1xbet

Pet Rescue Saga V1.354.35 APK (Sonsuz Can) Indir 2023

Anasayfa
KlasikOyun
– Pet Rescue Saga

1xbet

Pet Rescue Saga v1.354.35 APK (Sonsuz Can) indir 2022

Pet Rescue Saga APK , sevimli çizgi grafiklere sahip benzersiz bir oynanışa sahip ünlü bir entelektüel bulmaca oyunudur. Göreviniz yıldızları parçalamak ve komik hayvanları kurtarmak ve oyunun gerektirdiği puanı elde etmenize yardımcı olmaktır. Oyun,

1xbet

– MENÜ MODU
– Sonsuz hayatlar.
– Sonsuz Güçlendiriciler (En az bir tane olmalıdır)

Pet Rescue Saga APK , sevimli çizgi grafiklere sahip benzersiz bir oynanışa sahip ünlü bir entelektüel bulmaca oyunudur. Göreviniz yıldızları parçalamak ve komik hayvanları kurtarmak ve oyunun gerektirdiği puanı elde etmenize yardımcı olmaktır. Oyun, oyuncuların benzersiz özellikleri denemeleri ve keşfetmeleri için yüzlerce farklı seviye içerir. Kutuları kırmak ve zorlu seviyeleri fethetmek için çeşitli silahlar kullanacaksınız. En yüksek puanı almak için akıllıca ve mantıklı düşünün.

1xbet

İLGİNÇ EĞLENCE OYUNUNA HOŞ GELDİNİZ

Bu evcil hayvan kurtarma oyunu, güzel efektlere sahip basit ama güzel bir tasarıma sahip bir bulmaca oyunudur. Aynı renkteki blokları tahtadan temizlemek ve evcil hayvanı dikkatli bir şekilde kurtarmak için eşleştirmelisiniz. Mükemmel yapboz becerilerinizle Pet Rescue Saga’da saatlerce eğlenceli eğlenceler yaşayacaksınız. Ayrıca, oyun ilerlemesini kaybetme korkusu olmadan oyunları cihazlar arasında kolayca senkronize edebilirsiniz.

BASİT OYUN

Pet Rescue Saga APK hala klasik bağımlılık yaratan üçlü eşleştirme oyununu uyguluyor, ancak arka plan müziği daha eğlenceli ve grafikler daha iyi, size harika bir deneyim sunuyor. Pet Rescue Saga, diğer oyunlar gibi çok oyunculu modu değil, çekici bağımsız bir oynanışa sahiptir, böylece oyuncular oyunu istedikleri zaman oynayabilirler.

OYUNUN TEMEL ÖZELLİKLERİ

Bu bir evcil hayvan kurtarma oyunudur, bu nedenle daha fazla oyuncu çekebilmek için bir evcil hayvan imajı oluşturmak son derece önemlidir. Birinci sınıf çizim yeteneğiyle yayıncılar, köpekler, tavşanlar, kediler, domuz yavruları gibi sevimli evcil hayvanların resimlerini tasarladılar… ve bunlar, oyuncunun onları yok etmesini ve oradan kurtarmasını beklemek için renkli sütunlar üzerinde duracak şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca oyunda elmaslar, patlayıcı bombalar, renkli boya kapları, kilitli hayvan kafesleri ve oyuncunun yok etmesi için daha birçok eşya gibi çeşitli eşyalar bulunuyor. Oyuncuların keşfetmesi için her iki haftada bir yüzlerce farklı bulmaca seviyesi güncellenir.

NASIL OYNANIR ÇOK KOLAY

Yukarıda bahsedildiği gibi Pet Rescue Saga, bağımlılık yapıcı oynanışıyla oyuncuları kendine çeken basit bir evcil hayvan kurtarma oyunudur. Oyun tahtasından kaybolmalarını sağlamak için renkli blokları aynı renkte bir sıra halinde düzenlemeniz ve evcil hayvanın tahtadan çıkması için bir seviye aşağısına yardım etmeniz gerekir. Renkli blokları akıcı ve esnek dokunmatik sistem lehine hareket ettireceksiniz.

Buna ek olarak, oyunun zorluğu giderek artacak ve evcil hayvan kurtarma görevini tamamlayabilmek için bilgeliğinizi ve uygun oyun stratejisini kullanmalısınız. Oyun ayrıca renkli bloklara uygulamak için bomba, çekiç, roket veya donma gibi silahlarla donatıyor ve evcil hayvanları kurtarmanızı kolaylaştırıyor. Renk bloğunu belirtilen aralıkta kırmanıza yardımcı olmak için her aracın farklı kullanımları olacaktır.

ÇEŞİTLİ GÖREVLER

Her farklı oyun ekranında, belirli bir zamanda görevi tamamlamanız, hem evcil hayvanı kurtarmanız hem de renkli kareleri yok ederek karşılık gelen puanı almanız ve görev gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olmanız gerekecek. Süre dolmuşsa ve gerekli puan sayısını tamamlamadıysanız, başarısız olacak ve turu geçemeyeceksiniz. Ayrıca Pet Rescue Saga, oyuncuların rekabet etmesi için birçok farklı seviye ekleyerek daha fazla eğlence katıyor ve oyuncular oyunda birçok yeni rakiple etkileşime girip arkadaş edinebiliyor.

Pet Rescue Saga İndir

Artık indirmeye hazırsınız Pet Rescue Saga ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanKing

Crash Bandicoot

Candy Crush Jelly Saga

Candy Crush Friends Saga

Bubble Witch 3 Saga

Candy Crush Saga

Bubble Witch 3 Saga

Candy Crush Soda Saga

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Junkyard Builder

Erudite Dictionary

PowerDirector Pro

Thunder VPN

Top War

A Color Story

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın