1xbet

PickU V3.8.4 APK (Premium Kilitsiz) Indir

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– PickU

1xbet

PickU v3.8.4 APK (Premium Kilitsiz) indir

PickU Mod APK, güçlü ama basit bir resim düzenleyicidir! Güzellik filtreleri ve efektleriyle logo, kolaj, çıkartma, bulanık görüntüler ve portreler oluşturun.

1xbet

PickU MOD APK, kullanıcıların arka planı iyileştirmesine ve gereksiz ayrıntıları kaldırmasına olanak tanıyan bir kredi kartı uygulamasıdır. Sonuç olarak, uygulama gençler tarafından son derece tercih edilmektedir. Bu enerjiye sahip değilseniz, indirmek için lütfen makalenin altındaki bağlantıya tıklayın.

PickU MOD APK

The Growing, görüntüleri yakalamalı ve sosyal destek sistemlerinde paylaşmalı, bir dizi görüntü düzenleme uygulaması başlatıldı. Ancak bu makalede, size gerçekten sevdiğim bir resim düzenleme uygulaması olan PickU’yu göstereceğim.

Her resim düzenleme uygulaması kendi güçlü yönlerine sahiptir. Rengi değiştirmek istiyorsanız, VSCO’yu, Lightroom’u seçin… gökyüzünü birleştirmek istiyorsanız, Quickshot sizin için mükemmel bir seçim olabilir… PickU öne çıkar, gerçek kar elde eder, arka planı silin ve değiştirin.

1xbet

Silme, arka planı düzenleme kolaydır

PickU‘da normal resim düzenleme uygulamalarıyla ilişkili tüm özellikleri temelde keşfedeceksiniz. Arka plan düzeltme ve kaldırma işlevi özellikle harcanır ve oluşturulur. Aralarından seçim yapabileceğiniz 1000’den fazla çeşitli duvar kağıdı ile. Tam olarak aynı fotoğraf, basit bir duvar kağıdı değişikliğidir, çok çeşitli işler oluşturmak mümkündür.

Arka plan kaldırmanın yanı sıra, insanlar arka plan bulanıklaştırma araçlarını kullanarak arka planlarını değiştirebilirler. Ayrıca normalde çok sayıda arka planı kesmek ve birleştirmek mümkündür.

Nesneleri ortadan kaldırın

AI sayesinde, resme baktığınızda nesneleri tanımak oldukça kolay bir iştir. Silinecek nesneyi seçin, uygulama anında nesneyi kolayca tanımlayacak ve kaldıracaktır.

Yeni yazı tipi grubu

Fotoğraflarınız mesajlarla eklendiğinde daha güzel ve düşünceli görünebilir. Ve kuşkusuz bu konuda çalışmak için ön taraf terimini seçmek çok önemlidir. Talebi yakalayan uygulama, estetik açıdan son derece hoş yüzlerce yazı tipini hemen bünyesine kattı. Her kaju yazı tipi kendi tasarımıyla oluşturulmuştur. Ancak, tüm yazı tipleri Vietnamcalaştırılmamıştır, lütfen kullanırken dikkat edin.

3B Etiket Deposu

Daha güzel olmanıza yardımcı olacak bir dizi tesisatçı sağlamak, bu uygulamanın burada belirtmek istediğim harika özelliği olabilir. Birçok farklı tasarımda sanal makyaj oluşturmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda tek bir tıklama ile seçtiğiniz saç stillerini ve saç renklerini de seçebilirsiniz. Bazı komik çıkartmalar da eklendi.

Basit fotoğraf düzenleme

Güzel bir görüntüye sahip olmak için parlaklık, kontrast, doygunluk gibi özellikleri doğrudan uygulama üzerinden kullanmayı ihmal etmeyin. PickU, bir e-postanın hemen ardından fotoğraflarınızı bir sanat eserine dönüştürmeye odaklanır. Resim yanmış olduğu için, ışık çekme cihazı size yardımcı olabilir,…görüntüyü daha keskin hale getirmek, karşılaştırmayı artırırken doygunluğu azaltmak gibi…

Sonuçlar

Kullanıcıların ses efektleri oluşturmasına yardımcı olarak çalışmalarınızı daha sanatsal hale getirin. Portre fotoğraflarında bulanıklaştırma/netleştirme efektleri kullanılmıştır.

Çeşitli düzen

Uygulamanın çok sayıda düzeni vardır. Her tasarım, kullanıcının ihtiyaçlarının çoğuna uyacak şekilde son derece benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. PickU’ya sahip olduğunuzda 2 resim, 3 resim ve çok daha fazlasını birleştirmek mümkün olabilir.

PickU MOD APK yükle

Android os için PickU MOD‘u kurmak için aşağıdaki önlemleri uygulayın.

1. Makalenin altındaki PickU MOD APK dosyasını indirin.
2. APK’yı kurmaya devam edin.
3. Açık ve bilgi.

Android için PickU MOD APK yükle

Temel olarak, PickU aslında sık kullanılan bir fotoğraf düzenleme uygulamasının tüm özelliklerine sahiptir. Ayrıca başvuru formu, son derece hızlı işlevlerle arka planı silme ve değiştirme konusunda da insanlara yardımcı olur. Peki bu kullanım uygulamasını anında satın almadan ne bekliyorsunuz?

PickU İndir

Artık indirmeye hazırsınız PickU ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanPickU Corp

PickU

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Flightradar24 Flight Tracker

Motivation

ROBLOX

Solar Smash

VlogU

Project Drift 2.0

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın