1xbet

PeP Visa Kartın ile Hepsiburada’dan Yapacağın 300TL ve üzeri Internet Alışverişlerinde 50TL Indirim!

PeP Visa Kartın ile Hepsiburada’dan yapacağın 300TL ve üzeri internet alışverişlerinde 50TL indirim!

1xbet

Kampanya Detayları

– 1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dahil 28 Şubat 2021 saat 23:59’a kadar) Hepsiburada’da PeP Visa kartıyla alışveriş yaparak kartını ilk kez kaydeden müşteriler 16-31 Mart 2021 tarihleri arasında yapacakları (bu tarihler dahil 31 Mart 2021 saat 23:59’a kadar) kdv dahil, kargo bedeli hariç 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim kazanacaklardır.
– Kampanyadan PeP Visa logolu tüm bireysel kartlar faydalanabilir.
– Kampanya, 1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında yapacakları alışverişlerde ödeme yaptıkları PeP Visa kartının ilk kez Hepsiburada’da kaydedilmesi halinde geçerlidir.
– Daha önce herhangi bir Visa kartı kayıt edilmişse kampanyadan faydalanılamamaktadır.
– 1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında PeP Visa kart ile alışveriş yapılıp ilk kez kart kaydedildikten sonra 16-31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli 50 TL değerindeki indirim, altın (https://www.hepsiburada.com/ara?q=alt%C4%B1n&kategori=2147483617 linkinde yer alan altın ürünlerinde), cep telefonu (https://www.hepsiburada.com/cep-telefonlari-c-371965 linkinde yer alan ürünlerde) ve taşınabilir bilgisayar (https://www.hepsiburada.com/laptop-notebook-dizustu-bilgisayarlar-c-98 linkinde yer alan ürünlerde) ürünleri hariç 300 TL ve üzeri (kdv dahil, kargo bedeli hariç) alışverişlerde PeP Visa kartları ile yapılan ödemelerde geçerli olacaktır.
– 50 TL değerindeki indirimin yansıması için 16-31 Mart 2021 tarihlerinde yapacakları kdv dahil, kargo bedeli hariç 300TL ve üzeri alışverişlerde ödemenin PeP Visa kart ile yapılması gerekmektedir.
– Yukarıdaki linklerde belirtilen altın, cep telefonu ve taşınabilir bilgisayar ürünleri hariç 300 TL (kdv dahil, kargo bedeli hariç) ve üzeri sepet oluşturulduğunda , PeP Visa kart bilgileri girildikten sonra 50 TL indirim ödeme adımında sipariş özeti sayfasında otomatik yansıyacaktır.
– Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
– HepsiPara ile yapılan ödemelerde bu kampanyadan faydalanılamaz.
– Kampanya aynı alışverişte sadece tek bir kart kullanılarak ödeme yapılması halinde geçerli olacaktır. Aynı alışverişte birden fazla kredi kartı veya banka kartı kullanılarak ödeme yapılması halinde (Çoklu kredi kartıyla yapılan ödemelerde) kampanyadan faydalanılamaz.
– 31 Mart 2021 tarihine kadar (bu tarih dahil saat 23:59’a kadar), kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/cayma hakkının kullanılması/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.
– Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
– Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Visa, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

Yorum yapın