Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Pocket Ants V0.0772 APK (Menü, Tanrı Modu, Hız) Indir

Anasayfa
OyunStrateji
– Pocket Ants

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Pocket Ants v0.0772 APK (Menü, Tanrı Modu, Hız) indir

Pocket Ants: Colony Simulator Mod APK’da, kraliçeyi güvende tutmaktan ve yuvayı genişletmekten sorumlu bir karınca kolonisini kontrol edecek ve yöneteceksiniz. Bu, bir sonraki hamlenizin ne olması gerektiğini bilmeye çalışmanıza neden olabilecek heye

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

MENÜ MODU
Tek atışta öldürmek
Tanrı modu
Hız hilesi
Yüksek Şans Oranı
Ücretsiz Mağaza (Savaş Jetonu, Dış Görünüm, vb.)
Dolu Yaratık Çubuğu Etkinliği ( özelliği aktif ettikten sonra pvp oynamalısınız veya acorn bulmalısınız, o zaman aktivite çubuğunuz dolar)

MENÜ MODU
İşçi Hızı
TANRI MODU

Pocket Ants: Colony Simulator Mod APK‘da, kraliçeyi güvende tutmaktan ve yuvayı genişletmekten sorumlu bir karınca kolonisini kontrol edecek ve yöneteceksiniz. Bu, bir sonraki hamlenizin ne olması gerektiğini bilmeye çalışmanıza neden olabilecek heyecan verici bir bilgidir. Kraliçe’nin bölgesinde bir işçi ve bir kraliçe ile başlayacaksınız ve kaynakları toplamak, yeni alanlar geliştirmek ve kraliçeyi sürekli olarak güvende tutmak için çevrede doğru yolu izlemeniz gerekecek. Sizi meşgul edecek pek çok zorluk var ve başarıyı garantilemek için tüm zekanızı ve yöntemleri kullanmanız gerekecek.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Pocket Ants: Colony Simulator‘da insanlar ilk gelişim önlemlerini alacak ve beslenme sürecini başlatacaklar. Zamanla oyuncular yeni doğmuş yeni karıncaları da keşfeder ve karınca yuvasının daha fazla büyümesine yardımcı olur. Oyun, oyuncuların ilginç görevler aracılığıyla karıncaların uygulamalarını öğrenmesi için işe yarayacaktı. Oyuncunun kraliçeyi beslemesi ve işçileri yuvalama odanızı güçlendirmelerini sağlamak için iyileştirmesi gerekecek. Grubunuza katılmalarını sağlayan diğer hayvanları yenin. Kaynakları rakiplerden koruyun.

Oyuncuların oyunda yapması gereken birincil görevlerden biri, bir yemek odası geliştirmek olacaktır. Bu hazne, karıncalarınızın yuvaya geri getirdiği yiyecekleri tutacaktır. Alanı inşa etmek için oyuncunun odaya giden patikaya yakın durması ve inşaata gelince birkaç saniye beklemesi gerekiyor. Hazne oluşturulduktan sonra, top oyuncusu, işlevini tanımlayan karşılık gelen bir simge keşfedecektir. Her yiyecek kaynağının görülebilen ve toplanabilen bir miktarı olabilir. Besin kaynağınız tükendiğinde kesinlikle hiçbir şeyiniz kalmaz. O zaman, ek ürünler elde etmek için kırmızı karıncaları fethetmek isteyeceksiniz. Klanınızda yer almak için diğer karınca kahramanları toplayın.

Pocket Ants İndir

Artık indirmeye hazırsınız Pocket Ants ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Titan Quest: Legendary Edition

Bullet Force

Army Toys Town

WAMR: Silinmiş Mesajları Kurtarma

Sniper Arena

Proton Bus Simulator Road

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın