1xbet

Pixel Fury V20.0 MOD APK (MEGA MOD) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Pixel Fury

1xbet

Pixel Fury v20.0 MOD APK (MEGA MOD) indir 2022

Pixel Fury, herhangi bir karakter olarak oynayabileceğiniz ve rakiplerinizi alt etmek için çılgınca bombardımana başlayabileceğiniz açık bir arenadır. Savaş alanı, birçok güçlü kahramanın toplanma yeridir. Beceri öğrenecek ve imha görevini başarıyla

1xbet

GodMode
Maksimum Zırh
Sonsuz Cephane
Yeniden Yükleme Yok
Anında Öldür
Hızlı Ateş
Sonsuz Paralar
Sonsuz Taşlar
Hack Satın Al
Sonsuz El Bombası
Maksimum İstatistikler
Yüksek Kafadan Vuruş Hasarı
Maksimum Ateş Mesafesi
Yangın Gecikmesi
Yok Yayılma
Yok Reklam Yok
AntiBan

Pixel Fury, oyunculara bu kaotik dünyada daha fazla seçenek sunan birçok farklı silah sunuyor. Karakteri onaylayıp parametreler üzerinde anlaştıktan sonra, farklı odalarla eşleşmeyi beklemeye başladılar. Başarılar kaydedilecek ve skor tablosunda yüksekten düşüğe sıralanacak. Birçok turnuvaya kaydolun ve prestijli rozetleri sistemden geri getirin. Hikayenin farklı parçaları, devasa güç kaynağının gizemini çözmenize yardımcı olacak!

YENİ VERSİYONU GÜNCELLE

İçerik ve formu sağlamak, oyuncuların Pixel Fury’nin oluşturduğu hikayede daha iyi bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmak için sistem hemen heyecan verici bir güncelleme yayınladı. Büyük kutlamaları kutlamak için, birkaç aylık turnuvalar dünyanın dört bir yanından yüzlerce farklı oyuncuyu bir araya getiriyor. Bir dahaki sefere kolayca oturum açabilmeniz için bloknottaki kullanıcı bilgilerini tamamlayın. Hesapla ilgili önemli duyurular ve ödüller gelen kutunuza gönderilecektir!

1xbet

BÜYÜK BİR SİLAH KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN

Pixel Fury tarafından açılan kampanyaya katılan oyuncuların bir sonraki operasyon için en iyi donanıma sahip olmaları gerekiyor. Bunlardan biri de silahlar. Büyük hasara sahip silahlar ve balta gibi daha ilkel araçlar gibi birkaç şey var. Silahın AK gibi ünlü silahları, keskin nişancı tüfeklerini ve hatta daha küçük silahları içeren ayrı bir koleksiyonu var. İyi hazırlanmışsanız ve yol boyunca birçok riskle yüzleşmeye her zaman hazırsanız, savaş daha yoğun hale gelir.

Yeni silahların kilidini açmak için oyuncuların daha fazla deneyim puanı ve bonus kazanmaları gerekir ve bunlar cephaneliğinizi genişletip genişletemeyeceğinizi belirleyen iki önemli faktördür. Sadece silahların değil, aynı zamanda daha iyi becerilere sahip yeni karakterlerin de kilidinin açılması gerekiyor. Bu nedenle, en fazla puanı almak için çok savaşın.

KARAKTER FORMATI DEĞİŞTİR

Bir karakter koleksiyonu, sahip oldukları becerilere ve güç kaynaklarına göre sıralanır. Oyuncuların yeteneklerine uygun bir karakter seçmeleri ve ayarlamalar yapmaya başlamaları gerekiyor. Bireyselliğinizi ifade etmenize yardımcı olacak bir ten rengi paleti sunuyoruz. Daha yaratıcı olun ve karakterinizi sadece bir tane yapın.

İLGİNÇ BİR OYUN MODU SEÇİN

Hazırlıkları tamamladıktan sonra Pixel Fury, savaşın başlamasını beklemek için sizi farklı odalara eşleştirmeye başlar. Bu, kendiniz için akıllıca seçimler yapma zamanıdır. Farklı modlar farklı deneyimler sağlayacaktır. Maçı tek başınıza keşfetmek istiyorsanız, tek oyunculu modu seçin. Eğlenceli bir takım maçında başkalarıyla takım oluşturacaksanız, şimdi çok sayıda başkalarıyla takım kurun. Diğer rakipleri yenerek ve ölüm üzerine yeniden dirilerek şifre çözme modunu seçerseniz başka bir bulmaca açılır; bu en özel moddur.

Sistem yolunuzu kaybetmenize izin vermez; her oyun için farklı haritalar tasarlarlar. Avınızı tuzağa düşürmek için haritayı okumaya alışmanız ve bundan yararlanmanız gerekir. Güzel 3D grafik teknolojisiyle tasvir edilen dünya, hikayeyi daha canlı hale getiriyor. El bombaları patladığında, silah seslerinde ve kararlı eğik atışlarda harika ses serisi de vurgulanıyor.

ZOR GÖREVLERE ALIN

Pixel Fury, arenaya dünya çapında birçok silahlı adamın toplanmasını sağlamaya ve hiç bitmeyen bir görev zinciriyle oyuncuları eğlendirmeye devam edecek. Sistemi talep etmeye hazırsınız; Bu kampanyaya en kapsamlı hazırlıkla başlayalım. Rozetler ve deneyim puanı gibi prestijli ödüller becerilerinizi daha iyi ölçer. Karakter ve silah koleksiyonunu daha da genişletmek için bunları biriktirin. İfadenizi bekliyoruz, deneyimden sonra yorum bırakmayı unutmayın!

ANA ÖZELLİKLER

– Lig tablosuna kaydolarak, takım oluşturmayı bekleyerek ve sıkı mücadele ederek belirli kampanyaya katılın.
– Beceri için örnek karakteri seçin ve mükemmel özelleştirme adımlarını yapın.
– Silahlar, ağır patlayıcılar ve baltalar da dahil olmak üzere geniş bir silah koleksiyonuna hayran kalın ve bunları ustaca kullanmayı öğrenin.
– Görevleri tamamlayarak veya liderlik tablosunda üst sıralara kaydolarak harika ödüller kazanın.
– Bekarlar, takım ve serbest stil gibi farklı modların keyfini çıkarın.

Pixel Fury İndir

Artık indirmeye hazırsınız Pixel Fury ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Romance Fate

Spotify

Infinite Icon Pack

Energy Ring

Rise Of Empires

Transparent

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın