Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

PeP Visa Kart ile Hepsiburada’dan Okul Alışverişi Yapın, 20 TL Indirim Kazanın!

PeP Visa Kart ile Hepsiburada’dan okul alışverişi yapın, 20 TL indirim kazanın!

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kampanya Detayları

– Kampanyadan sadece Hepsiburada Premium üyeleri faydalanabilir.
– 26-27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde tek seferde seçili kategorilerde 100 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsi Papel, kargo bedeli hariç) PeP Visa Kart ile yapılan alışverişlerde 20 TL indirim kazanılacaktır.
– Kampanyadan faydalanmak için ödemenin PeP Visa Kart ile yapılması gerekmektedir.
– 20 TL indirim, PeP Visa Kart bilgileri girildiğinde ödeme adımında sipariş özeti sayfasında yansıyacaktır.
– Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilir.
– Kampanya yalnızca Kırtasiye ve Okul Ürünleri(https://www.hepsiburada.com/kirtasiye-ofis-urunleri-c-2147483643), Kulaklık ve Teknolojik Telefon Aksesuarlarları(https://www.hepsiburada.com/cep-telefonu-aksesuarlari-c-371967), Giyim Ürünleri ve Ayakkabılar(https://www.hepsiburada.com/giyim-ayakkabi-c-2147483636), Çocuk ve Eğitim Kitapları (https://www.hepsiburada.com/egitim-kitaplari-c-15033037), En Konforlu Genç ve Çalışma Odaları(https://www.hepsiburada.com/calisma-odalari-c-18021307), Eğitici ve Öğretici Oyuncaklar(https://www.hepsiburada.com/egitici-ve-ogretici-oyun-c-10452), Bilgisayar Aksesuarları(https://www.hepsiburada.com/cevre-birimleri-c-3013120) kategorilerinde geçerlidir.
– Kampanya altın (https://www.hepsiburada.com/kulce-ziynet-cumhuriyet-altinlari-c-530175 ve https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar adreslerinde bulunan tüm ürünler), takı mücevher kategorisinde bulunan (https://www.hepsiburada.com/taki-mucevher-modelleri-c-16032929) tüm chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, Hediye kartları (https://www.hepsiburada.com/hediye-kartlari-c-80755018 adresinde bulunan tüm ürünler), oyun pinleri (https://www.hepsiburada.com/oyun-pinleri-c-80755000 adresinde bulunan tüm ürünler), dijital oyunlar (https://www.hepsiburada.com/dijital-oyunlar-c-80755001 adresinde bulunan tüm ürünler), online lisans (https://www.hepsiburada.com/online-lisans-c-80755008 adresinde bulunan tüm ürünler), akaryakıt ve oto paketleri (https://www.hepsiburada.com/akaryakit-ve-oto-paketleri-c-80785004 adresinde bulunan tüm ürünler), dijital ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar adresindeki tüm ürünler), Starbucks hediye kartları (https://www.hepsiburada.com/starbucks/on-odemeli-kart-c-80327167) , yurt dışından ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler) ve kampanya kapsamı dışındaki ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler, https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kampanya-disi-urunler-2 adresindeki tüm ürünler ) ürünlerde geçerli değildir. Hepsiburada’da yapılacak olan indirimli alışverişlere altın alımları dahil değildir.
– Farklı kullanıcı adı, rumuz,kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan,vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
– Kampanya aynı alışverişte sadece tek bir PeP Visa Kart kullanılarak ödeme yapılması halinde geçerli olacaktır. Aynı alışverişte birden fazla ödeme yapılması halinde kampanyadan faydalanılamaz.
– Kampanya süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade, cayma hakkının kullanılması vb) indirim hakkı kazanma durumunu etkileyebilir.
– Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada, Visa ve PeP kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada, Visa ve PeP, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
– Kampanyanın yürütülmesinden PeP, Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Yorum yapın