, bu oyunda ortaya çıkan her heyecan verici savaşta yeni şeyler keşfedeceksiniz. Yeteneklerine ve seviyelerine bağlı olarak her kişinin en uygun sınıfı seçme hakkı vardır. Burada, kolaydan zorlu seviyelere kadar oynayacaksınız. Her seviyede eğlenceli ve harika bir macera yaşayacaksınız.

1xbet

BİRÇOK PARA VE ganimet TOPLA

Pocket Quest, birçok madeni para ve bazı modern ganimetleri özgürce ve rahatça toplamanızı kolaylaştıracak. Sonraki savaşlarda sizi çok destekleyecekler ve hedeflerinize hızla ulaşmanıza yardımcı olacaklar. Üstelik her kazandığınızda çok değerli ödüller alacak ve çok yüksek puanlar alacaksınız. Eğlence dolu rahatlatıcı bir alana sahip olmak için hiçbir savaşı kaçırmayın.

DÜNYANIZI KENDİ İRADENİNİZE GÖRE İNŞA EDİN

Bu oyun, basit ve hızlı kurulum adımlarıyla dünyanızı inşa etmenize yardımcı olacaktır. Kampüsü daha ferah ve güzel kılmak için yüksek binalar yapalım. Hobileriniz ve tutkularınızla nihayetinde kendiniz için en güzel dünyayı yaratabilirsiniz. Ayrıca, kazanmak için tüm düşmanlarla en ustaca ve kurnazca yüzleşmeli ve onları yenmelisiniz. Akıllı bir oyuncu olun, şehriniz için birçok yeni şeyi nasıl oluşturacağınızı ve tasarlayacağınızı bilin.

OYUN STİLLERİNE VE STRATEJİLERİNİZE GÖRE OYNAYIN

Tüm düşmanları yenmek ve kendinize bir rüya şehri inşa etmek için yeni ve modern bir oyun planı yapmanız ve ortaya çıkarmanız gerekir. Bu nedenle, sadece birkaç saniye içinde en zor zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Üstelik herkesin hiçbir şeye bağlı kalmadan kendi tarzında oynama düşüncesi vardır.

BENZERSİZ BİR KARAKTER OYUNU VE MUHTEŞEM GRAFİKLER ELDE EDİN

Pocket Quest, oyuncuların benzersiz ve sevimli bir karakter kadrosu almasına izin verecek. Her karakterin keşfetmeniz ve deneyimlemeniz için olağanüstü bir kişiliği vardır. Daha spesifik olarak, çok farklı yüzleri var ve onları kolayca ayırt edecek ve daha kolay bulacaksınız. Ek olarak, bu oyundaki görüntüler çok gerçekçi ve hassas görünecek şekilde çizilmiştir, bu da birçok oyuncuyu bundan heyecanlandırır ve etkiler.

SAVAŞ SIRASINDA BİRÇOK PARA VE ÜRÜN TOPLA

Bunun gibi zorlu bir yolculukta bazı maçlarda sizin için jeton ve değerli ürünler toplamalısınız. Birçok jeton biriktirdikten sonra deneyimli ve yetenekli bir oyuncu olacaksınız. Ayrıca, en rahatlatıcı anların tadını çıkarmak için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı katılmaya davet edebilirsiniz. Tavsiye etmeyi ve sosyal medya kanalları aracılığıyla herkesle paylaşmayı unutmayın.

ANA ÖZELLİKLER

Bu oyunu kazanabilmek için heyecan verici bir macera yaşayın ve birçok zorluğun üstesinden gelin.
Daha fazla motive olmanıza ve çok daha fazla eğlenmenize yardımcı olacak önemli miktarda para toplayın ve biriktirin.
Liderlik yeteneğinizi en konforlu otoyolda göstermek için kendinize ayrı bir dünya kurun.
Arkadaşlarınızla büyüleyici maceralar yaşama tutkunuzu serbest bırakın.
Kendileri için sonsuz bir eğlence yaratmak için çalışkan, itaatkar, iyi eğitimli karakterlerle birinci sınıf bir eğlence alanının keyfini çıkarın.
Birçok benzersiz ve yeni zorlukla karşı karşıya kalan oyuncular, tüm cephelerde kazanmak için keskin taktikler uygulayabilir.
Güçlerinizi birleştirmek ve tehlikeli düşman güçlerine karşı savaşmak için bu uygulamayı birçok farklı oyuncuya paylaşmayı ve önermeyi unutmayın.
Size birçok değerli ders verir ve herhangi bir savaşta size yardımcı olabilecek gerekli bazı deneyimleri biriktirir.
Oyuncuların her çaldıklarında daha fazla ilham almalarına yardımcı olan canlı ve ilgi çekici bir müzik alanının keyfini çıkarın.
Bu oyunda hayatta kalmak için her zaman cesur olmanız, zorluklardan yılmamanız gerekiyor.

Pocket Quest İndir

Artık indirmeye hazırsınız Pocket Quest ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanFunovus

Wild Sky TD

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Flat Equalizer

Beat Blade

PictureThis

LINE Camera

Life In Adventure

Modern City

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın