Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

PicsApp Photo Editor V1.9.4.0 APK Indir (Pro Kilidi Açık) 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– PicsApp Photo Editor

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

PicsApp Photo Editor v1.9.4.0 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022

PicsApp Photo Editor, fotoğraflarınızı benzersiz özelliklerle dikkat çekici eserlere dönüştürecektir. Doğal efektler ve beraberindekilerle birlikte, birçok kullanıcı tarafından seçilen ve güvenilen en iyi görüntü düzenleme araçlarıdır. Bu uygulama sa

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

PicsApp Photo Editor, fotoğraflarınızı benzersiz özelliklerle dikkat çekici eserlere dönüştürecektir. Doğal efektler ve beraberindekilerle birlikte, birçok kullanıcı tarafından seçilen ve güvenilen en iyi görüntü düzenleme araçlarıdır. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınız güzel neon efektleriyle daha ışıltılı olacak. Sadece bu değil, dahil edilen epik sarmal efektler oluşturun ve yalnızca uygulamamızda bulunan tonlarca özel filtreyle görüntüleri düzeltin.

KÜÇÜK YIKAMA ETKİSİYLE EŞSİZ

Fotoğraflarınızı klasik sanat eserlerine dönüştürmekten daha iyi ne olabilir? Çeşitli sosyal ağ sitelerinde dünya çapındaki kullanıcılarla paylaşmak için kullanın. PicsApp Photo Editor ile fotoğraflarınızın benzersiz görünmesini sağlamak için klasik damla efekti göz ardı edilemez. Fotoğraf için damlalık şekillerini değiştirin ve bunları özel bir kapak vurgusu ile değiştirin. Sadece bu değil, kullanıcıların koleksiyonunuzdan güzel duvar kağıtları ile efekti değiştirmesine izin verilir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ÇOKLU ÖZEL FİLTRELER

Fotoğrafınızı güzelleştirmek için, onu kendiniz için mükemmel bir şahesere dönüştürmenin birçok yolu vardır. Klasik efektlere ek olarak, PicsApp Photo Editor tarafından sağlanan özel filtrelerden bahsetmiyorum bile, fotoğrafı daha canlı hale getirmeye katkıda bulunan faktörler. Görüntünün rengine ve tercihlerinize bağlı olarak kişiselleştirilmiş veya romantik bir fotoğraf oluşturmak için kullanın. Önerilen filtrelerimize ek olarak, kullanıcılar parametreleri tercihlerine göre ayarlayabilirler.

ÖZEL ETKİLERLE GÜZEL FOTOĞRAFLAR YARATIN

Resimlerinde cennetin büyüsünü gördün mü? Benzersiz sarmal efektlerle sanatsal resimler oluşturmanıza yardımcı olalım. Normal spirallerdir ve özel bir neon tabakası ile oluşturulurlar. Kullanılabilir çok sayıda görüntü oluşturulur; kullanıcıların yalnızca favori görsellerini seçmelerine ve resminize yapıştırmalarına izin verilir. Daha fazla çeşitlilik ve esnekliği değiştirmek için, spiralin küçük boyutunun yanı sıra rengi de özelleştirebilirsiniz.

TİP METİN VE MAÇ ETİKETİ

Duygularınızı sadece sosyal ağlarda yayınlanan resimlerle ifade edin. Bunu denediniz mi? Günlük fotoğraflar, duygularınızı tam olarak anlamalarını sağlamak için yeterli mi? PicsApp Photo Editor’da belirtilen simgeleri kullanmayı deneyin ve resimlerinizi eklemek için kullanın. Kullanıcılar, sevimliden havalıya pek çok harika kişilikle fotoğrafları daha canlı hale getirmek için çıkartmalar ekleyebilir… Yine de, metinden durum satırları girebilir ve renkleri ve yazı tiplerini güzel olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

DUVAR KAĞIDINI DEĞİŞTİR

Fotoğraflarınız güzel, ancak tüm sahnenin etrafındaki manzara alakasız olduğunda mükemmel mi? Bu, resmin gözlerde olmasını sağlar ve ana sahneye odaklanmaz. Ama endişelenme çünkü seni koruduk. Kullanıcı, uygulamanın sağladığı duvar kağıtlarından görüntünün arka plan görüntüsünü değiştirecek veya klasörünüzden yükleyecektir. Yabancı bir ülkeden herhangi bir sahneyi eşleştirebilir ve seyahat deneyiminiz olduğunu hissedebilirsiniz.

RESİM EŞLEŞTİRME ÖZELLİKLERİ

Çok fazla güzel fotoğrafınız var, hepsini tek bir karede yayınlamak mı istiyorsunuz? Bu artık zor değil ve en iyi fotoğraflarınızı tek bir karede birleştirebileceksiniz. PicsApp Photo Editor’dan oluşturulan birçok düzen ile istediğinizi ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

– Süper benzersiz damla efekti.
– Uygulamadan birçok özel filtre.
– Birden fazla çerçeve ve düzen içeren kolej.
– Birçok farklı geçmişe sahip değiştirin.
– Bir sürü güzel çıkartma ve ikon.
– Resimlere kolay alıntılar ekleyin.
– Spiral etkisi.

PicsApp Photo Editor İndir

Artık indirmeye hazırsınız PicsApp Photo Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanLyrebird Studio

Photo Collage Maker

Photo Editor Picsa

Art Filter Photo Editor

Mirror Photo Editor

Instasquare Photo Editor

Instasquare Photo Editor

PicShot Photo Editor

Sticker Maker

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

WhatsApp Takip

IPTV Extreme

Azka Browser PRO

ELSA

DiziFlix

Arrow Fest

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın