Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

PGT+: Pro GFX ve Optimize Edici V0.22.6 APK (Son Sürüm Güncel) 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– PGT+: Pro GFX Ve Optimize Edici

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

PGT+: Pro GFX ve Optimize Edici v0.22.6 APK (Son Sürüm Güncel) 2022

Mobil platformlar için PUBG, dünya çapında yaygın olarak bilinir ve çevrimiçi oyunların listelerinde sürekli olarak üst sıralarda yer alır. Ancak bu makale, grafikleri ayarlayabilen ve oyunculara en iyi görsel ve oyun deneyimini yaşatabilen bir uygul

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Mobil platformlar için PUBG, dünya çapında yaygın olarak bilinir ve çevrimiçi oyunların listelerinde sürekli olarak üst sıralarda yer alır. Ancak bu makale, grafikleri ayarlayabilen ve oyunculara en iyi görsel ve oyun deneyimini yaşatabilen bir uygulamaya odaklanacak. PGT+ olarak bilinir ve yalnızca bir oyuna özeldir, ancak özellikleri üstündür ve herkes için yeni potansiyellerin kilidini açmayı vaat eder. Daha da iyisi, düzgün bir şekilde oluşturulmuş olması ve daha da kolay kişiselleştirme için doğrudan oyuna entegre edilebilmesidir.

GRAFİKLERİ TAM OLARAK KULLANIN VE OPTİMİZE EDİN

Uygulamanın ana yeteneği, kullanıcıların orijinal oyun PUBG Mobile’dan gelen tüm grafik ayarlarını doğrudan ayarlamasına yardımcı olmaktır, böylece tüm işlevleri modern ve benzersizdir. Ek olarak, grafikleri özelleştirmek, orijinal oyunun bahsetmediği birçok özel öğe, hatta ayrıntılar ekleyerek oyunculara en iyi görsel deneyimi sunacak. Grafikler, görsel efektler ve görselle ilgili diğer öğeler mükemmel bir şekilde ince ayarlı ve ayrıntılarla dolu olacak. Uygulama ayrıca yeni ve daha iyi özelliklerle düzenli olarak güncellenecek ve böylece kullanıcılara uygulama veya oyun için grafikleri ve görselleri aracılığıyla birçok keşif sağlayacaktır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ÇÖZÜMÜ KOLAYLIKLA DEĞİŞTİRİN

Orijinal oyunda çözünürlük özelleştirme özelliğinin hala birçok sorunu var ve oyuncuya en iyi deneyimi sağlayamıyor. Ayrıca, orijinal oyunun kendisinde hala oyuncuların çözünürlüğü özelleştirmesi için pek çok özel işlevi yoktur, bu nedenle PGT+ bu sorunu birkaç basit adımda çözebilir. Örneğin, çözünürlük, çerçevelerin sabitlenmesinde veya yeniden boyutlandırılmasında önemli bir rol oynar ve bu, grafiklerin kalitesini o kadar çok etkiler ki, görüntü ve diğer faktörler değişir. Bununla birlikte, birçok cihazın büyük ekranları vardır ve oyun yanıt vermez, bu nedenle çözünürlüğü özelleştirmek, çok çeşitli cihazlarda işleri daha sorunsuz ve daha canlı hale getirecektir.

DAHA YÜKSEK FPS ORANI İLE GELİŞTİRİLMİŞ GRAFİKLER

PUBG Mobile, herkese en iyi görsel deneyimi sunmak için grafiklerde tam olarak optimize edilmemiştir, bu nedenle uygulama yeni bir grafik seviyesinin kilidini açacak ve oyuncuların oyundan daha yüksek bir kare hızında keyif almasına izin verecektir. Üstelik grafikleri iyileştirmek cihazın performans tüketimini artıracak ancak gerçekçi görüntü kalitesi karşılığında 4K HD kalitesine ulaşmak bile çok kolay. Optimizasyon mükemmeldir ve her sistemin daha sorunsuz, daha kararlı ve ileri teknoloji cihazlardan daha üstün çalışmasını sağlar. Bu arada, uygulama doğrudan oyuna entegre edilebilir, böylece oyuncunun keşfini yeni zirvelere genişletir.

DAHA YÜKSEK VERİM İÇİN PERFORMANS ARTIRICI

Cihaz oyunun performansına ve grafiklerine uyum sağlayamıyorsa, uygulama bir performans yükseltici tanıtacaktır. Yaygın olarak görülen bir özelliktir, ancak PGT+, özel programlar sayesinde başarılı bir şekilde üstün ve daha güçlü hale getirir. Bunun da ötesinde, kullanıcı yükseltme seviyesini ayarlayabilir ve pil tüketimi, artırılan performans seviyesiyle orantılı olacaktır. Ek olarak, kullanıcılara, oyundan zevk alırken cihazlarının verimli çalışmasına yardımcı olarak, performansı artırmayı ayarlamak için gereken bir dizi özellik veya araç sunacaktır.

MUHTELİF OPTİMİZASYON

Yalnızca grafikleri veya görüntü kalitesini optimize etmeye odaklanmakla kalmaz, uygulama aynı zamanda cihazların oyundaki diğer olağanüstü şeyleri de optimize etmesine olanak tanır. Ayrıca, oyunda tanıtılmamışlardır, ancak oyuncunun oyun deneyimini birçok yönden büyük ölçüde etkilerler. Bu nedenle, bu öğeler en son içerikle düzenli olarak güncellenecek ve aynı zamanda oyundaki tüm sistemleri optimize ederken herkese keşifler verecek. Ayrıca, FPS’yi veya cihaz işleme hızını iyileştirmek için ortam grafikleri, gölgeler ve fiziksel efektler gibi bu kategoride daha ilginç şeyler görünecektir.

DAHA İYİ GÖRÜNTÜLER İÇİN GELİŞMİŞ ANTI-aliasing

Örtüşme faktörü, her oyuncunun deneyimi için her zaman bir sıkıntı olmuştur, bu nedenle PGT+, oyuncuların kenar yumuşatması için gereken işlevsellik ile bütünleşecektir. Ancak, kenar yumuşatma daha fazla performans tüketecektir ve kullanıcılar bu özelliği grafikleri veya daha iyi FPS’yi optimize etmek için kullanabilir. Kenar yumuşatma ile kullanıcılar, 2X, 4X, 8X ve daha fazlası gibi görsel kaliteyi iyileştirmek için daha fazla özelleştirmeye sahip olacaklar. Kenar yumuşatma seçeneği ne kadar yüksek olursa, karakterin eğrileri o kadar yumuşak ve canlı hale gelir, ancak yavaş yavaş daha fazla performans sorununa yol açar.

PGT+, PUBG Mobil oyunlarının çoğu mobil cihazla kolayca uyumlu olması için özel olarak üstün bir uygulama olarak kabul edilir. Ayrıca, kullanıcılara grafikleri özelleştirmek ve genel olarak oyunla ilgili en iyi deneyimi sunmak için çeşitli seçenekler sunacak. Gelecekte, uygulama yeni özellikleri düzenli olarak güncelleyecek ve optimize ediciyi kullanıcıların rahatça keşfetmesi için daha sorunsuz ve daha kullanıcı dostu hale getirecek.

PGT+: Pro GFX Ve Optimize Edici İndir

Artık indirmeye hazırsınız PGT+: Pro GFX ve Optimize Edici ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Dizipal

Guardilla VPN

Weapon Stripping

Grand Theft Auto: Vice City

Head Football

Remini

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın